Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ki gondolta volna :U

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Ez most 1 hír? :F
Akinek kell veszi, akinek meg nem az nem veszi.

(#3) warchef


warchef
tag

Itthon a 16 gigás meglesz vagy 250 ezer jó magyar forint... :Y

"Maga olyan nagy állat, hogy vadászni kellene" by Rejtő

(#4) joey04


joey04
titán

Sajnos ez várható volt, mivel az érkező androidos csúcsgépek is drágábbak lettek. Például a 16GB-os Z1 ára £564. Így az 5s még olcsóbb. Igen, kisbetűvel. Az Apple mostantól így jelöli a készülékeket: 5s és 5c. Szóval az 5s ára a konkurenciához viszonyítva rendben van. A Note 3 meg a G2 is hasonló áron kezd szvsz. Egyébként persze brutálisan drága, mint minden készülék. Legyen az felső vagy középkategóriás. Az igazi gond az 5c árázásával lesz. Az nem versenyképes ár. Így 2 lehetőség van: Vagy óriási bukta lesz, vagy pedig ha sok fogy majd, akkor az eddiginél is sokkal brutálisabb nyeresége lesz az almának belőle.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Viccesek ezek a mobilszolgáltatók. Anno az iPhone 3G-t (16 gigás) ikon 400 csomagban 27 ezer forintért vettem, ma egy szintén 16 gigás iPhone 5 szintén ikon 400 díjcsomagban 130 ezer :Y Ennyit azért nem romlott a forint...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) vegyszer válasza Syl (#5) üzenetére


vegyszer
addikt

De válság van...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Már megszületni is drága,nem hogy még szifont venni :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Csekély negyedmillió a 64 gigás. Összehasonlításként az árak:
16gb 649usd 549gpb
32gb 749usd 629gpb
64gb 849usd 709gbp

Harmadával drágább UK-ban mint USA-ban, ez kb. megfelel a szokásos 1usd-1eur árképzési aránynak.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) Lambach


Lambach
tag

Valaki elmondaná mi a jó ezekben az Iphone-okban?
4 inch nekem eleve kicsi...
Na komolyan kérdezem, mi a jó ebben a 250 ezer forintos telefonban?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#10) Watercolour válasza Lambach (#9) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Csillog.

(#11) komistvan válasza Lambach (#9) üzenetére


komistvan
tag

Az hogy drága és ami drága az jó(vagy nem annyira) amugy nem tudom de irigylem azokat akik meg tudjk venni. A 4 inch meg tényleg kicsi

ALE-L121

(#12) Syl válasza DeltaPower (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

Az megvan, hogy amerikában minden ár nettó ár?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#13) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a piac várta az olcsó iphonet
az apple a magyar módszert választotta:
az ár fölé írt egy nagyobb számot és áthúzta

kb. itt is ez történik, az 5C csak azért lesz úgymond "olcsó", mert az 5S drágább lesz mint tavaly volt az 5

kiváncsi leszek ezek után az eladási adatokra... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Lambach válasza komistvan (#11) üzenetére


Lambach
tag

A Sony Xperia Z is drága, de olcsóbb mint ez. Az pedig egy besza-behu phablet.
De ez a kis nyeszlet telefon mit tud?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#16) Lambach válasza newx (#14) üzenetére


Lambach
tag

Hallom ők is akarnak tepsit csinálni csak azért érdekel.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#17) kolosanyi válasza Lambach (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

iOS fut rajta. Lehet kutatni, melyiken fut még ez a rendszer. Aki ilyet akar használni, kénytelen iPhone-t venni.

Egyébként hardveresen semmi olyan nincs benne, amit a konkurencia ne tudna. Mindenből elég jót rajnak bele, így nagyon széles körben eladható. Igaz, nem nagyon lehet olyat mondani, amiben kiemelkedő - lásd mondjuk Nokia PV -, de mindenben jó, sokoldalú telefon.

