Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) oriic válasza twollah1976 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez még az eredeti játék trailere, de tény, nem volt a legszebb már akkor sem.

Live-Die-Respawn

(#3) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem az az elsődleges, hogy, hogyan néz ki, de akkor is egy 2011-es játék, és 2015-ben ennek a felújításával kell foglalkozni?

Ha ennyi felesleges erőforrásuk van, akkor inkább a Walking Dead 3. évadát adnák már ki.

(#4) wednesday válasza antikomcsi (#3) üzenetére


wednesday
őstag

Ez a kiadás szerintem pont azért születik, mert alig kell rá erőforrást fordítani. Nem ez az első játék, amit alig néhány év után újracsomagolnak.

(#5) ripla


ripla
őstag

most komolyan ez az új módi, hogy pár éves programokat IS kiadnak újból? :D
összességében ez a remake mánia gyakorlatilag nem más, mint a beismerése annak, hogy nincs ötletük. a pokolba azzal, aki kitalálta.

[ Szerkesztve ]

(#6) sultansmith válasza oriic (#2) üzenetére


sultansmith
senior tag

A telltale játékok közül is az egyik legrondább volt, de jó kis szórakozás volt, azt meg kell hagyni.

De annyit elárulok a kiadónak, hogy anno sem a grafikáért vették meg a játékot, és most sem ezért fogják.

Amúgy milyen unalmasak már ezek az újrakiadások még pár éves játékoknál is, azt nem lehet elmondani...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#7) TBT válasza antikomcsi (#3) üzenetére


TBT
addikt

Walking Dead 3 is készül ne aggódj, viszont azt már a tavalyi bejelentéskor leszögezték, hogy az csak 2016-ban érkezik. Szóval ki kell adni valamit az idén is. A Borderlands és a GoT már az évad végéhez közeledik, ha nincs új ötlet, elő kell venni a régieket! Most a remaster kiadások aranykorát éljük! Be szép is ez a konzolgeneráció! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) oriic válasza sultansmith (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Első két részt toltam le, én mint rajongó, imádtam. :) Grafikával nem foglalkoztam, ha pixelgrafikás lett volna, akkor is érdekelne. :D

Live-Die-Respawn

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Inkább egy új Sam&Max részt csinálnának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.