Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Nem nagy kunszt. Moto Z Play. Eddig kétszer nyomta így ki az akku.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) gattolino


gattolino
senior tag

Nem igazán éreztem eddig sem, hogy Samsungot vegyek, de ez végképp elvette a kedvem, hogy valaha is vegyek

Vivo X90 Pro Plus

(#3) Ricardo válasza Somatom (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes. Kíváncsi vagyok mit reagál a Samsung.

(#4) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Faterom Huawei P20 pro-ját még épp a 2 éves gari lejárta előtt nyomta szét az akku, így gariban megoldották.
Előrendelésben vette 2018 tavaszán. Aztán amikor szervízbe került az akku miatt, vett egy iphone 11et, de nem jött be neki az iphone, azt eladta és visszatért a p20 pro-ra, azóta is azt használja és a cserélt akkuval még nem volt baja.

[ Szerkesztve ]

(#5) Imi1981


Imi1981
veterán

Lejárató hadjárat elindult .. Évekig áll a polcon és tönkremegy az akku micsoda meglepetés. Semelyik akkumulátornak nem tesz ez jót. Az mondjuk tényleg fura, hogy szinte csak a Samsung mobiloknak púposodott az akkumulátora .

(#6) strogov válasza Imi1981 (#5) üzenetére


strogov
senior tag

Talán más a ragasztás, ezért a samsung-on látványosabb. Nehezen tudom elképzelni, hogy samsung direkt puposodó akkut rendeljen.

[ Szerkesztve ]

(#7) Bog válasza Imi1981 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mi a konteód? A Xiaomi vett egy-egy szigetet a három ismert tech youtubernek?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) helixP válasza gattolino (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért az nem egy tipikus használat, hogy évekig áll a polcon.

(#9) Imi1981 válasza Bog (#7) üzenetére


Imi1981
veterán

Őszintén nem tudom mi az oka de új iPhone bejelentés után nem sokkal mindig lesz valami negatív Samsung hír/baki akármi. Ezt úgy írom, hogy iPhone-om van! És nagyon fel van fújva az ügy mindig. Mindig véletlen ilyenkor derül ki? Lehet
Ettől függetlenül évekig nem tárolunk úgy mobilt, hogy a sosem töltjük. Nekem van kettő mobilom is ami csak tartalék de hetente- két hetente töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#10) Bog válasza helixP (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, tényleg nem az. Viszont az már életszerű, hogy a két-három éves csúcsmobil upgrade miatt a fiókba kerül, aztán egy év múlva odaadnád valakinek és/vagy valami történt a frissebb eszközöddel, tehát előveszed.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Bog válasza Imi1981 (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egészen biztos vagyok benne, hogy ilyesmire nincs rászorulva az Apple :D
(És még ha végtelen pénzed van, akkor sem tudsz megkenni három világhírű tech youtubert egyszerre.)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) janeszgol válasza Imi1981 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Lejáratás, de azért odaírod, hogy érdekes, hogy csak a Samsungok púposodtak nála. Akkor ez lejáratás?
Itt nem a használat közbeni púposodásról van szó, hanem a tátrolás közbeniről. Használat közbeni púposodás bőven van Huawei-nél (P20 leginkább), Lumiánál is láttam. Sony Xperia sorozat dögivel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) helixP válasza Bog (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Még nem néztem meg a linkelt videókat. 1 éves fiókban lakás után jött elő a púp?
Mert az valóban problémás.

Amúgy van nálam Redmi2, Redmi 4X, Note4 2-4 év óta hozzájuk sem nyúltam, de nincs bajuk.

[ Szerkesztve ]

(#14) Imi1981 válasza Bog (#11) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem is az apple-ra gondoltam. Ezek önkéntes lejáratók😄. iPhone teszt alatt is tele van ilyen kommentelőkkel csak ott az iPhone-t akarják lejáratni (csak ők nem ismertek). Viccet félre téve szerintem túl felkapott már most ez az ügy. Bár a fold 2 mondjuk nem régi mobil az biztos annál gáz ha már púposodik az akku. De szerintem régi évekig fiókban lévő mobiloknál ez nem csoda.
Nekem egy Samsung A70 van tartaléknak de minimum két hetente töltöm. Eszembe nem jutna hogy csak elrakom és kész nem töltöm többet.

