Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nem rég még a 8GB ramot tartottuk feleslegesnek, erre tessék, itt az első 16gb rammal felszerelt készülék.... ;]
Mondjuk félek, hogy ez kicsit kevés lesz android alatt, és laggolni fog.Én a helyükbe biztosra mentem volna, és 32gb ramot rakok a vas alá... :U

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#2) kbyte1024 válasza takacsbotond (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja:) jo lesz az ROM-nak is:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) DooMbo


DooMbo
tag

"16 gigabájt RAM-ot, 2 gigabájt RAM-ot" - El van írva, gondolom az első a storage lesz.

(#4) takacsbotond válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


takacsbotond
őstag

Egyébként lassan elérünk oda, hogy több lesz a ram egyes készülékekben, mint a háttértár.
Ezekben alig fejlődtek a készülékek.Mostanra szerintem egy közel 300k-s csúcsmodelnél számomra alap elvárás lenne, a 64gb háttértár, vagy akár ennek a duplája is, ha nincs sd bővíthetőség.A mai készülékek már ott tartanak hardveresen mint egy pár évvel ezelőtt számítógép, de tárhely tekintetében meg még sehol sincsenek.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mali T720?

Ez valami kozepkategorias cucc?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) fornettisuti válasza takacsbotond (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

vagy legyen fix x-gigas hattertar ha adnak hozza 64/128gigas sd kartyat :))

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) takacsbotond válasza fornettisuti (#6) üzenetére


takacsbotond
őstag

Csak nehogy úgy járjunk, mint a Sony M4Aquaval... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#8) fornettisuti válasza takacsbotond (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

szvsz. arrol lemaradtam, nem kovetem sony cuccait.
mi volt azzal?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) takacsbotond válasza fornettisuti (#8) üzenetére


takacsbotond
őstag

8gb tárhyet kapott, és első indítás után ebből 1,39gb volt szabad.Tehát egy Asphalt 8 sem fért rá, hiába az sd bővíthetőség....

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#10) fornettisuti válasza takacsbotond (#9) üzenetére


fornettisuti
veterán

pff.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

"A gyártót onnan ismerhetjük, hogy ők vásárolták meg az Alcatelt néhány évvel ezelőtt"

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) Graphics válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hat de nem? :)

Amugy inkabb nevhasznalati jog van, de a TCL babaskodik az Alcatelnel.[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) sz.balazs.95 válasza Graphics (#12) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem egészen, mondjuk úgy... :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14) tjb007 válasza Graphics (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, határozottan az.

(#11) sz.balazs.95

Kicsit valóban pontatlan, mert csak az Alcatel mobiltelefongyártással foglalkozó üzletágát vették meg (amiben amúgy is kisebbségi tulajdonosok voltak, és pont 10 évvel ezelőtt ebben a hónapban lett bejelentve).

(#15) sz.balazs.95 válasza tjb007 (#14) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én úgy tudom, hogy közös leányvállalatként jött létre az Alcatel Mobile Phones márka használójaként a TCL Mobile Ltd, a TCL Communication és az Alcatel-Lucent között.

de a lényegen végülis nem változtat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16) #86973952 válasza tjb007 (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az mondjuk érdekes (bár érthető is), hogy a nevét nem "vezették ki". Elvileg ez volt a terv, hogy 2012 -ig megtörténik.

Azért arra kíváncsi leszek, hogy a további licenszeléssel mi lesz. Erről tudsz valamit?

(#17) tjb007 válasza sz.balazs.95 (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kettő gyakorlatilag egy és ugyanaz.
Kiszervezték egy külön cégbe ezt az üzletágat, ebbe beszállt a TCL (és az előbb hülyeséget írtam, mert a TCL volt a többségi tulajdonos a kezdetektől fogva), rá egy évre meg kivásárolták belőle a franciákat.
Kicsivel több mint egy év múlva meg maga az Alcatel is megszűnt létezni, amikor egyesültek a Lucenttel, ami most szintúgy meg fog szűnni és bele fog olvadni a Nokiába.

(#16) porterocka

Erről eddig még nem esett szó, de szerintem minden maradni fog a régiben.

[ Szerkesztve ]

(#18) babkukta


babkukta
senior tag

H lehet a 7580nak gyengébb gpu-ja, mint a 7420nak? Itt vmi logikai bukfenc van

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.