Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Elegáns. :)
Össze lehet vetni az 52-55.000ft-os Zalman csodával... (Z-Machine X7)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) kago akira


kago akira
tag

Érdekes, de ez az előlapot leszámítva 303-asnak néz ki teljesen belülről....

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Arányaiban mint egy fekvő ház, erről a tv sem billen le. :DD

(#4) F e Z o


F e Z o
veterán

Egy képet dobhattak volna a ház másik oldaláról is. Ez a tápegység, radi elhelyezés nem túl előnyös...

H2O über alles!

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Erről is lespórolták az 5.25"-et... :(

(#6) tibaimp válasza Dr. Akula (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ez az egyik, a másik meg a kb nulla szellőzés a zárt üveg és/vagy alu ház miatt....Üvegkalitka.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Divi válasza Dr. Akula (#5) üzenetére


Divi
aktív tag

Mert a 5,25" már legacy. Kevés embernek kell. És azok közül is kevés az akiknek tényleg kell, és nem csak azt gondolják.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#8) snecy20 válasza Dr. Akula (#5) üzenetére


snecy20
veterán

Én már nem is tudom mikor láttam olyan új modellt, amiben volt...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) Fred23 válasza Divi (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Talán 6 éve használtam utoljára DVD-írót egy alkalomra, azt is notiban, mert asztaliból már akkor eladtam, mivel fölöslegesen állt csak benne.

Ventiket vezérlő panel esetén mondjuk lehet még létjogosultsága az 5.25"-nak, esetleg valami 7 in 1 kártyaolvasó panel, de tulképp ezek is megoldhatók másként.

[ Szerkesztve ]

(#10) snecy20 válasza Fred23 (#9) üzenetére


snecy20
veterán

Én utoljára 2014-ben vettem ilyen házat (NZXT Phantom 410) optikai meghajtóval együtt, gondolván hátha kell még. Hát azóta sem kellett. A tavaly novemberben esedékes cseréjekor már fel sem merült az új gépházat kiválasztva hogy legyen benne 5.25".

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Fred23 válasza snecy20 (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Bennem se merül fel. Az In Win 305 árának fele alatt pedig kapható például Corsair Carbide SPEC-04. 115$ vs 50$.

(#12) Lacok


Lacok
őstag

Ez a felsőtápos kialakítás nekem nem igazán jön be.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) Dr. Akula válasza Divi (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Tedd hozzá: neked. A hotswap racket hova rakod, a vízhűtő tetejére?

(#14) kago akira válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


kago akira
tag

Külső hdd dokkoló? (usb3)

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#15) [CsuCsu] válasza Fred23 (#11) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Jo az a Corsair, de azert joval olcsobb anyagokat es megmunkalast hasznal. Ez az In Win egeszen jol van arazva, ha a tobbi ennyibe kerulo termeket nezed.

(#16) Dester31 válasza kago akira (#2) üzenetére


Dester31
tag

Pontosan. Nekem 303-as van, és az gyakorlatilag tök ugyanez, csak az előlap néz ki másképp. Ettől még persze jó ház az is, valószínűleg ez is. Igaz, én picit talán elfogult vagyok, mert a 303-as szerintem bitang jól néz ki szerintem is, meg akárki jött hozzám eddig, az is megjegyezte. (És még csak LEDorgia sincs beépítve...)

[ Szerkesztve ]

Des

(#17) Dester31 válasza Fred23 (#11) üzenetére


Dester31
tag

És nincs is egy súlycsoportban az a Corsair ezekkel az InWin házakkal, szóval jogos az árbeli eltérés is.

Des

(#18) Hg3X


Hg3X
tag

Szerintem nagyon szép kis ház, ez az In Win design nekem kifejezetten bejön. Az viszont nem tudom milyen ötlet, hogy a levegőt alulról szívják be a ventik a házba. Nem fog ez így kicsit porosodni? Oké, van ott porszűrő, de akkor is. Mondjuk aki ilyen házat vesz, az gondolom úgysem fogja letenni a földre, bár ebben sem vagyok biztos.

Jeff who??

(#19) Dr. Akula válasza kago akira (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha működne az usb3-on a másolás port leszakadás nélkül, akkor valóban jelenthetne alternatívát, de így nem. Usb2 meg lassú TB-okhoz, ezért marad a SATA kapcsolat.

(#20) F e Z o válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


F e Z o
veterán

Esata külső dokkoló? Jó persze, ahhoz olyan deszka is kell.

H2O über alles!

(#21) tibaimp válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocs, hogy belepofázok a dolgaidba, de nekem 3 db van itthon ilyenből:

[Sharkoon Swift Case Pro USB 3.0]

csak az egyik kábelei vannak bekötve és arról megy a 3 db, ha kell, mindbe külön HDD. A sima dokkolók egy kalap szarok, próbáltam és ez maradt!!
De ez csak egy tipp, csak egy javaslat.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) erkxt


erkxt
tag

És a táp nálam hátrafelé néz vagyis kintről szívja be a levegőt. Az olcsóbb tápoknak amiknek nincs mindenhol furat a rögzítéshez valóban csak úgy lehet betenni ha bentről szív.
És ATX lapom van ami mellett lent 3 db venti van beszerelve. Minden csatlakozót ki tudok használni, mivel van annyi hely, hogy odaférnek a kábelek.

[ Szerkesztve ]

(#23) tibaimp válasza erkxt (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép, garatula :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) Dr. Akula válasza F e Z o (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Alapvetően nem lenne rossz, de ahhoz ugye kéne PCIE eSATA kártya, azt meg lassan nem lehet hova bedugni az alaplapba. Most 1080 SLI-m van, ami még csak 2-2 slotot takar le, de az 1080Ti már 3-at, abból egy SLI mellé már nem rakok semit a deszkára. Amint lesznek végre DisplayPort 1.3 monitorok, lépek is feljebb, ezért szinte kizárt hogy maradjon szabad PCIE foglalat bármi másra.

(#25) Barnuss


Barnuss
tag

Még hamarabb elfüstöl :DD

(#26) Dester31 válasza Hg3X (#18) üzenetére


Dester31
tag

Nekem bár nem a földön van a ház, de azért eléggé porosodós sajnos a lakás. A porszűrő hatékonyan "dolgozik", nemigen porosodik a gépház belseje. Viszont mivel fekete, gyakran kell törölgetni a tetejét, mert eléggé meglátszik rajta :)

Des

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.