[ Szerkesztve ]

(#15) nozs23 válasza Imi1981 (#14) üzenetére


nozs23
addikt

A Samsungnak sikerült lejáratnia saját magát azzal, ahogy kezelték ezt a problémát. A videóban benne van az egész kommunikáció (vagyis annak hiánya).

(#16) hogabesz válasza Imi1981 (#14) üzenetére


hogabesz
aktív tag

“szerintem túl felkapott már most ez az ügy”

Egyértelmű, hisz nem ez az első ilyen jellegű probléma a samsungnál.

(#17) Bog válasza helixP (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fold2 és S20 FE a két legfrissebb cucc ebben a videóban.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) juuzer


juuzer
addikt

Tegnap én is megnéztem a videót és érdekesnek találom abból a szempontból, hogy bármelyik telefonnál előjöhet a púposodás. Akár iPhone-nál is.

És azt se feltételezem, hogy a Samsung csak a telefonjaikba gyárt akkumulátort, szóval szerintem rohangálhatnak más telefonok is Samsung akkumulátorokkal. Ha esetleg itt van a probléma, hogy a Samsung kicsit más vegyületet használ az akkumulátoraiban, akkor érdemes lenne megnézni azt, hogy pl. más gyártó készülékeibe is szállít e a Samsung akkumulátort. (Bár nem tudom, hogy mennyire gyártja más specifikáció alapján az adott gyártó kérésére, vagy éppen mennyire kérnek egy x ezer mAh-s off-the-shelf akksit.)

Vamos a la playa.

(#19) Imi1981 válasza hogabesz (#16) üzenetére


Imi1981
veterán

A note 7 volt de az tényleges probléma volt hisz használat közben akár ki is gyulladt! Az tényleg durva probléma volt! Lehet én gondolom túl . El is engedem inkább ezt a témát. Néha túlgondolok dolgokat 🙂.

(#20) Sgr_A válasza janeszgol (#12) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szintén huawei mate 10 pro gari lejárat előtt szétnyomta a telót
Meg egy régi moto e40 is felpúposodott
Van egy samsung 5611 legalabb 10 éves csak ébresztőnek van használva semmi baja és egy a5 2016 szintén egybevan a leejtést követően betört kijelzót kivéve
És egy a40 is jól érzi magát

(#21) guni


guni
tag

Régi telefonokat gyűjtök és bármelyiknél előfordulhat hogy felpúposodik. Mondjuk nem két évesek, az is igaz. De ettől függetlenül úgy érzem hogy vihar a biliben. Ha használod, akkor 2-3 év alatt valószínűleg úgyis elöregszik és cseréled.

(#22) Namelesske


Namelesske
addikt

Nem gondolom hogy lejáratás lenne. A Samsung egyszerűen nem tud akkut gyártani / választani. S6 óta szívnak a beragasztott tejes zacskókkal.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#23) Shyciii válasza Bog (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Most épp egy Samu Note 10-esem van. Nyár elején vettem. Köszöni szépen jól van az akksi is, és minden más része is. Asszony volt Samsung A5-öse szintén évekig ment, úgyhogy én azért nem érezném azt, hogy jaj de problémás a Samsung. És akkor az előző melóhelyemen tömérdek Samsung-ról nem is beszélve. Az életben nem volt gondjuk, míg azonos korú iphone-ok mehettek a szervízbe szintén ugyanazon szervízbe (konkrétan 4db). Igaz mindkét típus aktívan volt használva, manager-ek használták, tehát nem facebook és társai voltak nyomkodva, úgyhogy ott el is vérzett az apple, mint rendes használati tárgy, ha napi szintű komoly aktivitásról van szó.
Motorola Defy óta okostelózom, de eddig egy Huawei volt, ami elkezdte felnyomni az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#24) #95462144 válasza strogov (#6) üzenetére


#95462144
törölt tag

Szerintem is hasonló lehet a pakliban. Ez egyszerűen egy kémiai folyamat, ami minden akkut érint, hol látványosabban, hol pedig észrevehetetlenül. De kizárt, hogy a többi gyártó készüléke pár év után lemerülve is tudná a gyári SOT időt, ha egyáltalán bekapcsolnak vagy egyáltalán lehet őket tölteni. Volt több készülékem, ami púpos lett Sony, LG sőt még egy őshonos k508i Ericsson akkuját is kukáznom kellett mert túl nagyra nőtt az évek során.

