Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fooler89


Fooler89
őstag

Pedig milyen jó, hogy az emberek minden kis problémából milyen nagy gondot csinálnak. Tudom őket sajnálni. Nem a probléma megoldásán gondolkozik hanem hogy milyen nagy a gond.

(#2) Sidaries


Sidaries
őstag

Hehe. :) Ez marha jó volt.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) NoLF


NoLF
addikt

esetleg not so bad, thanks. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) Viszlát válasza NoLF (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Esetleg Megvagyok, köszi! :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) spirit007


spirit007
senior tag

Ez tetszett ! :)

(#6) fordfairlane


fordfairlane
veterán

És igen, a magyar nyelv és kultúra a eszméletlenül csodálatos. Hamburgeren vagy tejes teán felnőtt barátaink, erre a kérdésre annyit mondanak (nem is mondhatnak igazán mást): Fine, thanks! De mi panaszkodhatunk látástól vakulásig, és a végén kialakítunk magunknak egy szép kis emo-s hangulatot. De nem gáz, mert úgy is ez a divat!

Milyen igaz! Nem is olyan rég megnéztem egy interjút, amit Jason Beghe-vel, a Szcientológiából nem rég kiugrott színésszel készítettek. Az interjú 2 óra hosszú, és Beghe káromkodik benne sokszor, mégis, gyakorlatilag kétfajta káromkodás szerepel benne, a f***, és a god d*mn. Magyarul ennél sokkal kacifántosabban lehet káromkodni.

x gon' give it to ya

(#7) Cathfaern válasza fordfairlane (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Erre a magyaros válasz: "Persze, mert a szemét mocskos burzsuj külföldieknek nem kellett szenvedniük, ellenben nekünk szegény magyaroknak..." :D

Amúgy angol nyelv nagyon szegényes káromkodás terén, gyakorlatilag a "fuck", "shit", "damn" trióban kimerül. Ugyebár még egy normálisat "kurvaanyázni" se tudnak :D Náluk már csak a német nyelv a rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#8) Viszlát válasza Cathfaern (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Nézz meg pár afroam. filmet, kíváncsi vagyok utána mit mondasz. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) joghurt


joghurt
addikt

Épp ma reggel gondolkoztam el ugyanezen, amint a trolin két öreglány vitatta meg betegségeit és gyógyszereit. Most miből állt volna nekik, ha az egyik által a szatyorban eladásra vitt leandert dicsérik és tárgyalják ki?

Remélem, hogy engem még időben kiraknak a Taigetoszra, ha elkezdek ilyenné válni. :U

A tej élet, erő, egészség.

(#10) fordfairlane válasza Viszlát (#8) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az ilyen káromkodást sokszor nem értem, de emlékeim szerint ott is az f betűs szó szokott dominálni.

x gon' give it to ya

(#11) heydaddy


heydaddy
csendes tag

örülök h tetszett :B

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#12) Viszlát válasza fordfairlane (#10) üzenetére


Viszlát
addikt

Tény, hogy igen gyakori szereplő, de nem dominál, inkább csak kötőszó. Mindenesetre tudják cifrázni, de nagyon.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) fordfairlane válasza Viszlát (#12) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ma este megnézem az 8 Mile-t, hogy ihletet merítsek. :)

x gon' give it to ya

(#14) MBazsee


MBazsee
tag

Vagy esetleg lehet azt válaszolni, hogy:
"Tudom, hogy igazából nem éredekel amit mondok, de egész jól, köszi!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) copin válasza Viszlát (#8) üzenetére


copin
őstag

Esetleg egy angol szleng szótár. Az angol káromkodás skálájának szegénysége csak egy városi legenda a sok közül (gondolom a magyar tanárok terjesztették el, önfényezés céljából).

(#16) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Aki cifra angol káromkodást szeretne hallani, annak ajánlom a figyelmébe AVGN videóit :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nagyon tetszik az írás, és igaz is! :K

Üdv. H

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tényleg eltúloztad picit, de nem tetted rosszul.
Jó kis írás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) heydaddy


heydaddy
csendes tag

köszi :B

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#20) groth99


groth99
tag

Szép volt,jó volt,gratula :C

Tőlem pedig ha valaki megkérdi,hogy hogy vagyok,akkor végignézek magamon,és csak annyit mondok: Egyben :DD

Metalt a népnek \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.