Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ezt is megéltük. Így bízzon meg a kiadó a tesztelőkben (mások nem nagyon kapnak megjelenés előtti példányt) :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) .mf válasza Mister_X (#1) üzenetére


.mf
veterán

Elolvastad a cikket? Vagy legalább az alcímet?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tesztelő tette ki, hanem a verseny nyertese, aki korai hozzáférést kapott a nyereménye mellé.

Live-Die-Respawn

(#4) Mister_X válasza .mf (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fail, elcsigáztam a Gameloft mobilos piaci úttörő tevékenységének részletezésénél :B :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) ldave


ldave
félisten

Nem mintha a mobiljáték fejlesztőkkel bármennyire is szimpatizálnék, de hogy lehet valaki ekkora gyökér?

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic válasza ldave (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, elég szemét húzás volt az fix.

Live-Die-Respawn

(#7) Xaels válasza ldave (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Egyedül biztos uncsi volt ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) boost


boost
addikt

Gameloft a videójátékipar Asylum stúdiója. :)

Kedvenc linkem a témában: http://plastik.hu/2011/10/07/egy-nap-az-irodaban/

[ Szerkesztve ]

(#9) djculture


djculture
félisten

Lehet hülye vagyok de nem tudom sajnálni. Mobiltelefonokra kritikán aluli szrokat adnak el sok ezerért... Ez lett egyes cégek fő átbszó tevékenysége. Ott van pl a deus ex mobil telefonos része, egy szörnyszülött az egész.. Unatkozol ugyis megveszed legyen bármennyire gagyi csak legyen neki rendes játékra emlékeztető neve, mint pl a táblajátékos hitman. Az is valami hihetetlen hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#10) NightBagoly válasza djculture (#9) üzenetére


NightBagoly
tag

Pár dolog:
- Mobiltelefonra mostanság nagyon ritkán adnak el kritikán aluli szarokat, pláne nem sok ezresért. Egyrészt a játékok zöme, ha fizetős is, nincs kettőezer forint (mínusz Square-Enix most hirtelen, de ott meg Final Fantasyt kapsz, nem ötpercnyi, hanem ötvenórányi játékidővel), másrészt sajnos ezek vannak kevesebben. Miután mindenki leszarozott minden mobilos játékot a Snake óta, sajnos eljutottunk odáig, hogy a nagyobb címek zöme valójában vér béna ripoff, ingyenesnek címkézve (ezt irtja most ki a Google, ahol van tranzakció, azt nem lehet majd freeként aposztrofálni).
- A Deus Ex telefonos része telefonon és tableten szerintem kiemelkedően jó volt, én legalábbis élveztem. Más kérdés, hogy ordas nagy marhaság volt PC-re is kiadni.
- Nem szabad kiindulni a felkapottabb címekből (Flappy Bird, Angry Birds), alkalomadtán majd igyekszem kicsit ráfókuszálni a témára, Androidra is van egy valag minőségi játék, megint más kérdés, hogy ezek zöme régebbi PC-s játékok portja.

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#11) Mate válasza ldave (#5) üzenetére


Mate
nagyúr

Elég nagy patkányság. Bár nálam a number one a S.T.A.L.K.E.R: Lost Alpha esete.

[ Szerkesztve ]

(#12) Hunner


Hunner
senior tag

Nem találtam a cikkben pedig nyilvánosságra hozták hogy a játék iOS verzióját törte fel a kedves szerencsés. :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#13) Segal válasza Hunner (#12) üzenetére


Segal
veterán

kb fél perc keresés után rá is lehet találni a neten így egyből kiderül hogy "csak" ez a verzió került fel.
Amúgy annyiból nem értem a hisztit mivel 2 nap múlva hivatalosan is megjelenik és onnantól fentlesz mindegyik verzió törten...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) Hunner válasza Segal (#13) üzenetére


Hunner
senior tag

A cikk hírértékének növelése miatt hiányolom a cikkből, hiszen, ugye tudjuk, hogy minden androidos tolvaj, de úgy néz ki a túloldalt sem csak angyalok élnek :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#15) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A hírben szereplő H.A.L.O. az a Bungie-féle Halo, vagy valami más? Mondjuk a N.O.V.A.-ról sem hallottam még, de ez az én saram. :D

Amúgy érdekes lesz, hogy ez mennyiben befolyásolja majd a fejlesztők hozzáállását (valszeg nagyon negatívan).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) oriic válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom az akar lenni.