A Huaweiem írta ki, hogy 6 havonta töltsem fel a telefont 80%-ra, ha nem használom, mert ez lesz az eredménye. Mondjuk most a cikk hatására gyorsan cuppantok is a vitrines telefonokba egy kis kraftot.

(#25) Bog válasza #95462144 (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Látod, erre máris jó volt az egész :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) Maxxy10 válasza Bog (#17) üzenetére


Maxxy10
addikt

Samsung szervízeskènt dolgozom.
Soha nem láttam meg se Fold se S20FE-t aminek "púpos" lett volna az aksija.
Amiket láttam az mind 4-5 éves telefonok voltak.

(#27) hogabesz válasza Shyciii (#23) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Az előéletéről tudsz esetleg, hogy a gyári akku van -e még a note-ban?

(#28) Gubu0101 válasza gattolino (#2) üzenetére


Gubu0101
veterán

~2010 ota samsungom van,hogy hogy nem jartam meg igy🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#29) Somatom válasza hogabesz (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Az én Note 9 -emben gyári akku van és újkora óta havonta két hetet folyamatosan töltőn van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30) Shyciii válasza hogabesz (#27) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, gyári akku van benne. Még az előző tulaj munkahelyét, és beosztását is tudom :)

(#31) joey04


joey04
titán

Nekem csak az a fura, hogy észlelte, nyomozásba kezdett, ok. És akkor szépen kiderül, hogy tulajdonképpen mindenki ezt tapasztalta. És akkor ezek eddig mind csöndben voltak? Nem csináltak belőle ügyet, amikor ebből élnek?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Bog válasza Maxxy10 (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyilván mi is kapcsolatban vagyunk a Samsung hazai illetékeseivel, tutira lesz valami statement napokon belül, amiben lesz indoklás, arány, illetve potenciálisan intézkedés, gondolom valami olyan verzióban, hogy akinek púpos, annak ingyen cserélik 5 évnél fiatalabb cucc esetén, case closed.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Bog válasza joey04 (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát a kérdés, hogy hol az a pont, amikor már nem tekinted véletlennek, balszerencsének, preproduction bétás issue-nak. Arun láthatólag akkor borult meg a témában, amikor a tényleg combos gyűjteményéből csak a Samsung mobilok kezdtek szétesni, a többi meg nem. De gyors közvéleménykutatás és az itteni, meg a videó alatti kommentek is azt mutatják, hogy a púpos telefon nem egy ritka jelenség, a kérdés az, hogy mennyire Samsung-fajtajelleg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Egyébként meg maga a videó rohadtul össze van rakva, van íve, nem ül le, iszonyú jól van vágva, tökéletesen van scriptelve, technikailag kőprofi, brutál erőforrás lehet mögötte.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) janeszgol válasza Bog (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem több 5-6-7 éves Samsungom is van, nem púposodik egyik sem. Szerintem nem is a régiekkel van baj, hanem az újakkal, ahogy írtad is: Fold 2, S20 FE.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) cosworth


cosworth
csendes tag

A youtube videó nyitóképén persze egy ordas nagy kamu, egy kigyulladt S22 Ultra szerepel.

Egy újabb tetves clickbait a sok közül. Szerintem megérne egy kis pereskedést a gyártó részéről, a megtévesztő tartalmak készítéséből éldegélő youtuberrel szemben.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#37) Vikooo válasza gattolino (#2) üzenetére


Vikooo
addikt

Mindegyik felpuposodik egy idő után, olyan fokon degradalodik illetve olyan kémiai folyamatok játszódnak le aminek a következménye a puposodas (Li-ionok lebomlanak ami folytán gáz keletkezik ami szetnyomja az akku boritasat). Amúgy meg rohadt sok készülékben van Samsung akku, a csavarbehajtotol kezdve a telefonon at a porszivoig. Vagy van LG Chem vagy a kínaiak. Mind egy kaptafa.

