Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drótszamár


Drótszamár
őstag

BIX grafikonon még semmi nyoma.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2) Sanya válasza Drótszamár (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

mert még mennek a szerverek,

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) EmberXY


EmberXY
addikt

Na, egy újabb próbálkozás, kíváncsi vagyok, hány napig / percig fog tartani az őrület.

Up the Irons!

(#4) Lars válasza Drótszamár (#1) üzenetére


Lars
őstag

Reméljük ez így is marad ...
Idén már beégtek egyszer ezzel a lefoglalósdival...

(#5) eXodus


eXodus
őstag

Ma ismét lecsapnak a terroristákra.
Még szerencse h vannak ilyen jogvédő szervezetek, akik megmentik a világot a pusztulástól.
Így már megvehetik a 2x drágább hajójukat.

(#6) ntomka


ntomka
nagyúr

"A svéd hatóság képviselője, Frederick Ingblad mindenesetre kijelentette, hogy a razziának semmi köze a Wikileaks ügyéhez."

Na persze. Egészen véletlenül kopogtak be oda először, ahol a szerverük van. :(((

ツ Headphones on - World off

(#7) EmberXY válasza ntomka (#6) üzenetére


EmberXY
addikt

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a razzia végén a Wikileaks szerverei még mindig a helyükön lesznek-e....

Up the Irons!

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez az hajrá, így tovább, mit nektek torrentezés

Így most már sokkal bátrabban kimerek menni az utcára éjszaka, hogy tudom megvédenek a rendőrök és a jogvédők! :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) MaciG


MaciG
addikt

Nagyon ráérnek...

BANZAII

(#10) Brutális eb válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én azt nézném meg hány százalékkal emelkedik ilyenkor a vagyon elleni bűncselekmélyek száma.(he joska ne ten ölmentek a yardok gyürünk lopni ke) :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) lgb


lgb
tag

Nem volt olyan hir anno, hogy a norvegok jol beintettek az ilyenen "szigort" akaro egyeneknek/szervezeteknek? Mert a cikkben most meg az all, hogy ott is zajlik a dolog ...

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát engem nem érint ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) Puma K


Puma K
veterán

USA bácsi morcos képet vágott és a kutyáinak kiadta hogy produkáljanak valamit mert nem tetszik ez neki. Ezek meg hanyatt-homlok ugranak hogy eleget tegyenek és csontig benyaljanak USA bácsinak...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) h-yle válasza EmberXY (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Szerintem a helyükön lesznek. Engem az érdekel tesznek-e rá "plusz" tartalmat...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) maláj válasza Puma K (#13) üzenetére


maláj
őstag

a stílusod kísértetiesen hasonlít az enyémre ;]
kb. ugyanezt akartam írni de akkor nem teszem meg még 1x :R

(#16) Rhino666


Rhino666
őstag

BSA, ASVA,
Meg lesztek basva!

:((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#17) Geller72


Geller72
veterán

Ha a Wikileaks-nak annyi esze van, hogy berakja torrent szerverek közé a cuccait, akkor így járt. Ártani nem igazán ártanak nekik ezzel. ;)

(#18) aram01


aram01
nagyúr

na vajon találnak most bűnbakot?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) Audifan


Audifan
tag

valaki felhomályosítana hogy mi az a wikileaks? :B

[ Szerkesztve ]

(#20) enginev3.0 válasza Audifan (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kérlek szépen

De mi az a Wikileaks?

Julian Assange ausztrál születésű hacker-újságíró indította útjára a szakértő-körökben népszerű oldalt. Saját beszámolóik szerint az induló anyagokat egy csoport kínai hacker lehallgatásával gyűjtötték össze, amelynek során lemásolták azokat a dokumentumokat, amelyet a csoport magának amúgy is letöltött a legkülönbözőbb védett szerverekről. A kezdeti legfontosabb fejlesztések egyike az volt, amely lehetővé tette az anonim feltöltést az oldalra: vagyis bárki, bármely hivatalból, cégtől vagy más helyről, ahol nem örülnének egyes anyagok nyilvánosságának, név nélkül (és jelentősen megnehezített intertenes azonosítással) lehet átküldeni a "The Sunshine Press" által üzemeltetett Wikileaks-re.