NOVA 3 gameplay, ha nem ismerné valaki.

Live-Die-Respawn

(#17) djculture válasza oriic (#16) üzenetére


djculture
félisten

Nem ismertem de szerintem nem kár érte. Textúrák világolnak ugrálnak mintha hegesztenének közben :)

[ Szerkesztve ]

(#18) boost válasza Hunner (#14) üzenetére


boost
addikt

Nem is lopta el, feltörte. :C Azzal, meg, hogy feltölti netre, nem sok minden fog változni, mivel ios-es telók az eladott darabszámhoz képest nem jelento"s száma van csak feltörve. Ellentétben azzal, hogy az Android támogatja a feltört progik futtatását.

(#19) satz18


satz18
őstag

Ez szomorú, de remélem vigaszként a wp store ra is felteszik hamarosan. A 4-et imádom, ez volt az egyik játék ami miatt nokia 620-ról htc 8x-re váltottam.(persze nem ez az egyetlen előnye az új telónak)

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#20) Glenda válasza djculture (#9) üzenetére


Glenda
addikt

Akkor nem veszed meg. Ott a sok ingyenes játék. Nem tartanak fegyvert a fejedhez hogy vedd meg őket.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) Narxis válasza Glenda (#20) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valahogy meg kell néznünk, hogy milyenek a fizetős játékok...

Thanos was right.

(#22) Glenda válasza Narxis (#21) üzenetére


Glenda
addikt

Come to the dark side, we have trial mode ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#23) KisDre


KisDre
senior tag

Elsőre Mortal Combatot olvastam :DDD

KisDre.artstation.com

(#24) CJ4567 válasza Glenda (#22) üzenetére


CJ4567
veterán

Viccet félretéve, a trial modet átvehetné az iOS, Android. Tudom hogy van free/paid, de kényelmesebb szerintem a Windows 8.x rendszere, nem tudom a Phone tud-e trial modet.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#25) gyurkikrisz válasza Narxis (#21) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

reviewek, videok, stb. Nem ordogtol valo dolog utananezni egy jateknak. Vagy esetleg app alatti értékelésel, de tudom, én vagyok hülye :F

Glenda: Modern Combatnak épp nincs trialja :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26) CJ4567 válasza gyurkikrisz (#25) üzenetére


CJ4567
veterán

Nemsokára lesz ;]

No Sana No Life

(#27) Peterson_


Peterson_
addikt

Gameloft...van pár játékom tőlük, de egy igazi alpári cég.
Optimalizálás, support, felhasználói visszajelzések tekintetében gigászi mélységekben vannak, miközben ontják az épp aktuális hullámot meglovagló összeollózott eye candy vackaikat.
-na most aztán igazán objektív voltam:DDD-

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) elithun válasza CJ4567 (#24) üzenetére


elithun
őstag

Anno a Google Playen (Android) úgy működött az app vásárlás, legalábbis játéknál biztosan, hogy 15 percig vissza lehetett igényelni a vételárat, ha nem tetszett a program. Ez azóta nem tudom változott-e. Ha nem, akkor végülis van trial mode. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#29) gyurkikrisz válasza elithun (#28) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

15 perc alatt semmit se tudsz kipróbálni...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#30) Segal válasza gyurkikrisz (#29) üzenetére


Segal
veterán

Régen 24 óra volt de az meg kényelmesen elég volt ahoz hogy végigjátszd a játékot és utánna visszakérd az árát.
15 perc arra jó hogyha mégsem megy a telefonodon az adott dolog akkor ne legyél megkárosítva.
A legbiztosabb mód fizetős proginál az okosított verzió letőltése és ha minden ok és megy akkor max letörlöd és megtiszteled a készítőt azzal hogy megveszed az alkalmazását.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) etejedu


etejedu
őstag

Érdekes, hogy pont olyan nyeri aki fel is tudja törni.
Vagy ez nem is olyan furcsa? Lehet már a sorsolást is meghackelte?
:Y

(#32) Narxis válasza gyurkikrisz (#25) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az csak akkor jó ha tudod, hogy tutira viszi a vasad a játékot.

Thanos was right.