(#38) Vikooo válasza Vikooo (#37) üzenetére


Vikooo
addikt

Fiokomban lapuló Sony Ericsson akku felpuposodott. Made in Fukushima.

Micsoda click-bait lehetne ebből is....

(#39) juuzer válasza Vikooo (#38) üzenetére


juuzer
addikt

Remélem a szekrény mélyén lévő T100 nem okoz majd ilyen meglepetést, ha előveszem :D

Pedig lassan 20 éves lesz :DD

Vamos a la playa.

(#40) klaya86


klaya86
senior tag

Full laikusként kérdezem. Oké, felpúposodott az a néhány Samsung. Milyen aksi van bennük? Nem hinném, hogy a Samsung saját magának gyártana akkumulátort, ergo beszállítótól kapják, ahogyan az összes többi márka. Tehát ennyi erővel bármelyik telefon, bármelyik típusának aksija púposodhat idővel. Azt sem gondolom, hogy a Samsung aksikat más technológiával,más tulajdonságokkal gyártják, ami okot adna az egészre. Ismerősi körben millió Samsung telefon van évek óta, egyszer sem hallottam felpúposodott aksi hibáról senkitől. Vihar a biliben kategória ez a hír nekem.

(#41) Wesiz


Wesiz
tag

hány telefont ad el évente a samsung, 250 millió? minden egyes évben, ez 4 év alatt már 1 milliárd eladott telefon. az, hogy most "sorra jönnek" a youtube kommentelők hogy náluk is előfordult ilyen, hát nem győzött meg róla hogy mekkora a baj.

(#42) dajkapeter válasza Imi1981 (#5) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A fiókban egy egymillió éves Motorola L7, egy iPod Touch 5, egy iPod nano (2001), egy Huawei P9 lite, egy Huawei Mate 20 lite és egy LG V30-ból kiszerelt akksi, egyik sem púpos. De a Skoda feliratú külsőakksi igen. Semmi lejáratás nincs benne. Valami nem stimmel a samsung háza táján.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#43) gattolino válasza helixP (#8) üzenetére


gattolino
senior tag

Az összes készülék ott áll. Így a többinek is így kellene viselkednie :W

Vivo X90 Pro Plus

(#44) helixP válasza Bog (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

Bizony. MKBHD és Már.Whos' a kedvenceim között vannak .

(#45) leslien


leslien
nagyúr

tessék nem elég az Exynos még ez is.... ;] :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) cosworth válasza Bog (#34) üzenetére


cosworth
csendes tag

"Rohadtul össze van rakva", csak éppen már az első pillanatban konkrétan egy durva hazugsággal indít. Pfff... :U

Mindegy, manapság ez nem szempont, a milliós nézettség megvan (részben vagy nagyrészt pont a nyitóképen szereplő kiégett fotóboltolt S22 Ultra miatt), és dől a lóvé. :U

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#47) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Rengeteg márka van a piacon, de minden 4-5. eladott telefon Samsung. Több van az embereknél belőle mint más márkákból, több telefonból jó eséllyel több a problémás is. Kíváncsi lennék az arányokra, de ilyen statisztika valószínűleg sose lesz.
Több mint 5 éve használok Samsung telefonokat, a mostani már el is múlt 3 éves. Szerencsére ezeket nem érintette még a dolog.

(#48) vanye válasza cosworth (#46) üzenetére


vanye
senior tag

Alacsonyan lehet az ingerküszöböd. Egyrészt a clickbaites címadást/borítóképgyártást manapság már majd' mindenki csinálja, másrészt ha adott egy viszonylag friss 20 FE és egy Fold 2, ami már bizonyítottan felpúposodott, pár év múltán_akár_egy S22 Ultra is simán járhat így. (Nem mellesleg az S22 Ultra a gyártó zászlóshajója, így hülye lenne nem azt szénné photoshoppolni.) A Samsung meg inkább adjon vmi épkézláb magyarázatot a jelenségre, mintsem hogy pereljen, azzal jobban járna. ;]

Stern des Südens!

