Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

A launch trailerben mi a zene? Ha alaki meg tudná mondani esetleg hálás lennék :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#2) Herczi válasza hitvanyalak (#1) üzenetére


Herczi
senior tag

(#3) hitvanyalak válasza Herczi (#2) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Köszönöm szépen :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4) Daczy


Daczy
aktív tag

EZ köszönő viszonyban sincs a F.E.A.R.-al. Elég gagyinak tűnik.

(#5) andras87


andras87
tag

Kiváncsian várom a gamet!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#6) GegeWarrior válasza Daczy (#4) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1

Igen, sajnos eléggé szarnak néz ki, pedig az eddigi két rész nekem bejött.
Remélem nem lesz igazam!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem eddig ez a 2 videó volt a legértelmesebba játékról. Furcsa hogy milyen kényesen nem mutattak semmit sem az egyjátékos módból. Most hogy egyre többmindent mutatnak kezd körvonalazódni hogy talán mégsem teljesen kontárok készítik.

(#8) Geffry


Geffry
aktív tag

Meglátjuk mi lesz belőle... Nekem amúgy nem lettek volna túl nagy igényeim, ha egy normális 6-8órá gameplay-t összehoztak volna a régi jólbevállt lelassul a világ és mindenki meghal recept szerint, ami mellett néha még egy mech-ből is oszthatjuk az észt...
Azt mondanám:

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#9) Mr.Herold


Mr.Herold
tag

Az illegális zászlóval hajózóknak már is ott egy Beta példány a neten belőle.

{signature}

(#10) sheriff.crib válasza Daczy (#4) üzenetére


sheriff.crib
tag

Próbálom rávenni magamat arra, hogy igen jó lesz ez a játék és megveszem, de egyszerűen nem megy....Eddig minden részt imádtam...de ez? :-S Miért kell mindent elbszni... :O :((( :((

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.