Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lipton


Lipton
őstag

Szenzációs :)
Simán buliból megfelelő helyre vállalható.

(#52) Sebaj Fóbiás válasza nyunyu (#23) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Meglep, hogy csak 30K. Nekem a nyakkendő simán jöhetne! :)

(#41) jamez
Erről egy vicc jut az eszembe:
Manapság már egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma. :D

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#53) Syz válasza Hieronymus (#50) üzenetére


Syz
senior tag

Mi bajod az egyszínűekkel?Azok is olyan faszák mint a többi! :DDD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#54) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Majd akkor cikkezzetek róla ha az anyag kijelzőként funkcionál és játszani is lehet a Pac-Mant az "öltönyön"...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#55) pereces


pereces
tag

Szilveszteri buliba el tudnám képzelni ... ááá mégse. :DDD

(#56) MZperX75


MZperX75
addikt

3-8 éves korig ,az ötlet jó ,a korosztály nem talált.
Pizsiben ez a minta jó.

Havernak elviszes pizsije van :DDD

(#57) D1Rect


D1Rect
félisten

Bármilyen kocka/alter rendezvényen "menő".

(#58) NandoXXL válasza salaud (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Off:

'Szerintem az tragikus, ha valaki akit kedveltem, meghal. Ez egy érdekes, maximum egyedi vagy furcsa ruhadarab, még csak ízléstelennek sem nevezhető. A bulvár, szenzációhajhász címeket mellőzni kéne, ez nem a blikk, hanem a prohardver.hu! :W'

Miről beszélsz? Ez nem a Prohardver?
Tökéletes Blikk, vagy Origó stílus. Ahol Abu 'Iszonyatosan erős gyorsítót dob be a HPC-piacra az AMD' című cikket tesz ki. A tragikus, iszonyatos jelző mind a Prohardver szellemi terméke, magasra teszi az intellektuális szint lécét.

On:
Nem értem miért zavar másokat pár öltöny.

(#59) BiP


BiP
nagyúr

A fazon jó (kivéve a rövidnadrágosak, azzal engem ki lehet kergetni a világból),
az anyaghasználat kérdéses, az ár elfogadható, a minták borzalmasak. Nagyon.

LAN party? Na, arra aztán baromi kényelmes lehet. Láttatok ti már Lan partyn öltönyös faszit?

(#60) b.


b.
félisten

Hmm most biztos kapok...de nekem rohadtul tetszik!! Ízlésről meg kár vitatkozni..... A cikk kissé félrevezető, nem hinném hogy pont egyéni véleményt kellenen közölni a címmel,(a cikkíróét) ,ezt meg kell hagyni az olvasóknak, én úgy gondolom.( vagy esetleg elég lenne egy " érdekes" jelzővel fémjelezni).

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#61) #45185024


#45185024
törölt tag

Ennyi erővel a karácsonyi csomagolópapírt is ráragaszthatnád a hasznát öltönyödre és kijössz 280 FT ból ;)

(#62) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

ezmiez? agyhalott celebeknek jó lesz . . .

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#63) weres78


weres78
senior tag

Úgy tizenöt éve dívott Magyarországon (és baráti országainkban is) a színes Gabardin őrület. Emlékszik valaki? Lila, zöld, kék, sokszor fekete nadrággal... Vidéki lakodalmakon a násznép kb 85%-a ilyenben nyomta.
Ezek, egy-két nagyon csuda darabot leszámítva teljesen rendben vannak. Nyilván persze a nekik megfelelő helyre, pl laza céges berúgás, ilyesmi.
Ha azt nézem mennyibe kerülnek és hol kerülnek annyiba, akkor a cél nyilván az, hogy egyszer felveszi a tulaj, megjelenik benne, szórakozik, eldobja. Erre jó. Erre való.

(#64) #29810176 válasza BiP (#59) üzenetére


#29810176
törölt tag

Nem, de majd fogunk :DD

(#65) BiP válasza weres78 (#63) üzenetére


BiP
nagyúr

"pl laza céges berúgás, ilyesmi."
Előnye, ha lehányod magad, nem látszik :)

(#66) -=MrLF=- válasza BiP (#65) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

kész :DDD

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#67) #20655360 válasza BiP (#59) üzenetére


#20655360
törölt tag

Öltönyöst azt nem, de kisgatyásat igen. :)

(#68) weres78 válasza BiP (#65) üzenetére


weres78
senior tag

És valszeg letörlöd egy zsepivel, és kész. Persze csak azt a részt, ami nem pergett le magától. :D

(#69) BiP válasza weres78 (#68) üzenetére


BiP
nagyúr

Ahogy nézem a képeket, rajta is hagyhatod, senkinek nem fog feltűnni :)

(#70) Picco


Picco
addikt

kovezzetek meg, de en "dugnam" mint a lopott biciklit :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#71) kymco válasza Picco (#70) üzenetére


kymco
veterán

Dehogy kövezünk, elég teher ez neked önmagában is... :)

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.