(#49) cosworth válasza vanye (#48) üzenetére


cosworth
csendes tag

Csúsztatás, hazugság, dezinformáció terjesztése tekintetében valóban alacsonyan van az ingerküszöböm. A "majd mindenki csinálja" az legitimálja azt, amit csinálnak? Mindegy, ez csak költői volt, ne menjük bele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#50) gattolino válasza cosworth (#49) üzenetére


gattolino
senior tag

Minden nagy YouTube influenszer már így teszi ki egy egy videóját, sőt egy álleesős kép is elég hatásvadász szokott lenni a cím mellé. Nyilván aki ezzel keresi a kenyerét az nem fog egyszerű képet és címet adni a videójának. Lásd összes portfólió cikk is olyan címekkel van.. Ha nem tűnt fel nézz fel bármelyik közösségi média oldalra és kezdj el böngészni. Feliratkozás illetve videó nézettség után keresik a pénzüket, azért az, hogy van ott neki ~100 mobilja és abból 3db Samsung amit nem kapcsolt be a legutóbbi videója óta az sokat elárul. Ja és a negatív reklám mindig erősebb, mint a pozitív

Vivo X90 Pro Plus

(#51) cosworth válasza gattolino (#50) üzenetére


cosworth
csendes tag

Pontosan tudom, hogy ez a jelenlegi trend, csak hányok tőle. Főleg amikor a szakmaiság helyét lassan minden területen és témakörben átveszi a Blikk színvonal, az emberek nagy része pedig még tapsol is hozzá. :U

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#52) vanye válasza cosworth (#49) üzenetére


vanye
senior tag

Nézd, én speciel valamennyire ismerem nevezett YT-csatornát, ergo kb. tudtam, mire számíthatok a videótól: rendesen összerakott anyagra, ami arról fog szólni, ami a címben is szerepel: "Samsung phones are Blowing Up" Ez a kifejezés az angolban nemcsak a felrobanásra, de a felfúvódásra is utalhat; a készítő meg nyilván rájátszik az előbbi jelentésréteg felvillantására is - hála a Note 7 egykori valóban kirobbanó sikerére.
Ez messze nem egy "nem fogja elhinni, ezért nem érdemes többé Samsung-telefont vásárolnia"-stílusú cím (meg tartalom, ha már itt tartunk).

Stern des Südens!

(#53) -FreaK- válasza cosworth (#51) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az, hogy a nyitókép clickbait, még nem devalidálja a mögötte lévő tartalmat. Én speciel meg sem néztem mi a nyitókép, nagyon nem érdekel, a tartalom mögötte viszont annál inkább.

(#54) FattyDove válasza cosworth (#36) üzenetére


FattyDove
őstag

"megtévesztő tartalmak készítéséből éldegélő youtuberrel szemben."

Te sem nézted meg a videót, de azért tolod. Gondolom azért lettél instant butthurt, mert S22-vel rendelkezel és ezt a valóságot nem szeretnéd befogadni. Mondom mindezt Samsung tulajként.

[ Szerkesztve ]

(#55) cosworth válasza FattyDove (#54) üzenetére


cosworth
csendes tag

Ez mellé ment. Nem vagyok sem fanboy, sem hater. Ha ugyanez az eset lenne az Apple termékeivel, az is ugyanúgy zavarna. A videót megnéztem, de mint mondtam, aki csúsztatással (legyen az akár egy fake nyitókép) generál magának nézettséget, az számomra már nem lesz a tényszerű tájékoztatás szimbóluma. Zárjuk tényleg, mert ez már csak felesleges szájtépes (részemről is).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#56) #30604800


#30604800
törölt tag

Hú, de csúnya, ahogy körbement a neten egy darab jutuber gyerek klikkbéjt videója.

