Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#263) #56573440 válasza Alteran-IT (#262) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Hagyjuk már a folytonos idézést, így is átláthatatlan már az egész :)"

ok ;]

1: ez egy semmitmondó karakterhalmaz ami nem fogalmaz meg semmit.pontosan arra utaltam, hogy amit pl "kolléga" küldött oldalak hasonló szintű történetekkel vannak tele. részigazságok hatalmas bullshithalmazzal körítve, és a végén ebből vonva le következtetéseket. de mondjál te hiteles és megbízható hírforrást. kíváncsivá tettél.

2: nem vagyok gazdasági szakember, de a minisztérium ezt mondta "megkezdi elfekvő devizájának az eladását a rendkívül alulértékelt rubel védelmére" ami egy elég bevett szokás így mondjuk gazdasági téren. hogy én nem vagyok közgazdász az egy dolog. de hogy te a fenti mondatot értelmezni se tudod az a nagyobbik baj. az oroszok fejében egy dolog jár. a bevétel felét adó olaj ne menjen nagyon le. 30 körül bajban lehetnek nagyon, az arabok pedig lehet hogy betolják addig...

3:láttam a filmet, volt is apple termékem, egy darab mondjuk azóta másokat veszek, de képes vagyok reálisan nézni a helyzetet. te ezek szerint nem. kár kiakadni az almára akkor, amikor minden gyártó 1-2 évves garral jön pl telefonokra, tele szériahibákkal, ha a hw nem nyikkan meg annyi idő után akkor sw támogatással jól megoldják hogy vegyél újat mert röcög, döcög. ipari hulladékokat gyártanak, amik már a megjelenésükkor is konstrukciós hibák tömegével küzd, és szép lassan a laptopokban az ssd és a memória is rá van integrálva az alaplapra, ha megpukkan akkor arany árban javítják vagy vegyél újat... a szememben pl telefonok terén a samsung, az lg, a htc és a többiek mind egy kutya. mindegyiknek az a célja hogy túlszárnyalja az előző éves bevételeket, nyereségeket, értékesített darabszámokat, mindent... ezt nem lehet tartós készülékekkel. hogy kevésbé látványos módszerekkel érik ezt el az egy dolog, attól még ahogy a nyomtatókban, úgy a többi elektronikai eszközben is így vagy úgy ez a vonal felfedezhető, hiszen ez a gazdaság mozgatórugója. de mondom. mondj egy gyártót ami nyíltan ezen trendek ellen megy, és ezt is kommunikálja, mitöbb, be is tartja. egyetlen darab nekem elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.