Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daczy


Daczy
aktív tag

ááá nembírok várni nembírok várni, infórt róla HÍRT RÓLA :))
kedvenc sorozatom visszatér, és eszerint az írás szerint, ütni is fog :R

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Első rész megvan eredeti.
Nagyon jó ez a sorozat! Remélem még szebb graf még jobb fizikát kapunk és végre félelmetes is lesz már!

Next PC Upgrade: 2022

(#3) danati


danati
senior tag

Remélem megtudjuk a megjelnés dátumát is. Vagy már lehet sejteni hogy mikor fog megjelenni?

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

Röviden, tömören: Perfect! :C

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Fasza, :K jó is FEAR ( leszámitva 1-2 nemsikerült kiegészitőt ), többször végigtolatam az előző részeket.
Külön öröm, h. John Carpenter, a kedvenc horror filmem rendezője A Dolog ( A Valami ) is belenyúlt a gémbe. Alig várom. :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) Boxi88


Boxi88
őstag

az első rész tényleg korszakalkotó volt! gyönyörű graf, jó fizika, kiváló játékélmény, a kettőt sajnos még nem próbáltam, de az is biztos jó...

(#7) borsodika


borsodika
őstag

Én már játszani se merek a FEAR sorozattal :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8) zcool


zcool
aktív tag

Ennél jobban nem is alakulhatott vna...király :C ..már nagyon várom..nagyot fog ütni az biztos.. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#9) balcsy válasza Boxi88 (#6) üzenetére


balcsy
aktív tag

Hát ez nem egész így van a F.E.A.R.2vel kapcsán.Az 1 tényleg korszakalkotó. A 2 már sajnos nem olyan jó.Nah de majd ez:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#10) Tomcat


Tomcat
őstag

Már nagyon várom hogy végre megjelenjen. Biztosan vevő leszek 1 dobozos kiadásra hogy továbbra is teljes legyen a gyüjteményem a F.E.A.R. szériából. :)

Tomcat

(#11) Crytek


Crytek
veterán

F.E.A.R. 2: Project Origin GAME Exclusive Special Edition 4.000Ft-ért!

Első + 2. rész egybe!Akinek még nincs meg!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#12) D_r_u


D_r_u
tag

Már kinn van az első videó (lásd google, vagy valszeg nemsokára itt a hírek között), ami rohadt jó lett. Az viszont már cseppet sem, hogy nem a Monolith fejleszti, hanem az első rész konzolportjaiért felelős csapat. Negatívum az is (legalábbis számomra), hogy nem bírták megállni, hogy a manapság rohadtul trendi coop-ot ne tegyék bele. A mérleg pozitív oldala pedig John Carpenter.

(#13) Kareszovics válasza D_r_u (#12) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bár én kifejezetten nem komálom, ha egy játékban/filmben megy a direkt para,de az összes F.E.A.R résszel játszottam (konkrétan kitoltam Őket). :DDD

És bár sok játékban jólesik egy-egy haverral játszani, szerintem ez tényleg nem a Co-op kategóriába tartozik. :U Sose felejtem el, hogy paráztam az első rész alatt. És pont azért, mert egy tökéletesen steril környezetben, tökéletesen egyedül volt az ember.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) wolfman


wolfman
veterán

Várjuk sok sok szeretettel!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Remélem jo lesz mert ár szeretnék egy kicsit borzongni egy játék miatt.
A legutolso stalkertol inkább letargikus lettem mint felfokozott idegi állapotu.
Pedig attol vártam egy kis parát legutoljára...

(#16) Crytek


Crytek
veterán

Élőszereplős trailer

Ha nem csalt a szemem fikarcnyi ingame is volt közötte!

Next PC Upgrade: 2022

(#17) luckR


luckR
csendes tag

Várom nagyon, kíváncsi leszek milyen lesz 360-on.

(#18) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah újabb rész a a Fearból amit nem nézek meg :))

...

(#19) Sicilian


Sicilian
addikt

Várós a cucc :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#20) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Itt lehetne már!! :DD :C

(Viszont érdekes mód,de a Condemned-el még nem játszottam.
Na majd vmelyik nap már abba is belenézek,hogy milyen.)
Remélem hasonlóan jó lesz mint az első First Encounter Assault and Recon!
De ez vonatkozik a F.3.A.R.-ra is!!! :K

(#21) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem írtam új hírt a videónak, inkább betettem, aki még nem látta, nézze meg, jó lett! :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Az első videó besz@rás... :Y Ahogy elnézem sok álmatlan éjszakám lesz a játék miatt... ;]
Remélem haladnak vele. :))

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#23) eL Geri


eL Geri
őstag

Hát ez a videó számomra borzalmas!
Előszereplős videó egy game-hez? Szerintem rossz ötlet!
Az egész úgy néz ki mint valami nagytudású, de AMATÖR csapat fan filmje lenne :(

Nekem gáz, na!

[ Szerkesztve ]

(#24) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Üdv!

Tud valaki egy oldalt, ahol magyarul elolvasható az első két rész cselekménye, story-ja? :D

Köszi

Semmit sem írok alá!

(#25) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Trailer = Fear: The movie directed by Uwe Boll... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#26) cheatergs


cheatergs
senior tag

Meglepő, h élőmozis. Mit néztem be?