(#57) FattyDove válasza cosworth (#55) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem ment mellé, mivel láthatóan ez zavar téged.

#56JárásiBetmen: Nem 1 youtuber videója és nem is clickbait, de lényegtelen. A tények ne zavarjanak össze senkit. Véletlenül sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58) Somatom válasza FattyDove (#57) üzenetére


Somatom
veterán

Megijesztett a videó. Gyorsan kihúztam a kütyüs fiókot és megnéztem az SGS 2 -met, ami cirka 2014 óta hever ott, a gyári akkujával. Nincs felpúposodva és ez a tény teljesen összezavart. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#59) helixP válasza #30604800 (#56) üzenetére


helixP
nagyúr

Szeretnél Te ennyire "egy jutuber" lenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#60) helixP válasza Somatom (#58) üzenetére


helixP
nagyúr

Mondták, hogy főleg Note7 utáni készülékeket érint. :)

(#61) Somatom válasza helixP (#60) üzenetére


Somatom
veterán

Ijedtemben lekaptam a ClearView tokot a Note 9 -emről, de semmi púposodás. Most már teljesen össze vagyok zavarodva a tényektől. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62) helixP válasza Somatom (#61) üzenetére


helixP
nagyúr

2-3 évig állt a polcon úgy,nehogy nem töltöttél bele? Mert ha nem, akkor megy előre stimmelnek a tények :)

(#63) Somatom válasza helixP (#62) üzenetére


Somatom
veterán

Szóval, az a világ nagy problémája, hogy a 2-3 éve polcon heverő telóban felpúposodik az akku? Annak a telónak már nem tök mindegy?
Ha 2-3 évig nem használom a motoromat, akkor belerohad a karburátorba a benzin. Ez tök normál jelenség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#64) FattyDove válasza Somatom (#63) üzenetére


FattyDove
őstag

Ha normalis, akkor a tobbi telefonnal miert nem jelentkezik? A peldad pedig full fogyatekos.

(#65) Somatom válasza FattyDove (#64) üzenetére


Somatom
veterán

Ajánlom figyelmedbe az 1. hsz. -t! Még csak le sem lett téve évekre, hanem napi használatban történt. Ecccercsak hajlított lett a kijelző. Arra könnyebb volt az akkunak terjeszkedni, mivel a hátlap üveg. A saját telóm, úgyhogy számomra tény.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66) helixP válasza Somatom (#63) üzenetére


helixP
nagyúr

Ugyan ezt a kérdést tettem fel, Bog az egyetlen reális forgatókönyvet mondta.

(#67) Somatom válasza helixP (#66) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben az esetben megvonom a vállam és elkönyvelem, hogy az öt éves telóm akkuja odalett. Sztem kalkulálható veszteség.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#68) Horsee


Horsee
csendes tag

Nekem azért kellett lecserélnem a 6 éves Samsung Galaxy S7 edge-emet, mert ugyanígy jártam. Azt hittem egyedi eset, mert régóta használtam már a telót, de most kiderült, hogy nagyon nem ez a helyzet.

(#69) janeszgol válasza FattyDove (#64) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Nem tudom többeknek itt miért természetes, hogy egy használaton kívüli akku púposodik. Nem, nem az.
Akik meg úgy vélik, hogy kacsa. Ez a három majdnem Top youtuber. A teremtő isten csak mögöttük kullog. Nem idióta tinik, akiket lefizetne bárki is.

De mondom több S8-am van, meg van S7 is, eddig nem púposodnak. (Ráadásul az egyik S8-an vadi új, nem használt, csak újonnan megvettem 2018-ban. Ha az adná be a kulcsot, akkor mérges lennék.)
De van Galaxy Note 3, 4, 5. Néha rájuk töltök, semmi bajuk. Szóval nem, nem normális jelenség ez.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) mjani1172


mjani1172
addikt

Pedig az akkukkal ilyen soha nem történhet meg. Évek óta ezt hallom mindenhonnan.

(#71) FattyDove válasza mjani1172 (#70) üzenetére


FattyDove
őstag

Ezt maximum idiótáktól hallgathatod évek óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.