Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Ez az első Fear 3 videó, ami tetszett is. Co-op-ban király lesz haverral nyomni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Gude


Gude
senior tag

Nekem az összes bejön.Borzongást ide ;] ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Játszottam az első F.E.A.R-el úgy 5 percet, megijedtem és letöröltem.

(#4) cserewarrior


cserewarrior
csendes tag

Kicsit durva lesz az első részhez képest :)

(#5) Foo válasza gamek!ller (#3) üzenetére


Foo
tag

:DD

(#6) AMD_ok


AMD_ok
őstag

nagyon hangulatos :C

(#7) SzlobiG válasza gamek!ller (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mi vagy te kislány?:D

(#8) gamek!ller válasza SzlobiG (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mondjuk úgy, hogy nem csípem a meglepetéseket.. :DDD

(#9) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ez ki....otttul várós, emádom az első részt és és a hozzá tartozó kiegészítéseket is, minden fent van most is a gépen, remélem ez is hamarosan már fent lesz itt a többi mellett! ;]
Remélem lesz 4-is! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#10) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

odaver

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#11) julius666 válasza SzlobiG (#7) üzenetére


julius666
addikt

Én sem vagyok oda az ijesztgetős horrorért. Az tényleg semmi másra nem jó szvsz, minthogy szívinfarktust kapjon az ember.

(#12) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Jó kis game lesz majd. :C

(#13) Archanon válasza julius666 (#11) üzenetére


Archanon
őstag

"18 éven aluliaknak és gyenge idegrendszerűeknek nem ajánlott." :P
Egyébként meg kinek mi... nekem bejön. Várós. Jó lesz egy vagy két délutános játéknak [már ha lesz rá időm :DDD ].

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Egyre jobb.

(#15) gery dee válasza Archanon (#13) üzenetére


gery dee
aktív tag

Te délután játszol vele? Úgy nem lehet elég hatékonyan meglepődni :DDD . Én mindig sötétedés után álltam ill. állok neki. Bírom ezt a sorozatot meg azt a kis parát amit néha rámhoz :D . Ezt is megveszem az biztos :)

Abban a pillanatban aláírás.

(#16) fasirTTT válasza keIdor (#1) üzenetére


fasirTTT
őstag

ez coopos lessz ? :D
gyááá év coop-os géme lesz, ha a singlit lehet így tolni !!!!

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

bejön...
:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) blazsey2


blazsey2
senior tag

Várom nagyon.

PSN ID:blazseydr

(#19) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ez várós rendesen. Végre egy kis ijesztgetés:D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#20) Archanon válasza gery dee (#15) üzenetére


Archanon
őstag

1-2. rész éjjel volt, még a nyáron, de már suli van/lesz, köv. nyárig meg nyilván nem várok :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21) Gude


Gude
senior tag

CSak este szabad játszani teljes sötétségben.Így jön ki a "hangulata" ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#22) Pöttön válasza gamek!ller (#3) üzenetére


Pöttön
őstag

ezzel sokan így vannak :D
VÁRÓS az új kakkantó :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#23) Sanyi19


Sanyi19
őstag

azta ,ez rohadt félemetes lesz :O
ha kijön és megy majd a gépemen biztos végigviszem :D
szeretem az ilyen játékokat\filmeket!

Gépigényről lehet tudni valamit?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#24) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Gépigényről van már valami hír? :U :F

(#25) EczkE


EczkE
addikt

Bejövős! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#26) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Na ezeknél elgurult a gyógyszer. :)) Amúgy meg az ilyen játékot kötelező este teljesen sötétben fülessel játszani.