Point Man a F.E.A.R. 1 vagy 2 főszereplője? Az egy végül is az anyáról és a két gyerekről szólt, míg a kettőben csak egy sima kommandóst alakítottunk, szóval elvileg ez az első részbeli önmagunk? Legalább végre báty lennék. :C

Mindig minden mindegy

(#27) gábbor


gábbor
tag

Nem értem miként lehet erre azt mondani, hogy "jó", amikor borzasztóan gagyi. Ilyen videók a 90-es évek közepén, végén voltak játékokban(phantasmagoria, gabriel knight, stb), úgy látszik azóta semmit nem fejlődtek, bár lehet ez direkt ilyen gagyi. Carpenter bukott rendező, sehova nem kell már. Jó volt egy-két filmje, de a többi szemét.

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Összességében játszható ez a sorozat, és buta grafikát kárpótolja a pörgős játékmenet.
Biztos ki fogom próbálni ezt a részt is.

(#29) Silenzio


Silenzio
addikt

Milyen kreatív és milyen szép a grafika... :U ;]
Ez most Monolith? Mert az a Day 1 Studio vagy mi, az nekem gyanús volt a trailerben.

Amúgy akinek ez tetszik (mert nekem kevésbé), az nézze meg az It's Alive! c. oposszumot, kb. ez lesz majd a játék is szerintem: a szörnyszülött csecsemő -"de hisz még az sem biztos, hogy gyerek!" Lynch-féle aranyköpésnek megfelelően- gyilkolgatni kezd mindenkit, aki él és mozog. Ez kérem nagyon kempi. Nagy divatja van, de minek?!

"Carpenter bukott rendező, sehova nem kell már. Jó volt egy-két filmje, de a többi szemét." Óvatosan a szavakkal! Jó?! Pontosan mi is jó, mi is szemét tőle? Mert ennyi erővel ilyen slendrihán módon én is elkezdhetek személyeskedni, aminek vagy moderátori beavatkozás, vagy sértődés lesz a vége. A 13-as rendőrörs... szerintem kiváló, A Halloween mestermű, A köd szintén elég jó film, A valami szintén alapfilm, a Menekülés New Yorkból, a Vámpírok... mind-mind remek alkotás. Maradt pár kivétel, de a CV-je így is impozáns.

Vistaboy: No para. :) Jobban is járnánk velük. De valszeg már gőzerővel hegesztenek egy új brandet.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30) Vistaboy válasza Silenzio (#29) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazad van, elírtam. Már megszoktam, hogy ha F.E.A.R., akkor Monolith. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Fáraó válasza cheatergs (#26) üzenetére


Fáraó
őstag

Pl. wikipédián sok minden fent van a játékról.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#32) ABee


ABee
tag

Mimimi? Ezt most jól értem Point Mannel és Fettellel lehet majd lenni coopban? :Y Áááááámekkora! Amugy máig nagy kedvencem az egy, (kettôhöz nem volt szerencsém sajna) máig nem játszottam olyan fps-sel aminek annyira durva AI-ja van mint a F.E.A.R.-nek. :R

(#33) Silenzio válasza ABee (#32) üzenetére


Silenzio
addikt

Sokmindentől függ ám az. Szerintem a Crysisnak is volt olyan, csak nem volt kellően optimalizálva a dzsungeles környezethez. Meg a Fírben a pályák úgy voltak felépítve, hogy sok szakaszhoz el lehetett jutni 2-3 irányból, hogy az ellen lehetőleg be tudjon keríteni. Először én is azt mondtam hogy hű meg ha, aztán rájöttem, hogy nem csak az a szkript, ahol teljesen programozva történnek a dolgok, az is, ha az AI működését pályaszakaszokhoz optimalizálják. :) Nagy okosság ez, nem kell tőle hasra esni, de fílinges, az biztos.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#34) Morden24 válasza gábbor (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Érdekes megfogalmazás. A fickó a mai napig dolgozik, több filmje érkezik 1-2 éven belül, nem beszélve pl. az Escape from NY remake-jéről.

Bukott rendező nagyjából sosem volt, max. azt lehet mondani, hogy neked nem jönnek be a filmjei (ha őszinte akarok lenni, a klasszikus horrort, sőt en bloc a horrort én sem szeretem, ld. Halloween vagy Köd, a Stephen King filmadaptációkat meg egyenesen rühellem, ld. Christine).

Sectumsempra - For Enemies

(#35) zcool


zcool
aktív tag

Jó ez a megoldás ..nekem tetszik...zsír ez a trailer.. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#36) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, ha minden igaz, ismét lesz mitől besz.rni a gép előtt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) ABee válasza Silenzio (#33) üzenetére


ABee
tag

Ennyire nem értek a lovakhoz. Az alapján amit mondasz akár minden AI épülhet fel szkriptek tömegébôl. Kár hogy másoknak nem sikerülit lyen jól optimalizálni ezt. Lényeg az hogy, jelentsen kihívást és ne csak rohanjon a golyó felé az ellen, hanem próbáljon taktikázni, ne azért jelentsen kihívást a játék mert mindenkinek nagyon sok a HP-ja. :DD

(#38) iSonic


iSonic
addikt

Na ez aztán odavágós lesz rendesen.. ilyen filmbetétekkel meg főleg..

(#39) zcool válasza danati (#3) üzenetére


zcool
aktív tag

Elvileg ősszel fog... e szerint

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#40) danati válasza zcool (#39) üzenetére


danati
senior tag

Csak ne késsen. :D

(#41) pussymano


pussymano
csendes tag

:R :C nah ja

ρυѕѕу мαησ

(#42) Silenzio válasza ABee (#37) üzenetére


Silenzio
addikt

Pontosan. :K

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.