Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm...Ubi mostanában nincs formában :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Felénk most csak esik ...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) HaaS válasza hommeros (#2) üzenetére


HaaS
addikt

:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#4) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Kissé meredek! Csúszott már eleget(a PC-s meg pláne), erre még szar is:) Hát nagyon meggondolom, hogy erre pénzt költsek, pedig vártam, mint állat:( Ráadásul rövid is:(
Ubi amit mostanában el lehetett cseszni azt el is cseszte rendesen, nem is értem :(( :W

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#5) tzsolesz válasza GegeWarrior (#4) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ettől függetlenül várom már a PC-és verziót. Meglehetősen tetszik a grafikája, és a játékmenete. :K

Ubisoft mellett szóljon, hogy azért elég hamar kijavították a hibát, és nem tökölnek rajta hetekig.

(#6) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

en tuti be lennek szarva hogy 3ledes lesz a boxom XD
amugy jojjon mar pc-re nagyon bejon a game

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

A kalózok DDoS támadást intéztek a konzolok ellen.

Vagy nem? Még nem adtak ki ilyen közleményt?

Thanos was right.

(#8) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Most miért is szidjátok az Ubit???
Nem arról van szó, hogy a Live frissítése miatt kavarodik valami? Elvégre azt írják, hogy ahol nem volt frissítés ott hibátlanul megy, ahol meg lefutott ott behalt a game.

Szerintem a frissítés egy a korábbi verzióval nem kompatibilis megoldást hozott...a játék erre nem volt felkészítve, de javították kész.

(#9) wednesday


wednesday
őstag

Nekem egyre kevésbé tetszik ez a játék. :(
A videók alapján is látszik, hogy az akció itt a fő lényeg. Írta valaki fórumon, aki játszott vele Xboxon, hogy megy ezerrel a darálás, de egy zárat nem kellett feltörni. :(

(#10) misx


misx
senior tag

Ezzel a játékkal egy baj van: az eddigi Splinter Cellekhez semmi köze (játékmenetileg). :)

(#11) pzstm


pzstm
titán

A PC-s legalább nem fog fagyni, mivel DRM miatt el sem fog indulni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Így tovább Ubi, így tovább, kíváncsi vagyok, meddig tűrnek még a játékosok :DDD

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#13) gábbor


gábbor
tag

Ilyen buta lövöldözös játék lett ebből a sorozatból???

(#14) DeSanto


DeSanto
őstag

Szerintem nagyon jó game.
Nem egy eszement futkorászós agyba főbe lövöldözős.
COD után persze nekem elég fura volt de meg lehetsz szokni.
Nálam nem fagyott ki mert nincs live.

(#15) wednesday válasza DeSanto (#14) üzenetére


wednesday
őstag

Nem is a COD-hoz hasonlítottuk, hanem az előző részekhez. Ahhoz képest elég hentelős játéknak tűnik.
A régi részekbe a lopakodás volt a fő szempont, eltelhetett fél óra vagy az egész küldetés anélkül, hogy a fegyvert elsütötted volna. Voltak olyan küldetések, hogy senkit se lehetett megölni mert game over. Zárnyitás, hackelés, riasztók elkerülése stb. Ha egy őr észre vett akkor riadó és nagy valószínűséggel halál, mert már 2 őr elég volt ahhoz, hogy biztos te húzd a rövidebbet.

[ Szerkesztve ]

(#16) Djuree


Djuree
félisten

...és még ennek tetejébe a játék sem splinter cell már hanem egy egyszerű arcade lövölde...hmhm ubi nem lesz ez így jó...hozzatok ki egy jó heroes 6-ot vagy might and magic 10-et és minden el van felejtve :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Cseppet igénytelen a karakter mozgása :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Nekem nem volt vele gond.

Szerintem az a baj, hogy csávó akinek lefagyott a videón, őrült módjára tört be a házba ;] . Ezt nem szabad és nem fog fagyni. :P :DDD

Amúgy másabb a hangulata, mint az előző Splinter-eknek, de megválaszthatod, hogy hentelni akarsz-e vagy taktikusan kijátszod az embereket.
Van olyan rész ahol csak taktikázni lehet.

Nekem bejön...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#19) FRENK1988 válasza GegeWarrior (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hazánkfia szavaival élve elk*rták:DDD de nem mi hanem az UBI

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) csoli31 válasza Scholes9 (#17) üzenetére


csoli31
aktív tag

Szerintem is.:F Olyan mintha 1-1 görögdinnye lenne a hónalja alatt, és vagy 100 kg lenne az állára kötve (a görnyedt testtartása miatt). :(((

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#21) Depression


Depression
veterán

Ejnye ubi! A videót elindítva lefagyott a telefonom. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) iSonic


iSonic
addikt

Hát ez azért eléggé epic fail gyanús.. :/

(#23) Aty1


Aty1
csendes tag

hát enm győzött meg :/

"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy holnapra halaszd, el ne mulaszd elhalasztani"

(#24) Aty1


Aty1
csendes tag

ink ki se próbáloom :D

"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy holnapra halaszd, el ne mulaszd elhalasztani"

(#25) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egyre komolyabb hírek látnak napvilágot...komolyan mondom hogy most már csodaszámba megy ha valami játékkal nincs gebasz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) balcsy válasza Sirandrish (#25) üzenetére


balcsy
aktív tag

hehe:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.