Idézve innen

És még

Ezek mellett rengeteget találsz Google-ban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) ricsi99


ricsi99
addikt

Egyszer szeretném látni az a cimet is hogy "Razzia az "sms"-serverek ellen" mert szerintem az pofátlanság... összeszedi torrentröl innét onnét a cuccokat aztán pénzért árulja.... vagy ezért mert tejel a szolgáltatónak akkor az megvédi?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

vicc :D

(#23) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az atomnagy spammerek és a botnetek üzemeltetői ellen miért nincsenek razziák?

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) nuke7 válasza eXodus (#5) üzenetére


nuke7
veterán

:W hát nagyon el kell kapni ezeket a közveszélyes bűnözőket, mert rendnek kell lenni :)
mondjuk magyarországon nem értem, hogy mit foglalnak le, ugyanis amíg nem fizetős az torrent oldal, nincs jogsértés... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#25) k0zi


k0zi
csendes tag

Egy picit azért megvédeném a BSA-t, ugyanis ez a szervezet kifejezetten cégek ellen jött létre és nem magánszemélyek ellen. Azzal pedig szerintem sokan egyetértünk, hogyha valaki pénzt termel egy szoftverrel, akkor fizessen már azért a termékért.

Másik dolog, nekem sem a szivem csücske az ASVA, meg a sok jogvédő szervezet, de azért ne felejtsük el, hogy a szerzői jogvédelem alatt álló termékek cseréje azért mégis csak egy illegális tevékenység.

k0zi

(#26) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Lényegében mit akarnak a leaks szervereivel?
Törölni? Vagy átvenni az irányítást valami kis rápottyantott progival?
Ami azokon a szervereken van, az úgyis megvan még a kulcsembereknek ezer meg egy helyen, gondolom..

(#27) hcl válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk eljutni azokhoz, akik az infókat beszerzik... De az remélem nem fog sikerülni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#28) FoxiestFox válasza hcl (#27) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Értem.
Remélem én is.
De ha ezt az ajtót be is csukják, kinyílik egy ablak.
Remélhetőleg mindig lesznek ilyen emberkék. ;)

(#29) WonderCSabo válasza maláj (#15) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jelentsek duplareget? ;)

hcl: Vannak/voltak/lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#30) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Hogy nyekkenének meg ezek is.Ennyire nincs dolguk vagy baromira unatkoznak?Alig tudtam visszaszerezni a vasam a múltkori óta...Hangsúlyoznám csak alig,de azért ugyan úgy megyek mint annó! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) EmberXY válasza ricsi99 (#21) üzenetére


EmberXY
addikt

Ameddig van aki hajlandó fizetni érte, addig nem pofátlanság...
Bár aki fizet érte, az is össze tudná szedni innen-onnan, de valami oknál fogva nem teszi, de ettől függetlenül nyugodtan vigyék az sms szervereket :D.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#32) ricsi99 válasza k0zi (#25) üzenetére


ricsi99
addikt

Bsa-val/ Asva-val /Stb nekem a legnagyobb problémám hogy még sose hallottam volna hogy ök fizettek volna bármilyen software fejlesztöknek ,vagy bárkinek.

Amit én tudok hogy beszedik a jogdijakat s kész ,állitolag ezek a pénzek fedezik a müködésüket....szal szerintem egy élösködő t*****k.

S magánszemély,vagy cég nekik egyre megy.... pl az ö szemükben mindenki lop/csal hazudik.... például, nálunk minden adathordozón rajta van a dijuk (gyönyöró szép hologrammos matrica ,nehogy azt is hamisitsák) mert tuti hogy valami illegális lessz rajta... ez legyen cd/dvd/memoriakártya.... Nyilvánosan / hangosan nem halgathatsz (ingyenes) tv-t rádiót mert akkor szintén nekik kell jogdijat fizetned.....

Nah mind1, ami tuti hogy náluk én is lennék valami fejes... kitalálok valami baromságot ,aztán lenyelem a befolyt lóvét.... és még én mutogatnák a másikra hogy szemét tolvaj......

