Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Dilikutya válasza Cypresss (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amilyenek a lakók... jobb helyeken ez nem így megy, hogy csak azzal nem basznak ki velem, ami ellen kaszával, kapával az utcára vonulok a napi 8 óra adóelőteremtés után.

A választásokkal szkeptikus vagyok. Az a baj, hogy borítékolhatóan alacsony lesz a részvétel, a fanatizált kormánypártiak elmennek, a többi nem, mondván, nincs mire szavazni. Ez amúgy igaz is, az ellenzék marakodik, meg szalonképtelen, egyiknek sem szívesen adnám az országot a kezébe, hiába venném ki a jelenlegiekéből. Az sem megoldás, ha mégis eljönnek sokan a kormány ellen szavazni, és neadjisten a kis pártok koalícióban alkothatnak valamit, mert már ellenzékiként sem tudnak egyet érteni, hát még mi lenne abból, hogy akkor kié is a hatalom. És abban sem vagyok biztos, hogy ott nem lennének még Habony Árpádok, gázszerelők. Meg az olyan szalonképtelen gyökerek és/vagy rosszarcú gengszterek, mint a Semjén, a Rogán, a Németh, a Balogh, a Lázár, a Pintér.

Merőben új szereplőkre van szükség. Az a baj, hogy jelenleg a bal- és jobboldal is ugyanazokból áll, a felmenők még az átkost szolgálták, ők is belenevelődtek ebbe a rendszerbe, és ezt adják tovább. Mondhatni a Jobbik volt a külsős, de ők meg nem tudják eldönteni, hogy nácik vagy nem nácik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.