Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Elég furán néz ki ezzel a kiálló optikával... bár gondolom kikapcsolásnál becsukja, mert különben elég sérülékeny lenne.
A nagy fényerőn kívül semmi extra, ahogy elnézem (esetleg a kép a képben, bár nem tudom annak mennyi haszna van egy ilyen kategóriájú cuccnál).

(#3) #09634560


#09634560
törölt tag

2 200 000 + mire ideér +áfa....tényleg nem a magyar házimozi kedvelők gépe lesz...

(#4) SkodaDuda


SkodaDuda
tag

Na jah.....

5500 ANSI 2,2milláért? Egyéb "extra" tudás, funkció nélkül?
Köszi, nem kell... :N

Ennyi pénzért már Vehetek egy FullHD, Full3D projit (LG CF3D)
:Y

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Izé, most a távirányító mérete kicsi, vagy a projector nagy, vagy éppen csak így sikerült a photoshop?

...

(#6) elefant válasza Devid_81 (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Szia, a gyári képet használtam fel.

Tényleg kicsit drágának tűnik....

(#7) elefant válasza SkodaDuda (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen, énis csak néztem.

Igazából nem tudom, hogy mi az igazság, mert a gyártói oldalon találtam ezt az adatot, de elsőre tényleg egy kicsit soknak tűnik...

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Van ára az biztos :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#9) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Inkább JVC DLA-RS35 vagy JVC DLA-RS15. Mondjuk vetítőnél lesz a legjobb a 3D, érdemes kivárni annak aki drága cuccot készül venni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#10) Eddie141 válasza SkodaDuda (#4) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én pont ezen okokból nem is értem, hogy igazán kit célozhatnak ezzel a projektorral? A hülyéket? :D
Mi 3d-zünk a cégben, és nagy probléma, hogy a szűrők után elég halvány a kép, ezért romlik a hatás. Ezekkel már biztosan jó lenne (2proji kell), de ez azért még egy cégnek is megfizethetetlen kategóriába esik :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.