Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41635072


#41635072
törölt tag

Gondolom nem én választhatom meg a 45 játékot, vagy ha igen, akkor is csak az olcsóbbak közt válogathatok.

[ Szerkesztve ]

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

Nekem nincs ps3-m, de ezekkel a kezdő címekkel már meg is vettek... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) Sanyi.mTs válasza #41635072 (#1) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

de, választhatsz. a meghirdetett 45 játékot letöltöd, vagy sem.

(#4) #41635072 válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen,ezt mondtam én is, nem választhatom meg a játékokat.
A 80%-uk gondolom valami 2 dolláros Indie meg tetrisz színvonalú játék lesz a fent felsorolt 10 játékból kiindulva...

(#5) Sanyi.mTs válasza #41635072 (#4) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

próbaképpen előfizettem 3 hónapra és a kínálat meg győzött: WH40K, Darksiders, inFamous 2, LPB2, Motorstorm Apocalypse, Deus Ex:HR, és gondolom jönnek még jó játékok.

a szívás akkor van, ha az adott hónap ingyen játékaival már játszottál.

(#6) Jeanne d'Arc

Nem is rossz!:D Bár én neten nagyon ritkán vagyok, de ha azt vesszük a ps-t is 3 hónapja kapcsolatam be.: :DD

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) Ps Vita válasza #41635072 (#4) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagyon nem 2 dolláros Indie játékok azért

(#8) Polllen válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

És a kínálat hogy van? Lehet választani vagy sem? Gondolok arra, hogy mondjuk valaki 3 hónap múlva fizet elő. Ami volt elmúlt alapon más játékok lesznek vagy a kínálat "állandó"?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) ViZion


ViZion
félisten

...és ha pl. előfizetek negyed évre, letöltök párat, majd nem fizetek tovább, akkor ugrik amit letöltöttem? Mert pl. WH40K-ért 4500 Ft nem sok. Lehet kellene PS3 (PS1-em volt sokáig, szerettem azt is)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) zsigus válasza Polllen (#8) üzenetére


zsigus
őstag

Ha az alapelvek nem változtak (csak kibővült a letölthető mennyiség), akkor PlayStation Plus:

- Full Game Trial anyagok: az előfizető minden hónapban adott kínálatból választva INGYEN tölthet le TELJES PlayStation 3, PlayStation Network, PS one® Archives (PS one® Classics) játékokat, melyeket szabott ideig játszhat. A trial letelte után, ha tetszett a szoftver, megvásárolhatja.

- Játékok: az előfizető minden hónapban adott kínálatból választva INGYEN tölthet le TELJES PlayStation 3, PlayStation Network, PS one® Archives (PS one® Classics) játékokat, melyeket addig használhat, amíg az előfizetése érvényes.

- Speciális tartalmak: az előfizető kedvére válogathat több speciális tatalom közül, pl. PS3 témák.

- Engedmények: az előfizető kedvezményes áron vásárolhat PS3 és PSP játékok egy adott kínálatából.

- Korai hozzáférés: az előfizető elsőként juthat hozzá béta tesztekhez, demókhoz, video-anyagokhoz.

- Automata letöltés: a felhasználó automatizálva tölthet le és installálhat PSN anyagokat, melyek elérése után a PS3 magától lekapcsol."

stb.

Tehát ha letöltesz teljes játékot/játékokat havonta akkor addig használhatod amíg az előfizetésed tart. De ha megnézed 15e Ft egy évre, és cserébe olyan játékokat kapsz havonta mint a LittleBigPlanet 2 (BD-n jelenleg is 7500 Ft).

Évente kibírható szerintem ez az összeg, de persze mindenki döntse el maga mi éri meg neki.

[ Szerkesztve ]

(#11) sanp válasza Polllen (#8) üzenetére


sanp
tag

Polllen: Emlékeim szerint állandó jelleggel 10 játék elérhető, ezekből van néhány "fix" cím (Infamous 2, Little Big Planet 2) amik kb. egy évig elérhetőek, vannak amik 3 hónapig és van egy ami havonta cserélődik, ez utóbbi ebben a hónapban a Deus Ex: Human Revolution.
Csak és kizárólag a mindenkori aktuális 10 cím lesz elérhető, visszamenőleges címek nem.

ViZion: amit egyszer PS+ előfizetőként letöltesz azt a továbbiakban bármikor újra letöltheted de játszani csak akkor tudsz vele újra ha van aktív előfizetésed, tehát nem vesznek el ha lejár az előfizetés csak addig nem tudod használni amíg nem fizetsz elő újra

Gyakorlatilag jelen formájában a PS+ no-brainer minden PS3 használónak, az XBOX Live Gold egy évre is kb. ennyibe kerül és ott nem kapsz túrót sem a multin kívül.

(#12) Polllen válasza zsigus (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem siman megeri, jo otlet volt az elofizus "jatekberles" fele nyitniuk.

sanp-nak es neked is koszi a reszletes valaszt;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) Rigel77 válasza #41635072 (#4) üzenetére


Rigel77
tag

Hülyeségeket beszélsz. Igaz nem friss de 6-8 hónapos top játékok vannak benne. Te nem ismered a Sony belső címet és így fikázod őket, bocs de ez a te hibád.

· Warhammer 40,000: Space Marine
· Darksiders
· Outland
· Oddworld: Stranger’s Wrath HD
· inFamous 2
· Motorstorm Apocalypse
· LittleBigPlanet 2

Ezek mind komoly címek. Angol plus előfizetésembe most kerül be a Deux ex ami megint csak nem egy Tetris szintű cím.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#14) csibe1


csibe1
addikt

Ugyanaz kb.,mint a BF3 Premium csak pepitába.
Úgy látszik ez lesz az új divat,hogy kérjük el előre a játékok-DLC-k árát,
legyen meg a zsebpénz minél előbb.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#15) #41635072 válasza Rigel77 (#13) üzenetére


#41635072
törölt tag

Sikerült kiragadnod a húzócímeket, majd kíváncsi leszek a többi választható játékra...
Úgy tudtam, hogy pár fan felkapja a vizet, legaláb jót nevetek. :R

(#16) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó - szuper címek

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) ViZion válasza #41635072 (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kötekedésként, de azért ennyibe csak becsúszik 2-3 amit amúgy megvettél volna, és akkor már a többi csak bónusz. Ha meg úgy érzed, hogy nem, akkor nem kötelező előfizetni szvsz. WH40K símán megéri, Már csak ócó ps3-at kell találnom :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Melyik fajta psn + előfizetést érdemes megvenni, az eu-t vagy az uk-t?
Különbségek mikben figyelhetőek meg a két fajta előfizetés között?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#19) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Én előfizetnék ilyesmire,de csak 12gb-os a gépem.
Ki tudnám ezt használni? /esélyem nem lenne/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.