Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azért már inkább a gumiborítást választanám. Bár melegebb, de ha mégis dobálni van kedvem, nem fogom nézni a sok karcot, vagy horpadást. Amúgy faja kis cuccok. :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2) Móci


Móci
addikt

A szálcsiszolt alumínium szép, de inkább dizájn szerintem, mintsem mindent túlélő burkolat.
A gumis már jobban hasonlít a túlélő fogalomra...
Magamnak az alu borításút választanám. Mer szép.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Zanik válasza Móci (#2) üzenetére


Zanik
addikt

Ráadásul a hőt is jól vezeti!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#4) szuper-t


szuper-t
senior tag

szép az az alu cucc :D de ha kezelésbe venném sztem meglátszódna rajta 1-2 horpadás:)
a fenti idb vagy ibd is aranyos csak nem kellett volna fixre csinálni azt az usb kábelt :S mivan ha megtörik?:S kuka?:S

(#5) atike


atike
nagyúr

Nah az A50-et megtesztelném egy kicsit. Ok, hogy kikapcsolt állapotban "mindent" kibír, de működés közben ez sem bírna túl sok mindent. Sajna. A zenegépekben még mindig ez a gyenge láncszem... A működés közben a dübörgést (tartósan) nem szeretik. Van, hogy 2 hónap alatt behal egy vinyó... Igaz, hogy van ami 6-7 éve üzemel, de az átlagunk valamivel 2 év alatt van....

(#6) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Érdekesek, de jó lett volna ha valamelyikre még egy eSATA csatit is rátettek volna az USB mellé, nem tudom miért hanyagolják ennyire. :F

(#7) Geönczy


Geönczy
aktív tag

A Hitachi Portable Rugged Drive elég impozáns.
Mit takarhat az, hogy jól bírja a vizet is?
(Ha leöntik nem lesz baja, akár egy órát is ázhat, vagy a kettő közt)

(#8) t72killer válasza Kobaljov (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

majd kiadják az eSATA-sat (v USB 3.0-sat) is fél év múlva, 20$-ral drágábban :(((

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A PQI megoldésa nagyon jo nekem mindig a madzaggal van a bajom,hogy hova tegyem.
Leleményes nagyon

(#10) ndavid válasza Geönczy (#7) üzenetére


ndavid
tag

Azt írja a sajtóközlemény, hogy 60 köbcenti, azaz 0,6 dl folyadékot löttyintettek rá, a véletlen ráboruló italt szimulálva. Ezt úgy tűnik kibírta, és máris water-resistant lett.

Don't panic!

(#11) Kobaljov válasza t72killer (#8) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Igen, de miért nem most? :) Máris kiemelkedhetnének a konkurensek közül vele

(#12) Geönczy válasza ndavid (#10) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Végül is az is valami.
Tehát az a kijelentés, hogy vízálló csak féligazság.
Nem szeretem a féligazságokat!

(#13) trl_master válasza Geönczy (#12) üzenetére


trl_master
tag

azért ha már ennyire bírja, már az is vmi! ha vmi ráömlik úgyis egyből lekapod, "kirakod száradni" ;]

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#14) ndavid válasza trl_master (#13) üzenetére


ndavid
tag

Igen, ilyesmi. De ha a saját külső 2,5"-os rackemet nézem, abba bármilyen kis mennyiségű folyadék pillanatok alatt belefolyna a kis réseken át, szóval hatásosak/hasznosak tudnak lenni azért ezek a vízálló cuccok.

Don't panic!

(#15) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Silicon Power Armor A50 ej de jól néz ki.
A tesztjüknek köszönhetően, most már majd minden winyó házat földhöz fognak verni? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.