SPOILER

A kettőben volt egy rész amikor az iskolában voltál és menni kellett végig a folyosón. Elment a fény és csak néha néha villant fel. Valamelyik marha sorban csapkodta be a fém iskolai szekrények ajtaját meg közben mentek az a hörgős zajok. Hát had ne mondjam azt hittem ott dobom ki az egész gépet a francba. Össze vissza forgolódtam mindre lőttem ami villant vagy mozgott. :D

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#27) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Utána néztem, de hivatalos még nincs.Nem hivatalos: [link]

F.E.A.R. 3
PREDICTED System Requirements*
Intel Processor - Core 2 Duo E6550 2.33GHz
AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Nvidia Graphics Card - GeForce 8800 GTS
ATI Graphics Card - Radeon HD 3800 series
RAM Memory - 2 GB
Hard Disk Space - 8 GB
Direct X - 9

biztos nem pont ez lesz, de valami hasonlóra számíthatunk :)

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#28) Ilsyde válasza Sanyi19 (#27) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hmm ez nekem is tetszik. Elso részt egy-két évvel a megjelenés után toltam csak végig (nem volt hozzá elég tápos gépem) de a magyarításában részt vettem. A második kimaradt, nem olvastam róla semmi kiemelkedot ami rávett volna hogy beszerezzem.
Viszont ez a harmadik rész jónak tunik :) Most már csak egy Condemned 3 kell és boldog leszek :)

(#29) Sanyi19 válasza Ilsyde (#28) üzenetére


Sanyi19
őstag

lesz condemned 3? a 2 nem jött ki pc-re igaz?
az első részét végigvittem.. nagyon tetszett... :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#30) Gude


Gude
senior tag

Nekem is bejött a condemned .Még a mai napig megálja a helyét szerintem :U :K

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#31) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Condemned 2 sokkal de sokkal jobb mint az elso rész (pedig az se semmi), hamar megragadja az embert az atmoszférája. Meg enyhén durva, Németországban be is tiltották :DDD
Sajnos PC-re soha nem jott ki, ugyan megvan Xbox-ra (egyik féltett kincsem :D) de azért jó lenne ha a PC-sek is tudnák élvezni.

Condemned 3-ról nincs hír, csak ez a FEAR3 trailer juttatta az eszembe hogy milyen jó lenne az is. Sot, inkább helyette.

(#32) Góliát


Góliát
senior tag

Úgy befostam, hogy kiköptem a belem! :DDD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#33) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ez olyan játék ami a bevásárló kocsiban a helye

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#34) Воланд


Воланд
titán

Az első rész ütős volt, a másodikban csalódtam egy kicsit, számomra nem volt meg az a bizonyos F.E.A.R. érzés (egyedül a fentebb is említett iskolás rész volt az ami rám hozta a frászt), a harmadik rész így trailer alapján megint okozni fog egy-két álmatlan éjszakát. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) Findzs


Findzs
addikt

hát ez is felejtős lesz mint mostanában minden folytatás

maffia2 meg medal of honor, stb
nincs már meg benne az a + ami az első részben megfogta az embert

abban mikor az ember bement egy irodai helységbe és jöttek jobbról balról fentről a kommandósok olyan tűzpárbaj alakult ki hogy csak na, amikor meg mindenkit legyilkoltam a helység szét volt lőve, vakolat lehullva képek a falon mozogtak papír szállt a levegőben
egyszóval hangulatos volt a tűzharc nagyon, bár a helyszínek unalmasak voltak meg az ijesztgetés is, de így is jobb volt mint a 2. rész

na hátha visszahozza ez a rész ezt a fajta játékot

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#36) Peethy válasza Findzs (#35) üzenetére


Peethy
őstag

Lehet, hogy a mi ízlésünk különbözik, de nekem pont a lövöldözések, az akció volt az, ami sokkal jobban tetszett a 2-ben, mint az 1-ben. A sztori jobb volt az elsőben, de a másodikban egyes dolgok sokkal jobban megragadtak.. nekem egyáltalán nem volt csalódás.

Várom a harmadikat! :)

[ Szerkesztve ]

(#37) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Zsír lesz ez. Nekem tetszik. Igazából nem érdekel, hogy olyan lesz-e, mint az előző 2 rész, mivel minden rész más. Persze a játék legfőbb jellemzőit tovább fejlesztve.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#38) barca4ever


barca4ever
tag

Csak jönne máááááárrrrrrr :DD :)) :))

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.