Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Bocs, ezt most valamiért Farting Simulatornak olvastam... :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) velizare


velizare
nagyúr

[link]

egy régi kedvcsináló. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) Balu12


Balu12
csendes tag

Falusi vagyok ez itt pár gyereknek az álom játéka lehetne :)
Érdekes hogy ilyen játékra is van kereslet

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#4) velizare válasza Balu12 (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

nem mindenhol szégyen az, ha van egy darab földed, és abból élsz, amit azon megtermelsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) Balu12 válasza velizare (#4) üzenetére


Balu12
csendes tag

Nálunk nem szégyen!!! Nekem is van földem az egész családnak van

Csak városba járok suliba és ott nem "divat" az ilyesmi!

Ezek szerintem nem vennék meg a játékot de úgy látszik mégiscsak megveszik :)

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#6) - monkey -


- monkey -
csendes tag

Nálunk az 576-ban az eladósrác mesélte, hogy kb. annyira kapkodják az aktuális Farming Simulator-t, mint a CoD-ot. :D

Love cannot save you from your own fate.

(#7) Kasya válasza Balu12 (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi agrar egyetemen haloba nyomtuk :D A masik ilyen kellemes jatek az Euro Truck Simulator ^^

Orulnek, ha egyszer kicsit melyebben is belemennenek a jatekba, es nem csak ilyen felszines lenne, mert agrar jatekhoz kepest olyan monumentalis hibak vannak benne, hogy a gazda orjongve futna falnak ha az eletbe is igy mukodne :D Mondjuk egy EVE online szeruseget eltudnek kepzelni...csak lenne aki tamogatna :/

A jo eladashoz pedig hozzajarulhat az is, hogy 2k forintert dobaltak anno, mikor megejelent.

[ Szerkesztve ]

(#8) Glenda válasza Kasya (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Mi egy kis alkohol után John Deere American Farmert játszottunk :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#9) Xelloss válasza - monkey - (#6) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Ez.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#10) Gave


Gave
addikt

Hát ez nagyon komoly, mondjuk annó a Sim City-t meg a Sims-et is halálra itétltnek vélték. Gondolván, hogy ki a franc veszi majd meg :D. Aztán tessék, utóbbiból mindenidők egyik legtöbbet eladott játéka lett. Sőt egy időben az egyetlen ismertebb "Girl Ready" játék volt a Sims :D

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Vajon ezt lehet nyomni 150k-s Fanatec kormánnyal? :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) exec79 válasza velizare (#4) üzenetére


exec79
tag

az ilyen a legritkább eset, a legtöbb földműves/állattartó eladásra (is) termel és ezért többmillió forint támogatást kapnak állambácsitól hogy aztán megvehesd a 450 forintos magyar almát, az equadori banán meg 299... Ez konkrét példa. Hozzáteszem azt a munkát amit ők végeznek a városi emberek 2 napig nem bírnák. Bocs az off-ért.

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Bukták az eladásokat, most volt pont a cikk hogy amiből jön demó, az szarul fogy. :D

(#14) Kasya válasza exec79 (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az allattartas egy eletstilus. Ott nincs szabadsag, piheno. Valakinek ejjel is ugyelni kell. A felvasarlasi arakrol meg annyit, hogy kulfoldon is tud gondot okozni. Hollandiaban pl, a hus dragabb, a zoldseg meg kb egy aron van az itthonival. Hozzateszem, azok a termekek, amiket ok maguk allitottak elo. Ott is van Aldi :)

A fold tulajdonosokkal pedig az a gond, hogy sokan csesznek muvelni. A tamogatast felveszik, a teruletet elhanyagoljak, fu alatt berbeadjak stb...

Az ilyen jatek szerintem csoda, ha tud eladast generalni. Az ilyet inkabb promos anyagkent lehet adni a cegeknek a termekekhez, "hadd oruljon a gazda gyereke". Akkor is jol arasitott termek marad szamomra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.