Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

sajnos lesz Exynos.. viszont ezzel nagyot fognak bukni( inkább a user) ,mert még nagyobb lesz a szakadék kettő SOC között .. S20 az kutyaf@asza lesz ehhez képest...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) alpihun


alpihun
senior tag

Még mindig kérdőjeles az Exynos 2300 chip használata a megmaradt, így az európai piacokon: az előd az AMD-vel frissen összefogva leszerepelt, a 4 nm-es gyártósori csatát pedig a TSMC nyerte.

Hatszor fogtam neki elolvasni ezt a mondatot :D

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#3) leslien


leslien
nagyúr

Qualcomm confirms Samsung Galaxy S23 series will use only Snapdragon chipsets

frankon a bolondját járatják velünk... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4) PeteePeti válasza leslien (#3) üzenetére


PeteePeti
őstag

Pár napja még arról volt szó, hogy december 23-án mutatják be, január 6-án már elérhető lesz! Most akkor? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5) MarciKING24 válasza alpihun (#2) üzenetére


MarciKING24
tag

Szintén.... :DD
Mindenki másnak: nyugodjatok le a pi*ába, lesz exynos chip :))

Straight outta Compton

(#6) janeszgol válasza MarciKING24 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Lesz hát! Chip válság van. Nem tud annyit leszállítani a QC, max akkor, ha a Samsung előre felvásárolta volna a készleteket. Csak akkor meg másnak nem jut.
Hogy ez rossz lesz-e vagy sem, azt nem tudom. Látatlanban nem ítélkezem, még akkor sem, ha van eset a múltból. Meglátjuk!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) joey04 válasza leslien (#3) üzenetére


joey04
titán

igen éppen most olvasom én is :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) hajbel válasza MarciKING24 (#5) üzenetére


hajbel
addikt

Lesz, csak nem S23-ban, hanem alsóbb kategóriás modellekben. Hivatalosan meg van erősítve QC részéről.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tetszik a harmadik hasab. Tetszik, hogy a MA szembemegy picit a tobbiekkel, es kevesbe melegedo, esetleg kevesbe eros chipet ker. Egy SD870 is eleg ma, meg jovore, meg az azutani evre.
Unalmas mar ez a telefon forrosodas. Nem am majd a kozepkategoriaban is fogdossuk a forro telefonokat, meg lesegetjuk a kijelzon, hogy "a kamera leall/4k videozas leall, a telefon lehul". Ez meg az nem mukodik, mert felhevult a telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.