Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teal'C


Teal'C
addikt

Na végre. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2) Robi86


Robi86
senior tag

Kell!!!:)

(#3) lezuvius


lezuvius
őstag

Kár, hogy hivatalosan nem lesz itt :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#4) Teal'C válasza lezuvius (#3) üzenetére


Teal'C
addikt

Erről még nem nyilatkoztak. De biztos lesz balkezes importból.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5) Ricardo válasza lezuvius (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Kereslet szerintem lenne rá,de gondolom nem akarnak konkurenciát a nyolcas verziónak.

(#6) lezuvius válasza Teal'C (#4) üzenetére


lezuvius
őstag

+ Ricardo

Sajna mindig kimarad az EU a jobol :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#7) Teal'C válasza lezuvius (#6) üzenetére


Teal'C
addikt

Amennyi van belőle nem tudják csak kínában eladni! ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na ez egy jó ötlet szerintem a Samsung-tól.

Ezt kellett volna a kezdetektől fogva erőltetni, habár akkor csalódtak volna a userek.

Szerintem annyira az aksit se kéne visszanyírni, de lehet tényleg túl kicsi a hely, inkább biztonságra menjenek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) novger


novger
tag

Na ez jó hír. Bár azért az erős PR munka, hogy a környezettudatosság végett adja ki újra a Note 7-et a samsung :-)
Mindenesetre remélem hogy itthon is hozzá lehet majd jutni valahogy.

(#10) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Rendi de akkor adják fél áron. Félig használt visszaküldött újrahasznosított, presztízs vesztett darabokról beszélünk.

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

(#12) Graphics válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És egy csomó olyanról, ami nem is volt használva, merthogy a raktárban álltak, és várták , hogy eladják őket :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

uhh de jó lenne. Biztos erre cserélném az S7-et.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#14) -Ben-


-Ben-
veterán

Ebbű' még baj lesz... ;]
Ha megint leég, akkor .... :D

(#15) Zsolto


Zsolto
őstag

Én is kérek egyet! :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#16) atee_13 válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére


atee_13
őstag

Ha 110 - 120 körül hozzá lehet jutni akkor én is beneveznék rá, pedig 60 nál többet nem nagyon akarok adni telefonért. Bár gyanítom ez a féláras dolog nem forog a samusok fejében. Legfeljebb valami környezetvédős marketingdumával majd még áron felül kínálják amolyan "mentsük meg a Földet" szlogennel.

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Most már nem vennék ilyet, mikor pár hónap azt jön az új verzió. Persze jó áron, elég jó áron lehet. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) ->Raizen<- válasza atee_13 (#16) üzenetére


->Raizen<-
veterán

90-et adnék max érte mikor hasonló erejű és kijelzőjű telóm van gariban jelenleg. De tuti kiadják 300k-ért megint. :W

(#19) -Ben- válasza ->Raizen<- (#18) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem hiszem, hogy 300k lesz. Azóta azért eltelt egy kevés idő és kétszer bukott a telefon.

(#20) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Jó döntés. Nagy sikere lesz.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#21) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mèg mindig ez az egyik legszebb kèszülèk,nagy kár a blamáèrt.Várjuk ki,mennyièrt jön ez a verzió,lehet benevezek egyre.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jöhetne ide is.
De előbb teszteljék le Indiában, hátha forrófejűek ezek is :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#23) -Ben- válasza Dr. 444Hertz (#22) üzenetére


-Ben-
veterán

Indiában meg úgyis bátrak az emberek... ;]

(#24) ->Raizen<- válasza -Ben- (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Miért ne lenne? Az s8 950 dolcsi körül lesz az meg itt magyarban 400.450k indulóárat is hozhat.

(#25) ace05


ace05
senior tag

Ha 100 környékén lesz és valahogy be lehet szerezni majd, instant get lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26) beyruth82


beyruth82
veterán

Nálunk úgysem lesz kapható.

(#27) takacsbotond válasza ->Raizen<- (#24) üzenetére


takacsbotond
őstag

Azért ne rugaszkodjunk el ennyire a valóságtól, annyiért senki nem venné meg.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#28) novger


novger
tag

Szerintem simán 200 felett lesz a nyitóára.

(#31) gproject válasza ace05 (#25) üzenetére


gproject
aktív tag

Ez most komoly? Tényleg azt hiszitek, hogy 200ezer alatt hozzájuttok? :D
Mégis miért adnák közel 1/3 áron?

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#33) ->Raizen<- válasza littlelion21 (#29) üzenetére


->Raizen<-
veterán

:DDD

(#34) fornettisuti válasza AliceWake (#32) üzenetére


fornettisuti
veterán

Van még ott, ahonnan az jött:
"szakértői elemzásek"

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) ro3000


ro3000
tag

Én csak azt nem értem, hogy ha egy 5"-os Redmi 3S-be biztonságosan elfér egy 4000 mAh aksi, akkor egy ekkora péklapátban miért volt gond egy 3500-assal? Valami nagyon sántít ebben a dologban.

(#36) Graphics válasza ro3000 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Almát körtével.