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#33) Puma K válasza WonderCSabo (#29) üzenetére


Puma K
veterán

Ki kérem magamnak!
Én egy hibrid vagyok! Méghozzá ufo-nagymacska hibrid!
maláj meg egy túlkoros amerikai őslakó aki felfedezte a halhatatlanság titkát!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) maláj válasza Puma K (#33) üzenetére


maláj
őstag

az amerikait kikérem magamnak ;]
a többi nagyjából és egészében stimmel :D

(#35) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nekem van egy olyan érzésem is, hogy az elmúlt időszakban az internetre kikerült kellemetlen anyagok miatt is zajlik ez most, persze lehet hogy ez már összeesküvés-elmélet :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#36) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Ideje lenne felfogni a politikának, hogy olyanná kellene válnia, mint az internetnek és közösségeinek: ÖNSZERVEZŐDŐNEK. Ennek a harcnak semmi értelme, csupán annyit érnek el vele, hogy új technológiák jelennek meg, melyeket aztán "természetesen" a politikum és az üzleti szféra fizetőssé tesz (Napster, letölthető mp3,- és médiatartalmak, STAM, stb)

Csupán a lehúzás lesz egyre kifinomultabb. Valamint a warezelők...

Vegyétek már észre, hogy itt nem(csak) szerzői jogokról van szó, hanem rengeteg pénzről, melyet csak akkor vagyunk hajlandóak kipengetni, ha már ellehetetlenítik az ingyenes beszerzést (vagy nem éri meg "ügyeskedni vele"). Ez alapvető emberi tulajdonság, mindenki nézzen magába. akiben ez nincs meg, az egy kötöznivaló marha, és fizessen az oxigénért is...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#37) lujó55


lujó55
őstag

Mi ez a torrent és miért tilos? Ez is olyan szerzői jogvédelmi izé? Ki torrentezik? Ezt honnan tudják ők? Én pl. torrentezek? (Bocs a sok kérdésért, de nem értek a témához :( )

(#38) GReddy


GReddy
tag

Erre csak Linus idézettel tudok válaszolni - A szoftver olyan, mint a szex. Lehet fizetni érte, de ingyen jobban esik! Találó...

Frederick Ingblad mindenesetre kijelentette, hogy a razziának semmi köze a Wikileaks ügyéhez.

Tehát a razzia valójában a Wikileaks miatt van.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#39) kpal


kpal
veterán

Mi értelme van már megint ennek... :U

(#40) Jeanne d'Arc

Soha nem tudják megfogni az ilyen embereket szervereket!!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#41) WonderCSabo válasza GReddy (#38) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez az idézet rohadtul nem arra vonatkozik, mint amire te használod...

(#42) Szmeby válasza lujó55 (#37) üzenetére


Szmeby
tag

Talán szeretnél torrentezni?

(#43) Osibaa válasza maláj (#34) üzenetére


Osibaa
senior tag

A stílusotok nagyon emlékeztet Rejtő Jenőjére :D

lujó55: tudnál róla, ha torrenteznél, ne aggódjál :) Infó róla: [link]

[ Szerkesztve ]

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#44) lujó55 válasza Szmeby (#42) üzenetére


lujó55
őstag

Hát, ha tudnám mire való, esetleg! Amit ennyire tiltanak az mindíg valami jó dolog!

(#45) kovy79 válasza ricsi99 (#21) üzenetére


kovy79
őstag

Egyetértek, ahogy #23 hcl-lel is! :R
#24 nuke7: Magyarország!

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#46) Bluegene válasza lujó55 (#44) üzenetére


Bluegene
addikt

Hát, ha tudnám mire való, esetleg! Amit ennyire tiltanak az mindíg valami jó dolog!

tiltott gyümölcs a legfinomabb, még az ingyen se rossz ;]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#47) WonderCSabo válasza lujó55 (#44) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem a torrentezést tiltják, hanem az illegális fájlmegosztást. A kettő nagyon nem u.a.

(#48) TTomax válasza Puma K (#13) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R :R :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#49) Sweet Lou 6 válasza lujó55 (#44) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Olvasd el az Artisjus interjúkat, hogy megtudd, mit legális letölteni milyen célra és mit nem. Itt van az ITCafé-n, csak írd be a keresőbe. Amúgy meg nyilvánvaló, hogy ez a mostani a Wikileaks-ről szól. Undorító...

sweetlou6.wordpress.com

(#50) zoo8800 válasza WonderCSabo (#47) üzenetére


zoo8800
veterán

Elvileg nem ugyanaz. Gyakorlatilag viszont arról szól. Az emberek nem a családi videókat szokták megosztani :)

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.