Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) i are robot válasza Ł-IceRocK-Ł (#23) üzenetére


i are robot
senior tag

Akkó' ménem eztetet írtad? :DDD Nem az én szövegértésemmel volt a gond, hanem a te megfogalmazásoddal, mert az teljesen nyilvánvaló, hogy amikor egy termék megjelenik, akkor már (rég) fejlesztik a következőt. Az meg honnan tudható, hogy a chipset hiba egyenes következménye a „túl gyors” generációváltásnak? És amúgy minek nem hagynak elég időt, mégis mire kéne várniuk? Amiről most ez a cikk szól, majd valamikor csak év végén, de inkább jövő év elején fog megjelenni, és nem a Sandy-t váltja, hanem a már öregecskedő 1366-ot, akkor meg miről beszélünk? :U Meg különben is, ki mondta, hogy, mindig mindenkinek le kell cserélni a meglévő és használható eszközöket, csak azért mert kijön egy újabb? Még mindig rengetegen használják a jó öreg C2D rendszerüket (többek között én is), és ha előbb-utóbb eljön a váltás ideje, én speciel csak örülni fogok annak, hogy egy azóta többedik generációs fejlesztés eredményét vehetem meg. Kezdem már nagyon unni ezt az állandó rinyálást, hogy jájj már megint fejlesztenek, és újabb és jobb gépeket csinálnak. F.xom, nem tetszik, nem kell megvenni, lehet egy számítógépet 3-4-5 évig is használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.