Teljesen más a hardver, a jobb kamerarendszer, a hatékonyabb SoC mind több helyet igényel.

Valószínűleg az alaplap mérete sem azonos.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) hemaka


hemaka
nagyúr

Kell a francnak. Inkabb hozzak az uj S-szeriat

(#38) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Aztán ne hogy égés legyen belőle :DDD
De ha tényleg ki adják, akkor és jó áron cserélem is J5 2016-ot Note 7-re :))

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#39) Cyberpunk válasza *Mukeey* (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem tucat kinézete van, semmi különleges nincs a formában. Persze szubjektív. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) ro3000 válasza Graphics (#36) üzenetére


ro3000
tag

Na ne viccelj már! A redmi 1,5x bele férne a Note-ba. Mindenestől. Nehogy már egy kisebb aksi ne férjen akkor el benne....

[ Szerkesztve ]

(#41) Graphics válasza ro3000 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el kérlek, mit írtam. :)

Nem viccelek... :) És nem, nem fér bele 1,5x, nézd meg a méreteit itt: [link]

Csak valóságot írj.

4 mm szélesebb a Note 7 , viszont 1,5 mm vékonyabb, a magasságban pedig 14mm az eltérés.

Bármennyire is azt gondolod, 1,5x elfér benne, nos nem így van, és mivel vékonyabb is a Note 7, illetve komolyabb hardverek is helyet kaptak benne, plusz az elején van a biometrikus azonosító, így más elrendezése van belülről

Ja bocs, S Pen kimaradt a számításból, az végigfut a készülék oldalában, tehát az is elvesz a helyből...

Magyarán széltében kisebb hely van, tehát oda már nem lehet aksit-alaplapot tervezni. A maradék helyet akkor lesd meg a szétszedett fotókon

Segítek: [link]

Tényleg úgy tűnik, hogy olyan sok hely van benne?


[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) ro3000 válasza Graphics (#41) üzenetére


ro3000
tag

Nyílván költői túlzás volt....

(#43) dementor


dementor
senior tag

Örülök a hírnek ha igaz. Egyszer már eldöntöttem, hogy megveszem. Talán most sikerül is. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#44) Graphics válasza ro3000 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nyilván tessék akkor megnézni ezt előbb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Juhaszatti válasza Graphics (#41) üzenetére


Juhaszatti
addikt

+ amellett hogy vékonyabb a Note 7, a Wacom rétegű kijelzője esélyes hogy picivel vastagabb mint egy mezei mobilkijelző. Na meg jóval több szenzor is van egy ilyen telefonban, amiknek szintén kell a tér.
Az általad felsoroltakkal együtt azért szépen látszik hogy nincs ebben nagyobb hely akksinak.

(#46) Dr. 444Hertz válasza ro3000 (#40) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért tényleg nem mindegy, hogy egy kis túlzással a telefon fő képessége az akksi (Xiaomi), vagy tud mellette komolyat fotózni, jó hangerősítővel, komoly SoC-vel, S-Pennel, és egyéb jóval megáldva.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#47) bulikavagyok válasza gproject (#31) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg vicc, h sokan így gondolják! :D Kb egy perc alatt kapkodnák szét az emberek a készletet, ha 100k körül adná a Samu, és egy óra múlva tele lenne vele az apró... ;] 200k körül is óriási lenne az érdeklődés szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#48) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Jól csinálja a Samsung, rögtön harmadjára kiadni nevetség tárgya lett volna, még ha azonnal meg is találják a hibát.
De így, hogy várnak, hogy kicsit feledjenek az emberek, még sikeres is lehet, mert tényleg egy b*szó masina.
Az egész az árázáson fog múlni, kíváncsi vagyok mennyit fognak elkérni egy ilyen össze-frankensteinezett telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#49) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én már elkönyveltem magamban hogy a Note 7-nek annyi, szóval nem tudom. Ha lehet hivatalosan kapni itt (Európában) akkor talán, de inkább most már várok az S8-ig,mert az nagyot üthet. Még nagyobbat mint a Note 7.

All→M8

(#50) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Most komolyan elhiszitek, hogy azért gyulladt ki, mert kevés volt a hely az aksinak. :DDD

Az a 3500-as aksi nem is nagy kunszt már manapság, nekem a lassan 4éves Vivo Xplay-emben is 3400-as van és az akkor nagynak számított és ahoz képest vékonynak is a teló, csak annyi, hogy kb 4óra kell mire feltölt, de még most is tökéletesen bika benne az aksi.
A legnagyobb gond itt az eszetlen gyorstöltéssel van, 20-30perc alatt akarnak belepumpálni(9voltal vagy meg kikúrt nagy áramerőséggel) annyi kraftot a szerencsétlen aksiba amit 2-4órás töltéssel lenne egészséges, aztán vagy az aksi vagy az elektronika nem bírja a kiképzést és durrognak a telók elfelé.
Én mindig olyan(minőségi) töltővel töltöm a telókat ami max 1,2A-al tölt és 5voltal.

Ja meg, hogy 100k-ért Nóta7, jó lesz az 200+nak is.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.