(#33) gyurkikrisz válasza Narxis (#32) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akkor megvested, ha nemfut 15 percen belul kered vissza a penzed...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#34) zseko válasza djculture (#9) üzenetére


zseko
veterán

Carmageddon egy az egyben ugyanaz mint pc-n. N.O.V.A 3 szintén jól játszható, a Dead Space-ről már nem is szólva. Meg ott van a Batman játék is. Mind ~200Ft körüli áron vettem.

HR24.hu

(#35) gantum válasza zseko (#34) üzenetére


gantum
aktív tag

a nova 3 nekem teljesen crysis 2-3 érzést ad, nem halosat.

(#36) AS


AS
félisten

Legszebb FPS mobil játék?

+Képek


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) CJ4567 válasza AS (#36) üzenetére


CJ4567
veterán

Ehhez mit fog szólni az Xperia P-m :O

No Sana No Life

(#38) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Rohadna meg, de utálom az ilyen köcsögöket. Megjelenés után feltörni is köcsögség, de előre kiszivárogtatni a legundorítóbb.

(#39) NightBagoly válasza AS (#36) üzenetére


NightBagoly
tag

Azt a leborult szivarvégit!

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#40) Sonja


Sonja
veterán

Új-Zélandi Apple Storban már kapható a játék, 8.99NZD az ára (~1800HUF). Elég húzós szvsz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#41) Mister_X válasza Sonja (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1800Ft húzós? :U Jahogy ami nem egy dollár, az már húzós?

Én fizetéskor tervezek drágább "appokat" (Monster Hunter, Civilization, XCOM) megvenni iPadre és nem tartom húzósnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) Peterson_ válasza Mister_X (#41) üzenetére


Peterson_
addikt

Mobiljátékoknál mindenki sokalja az 1000-2000Ft-os árat.
A tartalmat tekintve egyébként sok esetben valóban túlárazottak, főleg ha az agyonerőltetett appon belüli vásárlást és/vagy seregnyi reklámot is hozzávesszük.
Ezt ugyanúgy meglépik a nagy fejlesztők is, és mellette ezért a pénzért kapsz egy elfogadható grafikába csomagolt 2-3 órás játékidőt adó vackot.

Én rengeteg játékot vettem meg és jónéhánnyal meg is szívtam, szóval max összeget szinte csak PC portokért fizetek, a többi címnél megvárom, míg leolcsózzák.
Az általad zárójelben írtak egyébként pont tök jó címek.
Nem értem, hogy miért nem állítanak fel valami minimum követelményt ezekben az áruházakban.
Szerintem a jelenlegi felhozatal 70-80%-a szemét.

(#36) AS:

- Szerintem semmi különös nincs benne.
Szép, de tele van rakva csilli-villi effektekkel, a többi dolog meg ugyanolyan hulladékul néz ki, mint az összes eddigi mobiljátékban.( a videóban is mi az a robbanás már :DDD )
Azért a HL2,vagy a Portal port még mindig ezerszer jobban fest.

Annyira promózzák az unreal engine-t is, de mobilon(droidon) eddig nem nagyon szórják a címeket vele.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) oriic válasza Peterson_ (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN is sokallom, a kis címekért a sok pénzt, de pl egy FF részért simán kifizettem a 2-3 ezer ft-ot.

Live-Die-Respawn

(#44) Peterson_ válasza oriic (#43) üzenetére


Peterson_
addikt

Persze, de ott azt is kell nézni, hogy mit kapsz cserébe.
PC portál kb ugyanez.
Én pl a San Andreast is rögtön megjelenésekor vettem meg, pedig nem volt olcsó.
Eddig belenyomtam vagy húsz-harminc órát, és még ugye van belőle bőven, plusz van rendes gamepad támogatás.
Így már simán megéri.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) KisDre válasza Mister_X (#41) üzenetére


KisDre
senior tag

Ami nem 1 dollár vagy euró az már húzós :K :DD

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#46) zseko válasza AS (#36) üzenetére


zseko
veterán

Pár, a telefonkijelzővel köszönőviszonyban sem lévő képarányú kép engem valahogy nem tud meggyőzni. Videón is csak annyit látni hogy megy a játék, azt hogy ez valójában is telefonon futna, nem.
Anno megvettem tőlük a Let's Golf 2-t S2-re az oldalukról, miért is futna S4-en...

HR24.hu

(#47) Mister_X válasza zseko (#46) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom iPad screenshotok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.