(#18) #56573440 válasza Lambach (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

kitől hallottad? mert hivatalos forrásból tuti nem :U a kamu koncepciórajzokból, a félhivatalos forrásokból akik tudni vélik, vagy honnan?

[ Szerkesztve ]

(#19) komistvan válasza Lambach (#15) üzenetére


komistvan
tag

Jobban látom az értéket a z mögött mint ez mögött.

ALE-L121

(#20) Lambach válasza kolosanyi (#17) üzenetére


Lambach
tag

Hát nem tudom.
Köszi azért.
iOS-ra láttam pár játékot amit Androidra nem adnak ki, ebben biztos jobb.
De mire fel akkor ez az ár, ha mint mondod a konkurencia is tudja ezt?
Ettől egy S4 is olcsóbb...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#21) tDr1v3r válasza komistvan (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azoknak jó a Z akik szeretik a nagy méretet... egyábiránt pl. kijelzőben rosszabb, számomra túl fakók a színei egy iPhone-hoz vagy egy HTC One-hoz képest.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) Lambach válasza #56573440 (#18) üzenetére


Lambach
tag

Nem azt mondtam hogy így is lesz, hanem csak azt hogy ilyet hallottam.
A Nokia phableten is nevettek aztán nesze neked 1520.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#23) nofi válasza Lambach (#16) üzenetére


nofi
őstag

Ez a "Hallom ők is akarnak tepsit csinálni " kategória ami miatt most mindenki sír, hogy a C jelű iPhone nem "olcsó", hanem egy "másmilyen" telefon lett. Az elmúlt pár hónap is találgatások százait szülte, ezért van mindig ez a nagy pesszimizmus az almás bejelentések után.

Az meg, hogy kinek miért éri meg szerintem ne feszegesd. Én is tudom, hogy a munkavédelmi cipő a legjobb ár/érték arányú befektetés de inkább a kissé korlátozott, főleg utcai használatra szánt, esetleg márkásnak számító cipő mellett teszem le mindig a voksom. Mert.

Xbox GT: nozsolt

(#24) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Minden gyártó mindig egy kicsit feljebb tolja az aktuális csúcsmodelljének/csúcsmodelljeinek az árát.
Gondolom azt tapogatják ki, hogy mekkora az az ára amiért még mindig viszik mint a cukrot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25) L4mie válasza Lambach (#9) üzenetére


L4mie
veterán

tudsz vele villantani!

Ha nincs iphonod senki vagy, vagyahogy így mondta az 5ös nyitóbuli előtt a szegény csorógyerek a videóban.
nincs meg valakinek? tudja valaki linkelni?
Ott kiderül miért jó ;]

/mellesleg szerethető az iOS, de nekem túl nagy a hype körülötte, túl nagy a villantós faktora, egyszerűen kiráz tőle a hideg, persze mindenki k*rva szval ha hozzám vágtok 1-et hogy nesze használd, elfogadom/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nem meglepő az árazás, de aki akarja úgy is megveszi, ha 1500 euró lenne is.

Csupán három Nexus 4 ára + még zsebben is maradna 22 ezer Ft :DDD

(#28) Lacces


Lacces
őstag

Csak 20 font? :D Azthittem, hogy legalább 70fonttal lesz drágább :) :))

(#30) pit stop válasza kolosanyi (#17) üzenetére


pit stop
addikt

Pont 2. bekezdésed miatt esik/esett most szerintem árfolyam.
Eddig az Apple volt AZ iránymutató és A kimagasló. Mostanra iOS-on kívül mindenből hoz egy nagyon jó szintet, de egyébként nincs amiben kiemelkedne.
Most szerintem LG G2 ilyen még - csak brand nincs mögötte, többiek meg 1-1 dologra próbálnak fókuszálni és azt kiemelni - többiben meg hozni a szintet.

Akinek kell majd úgyis megveszi.

(#25) Furkoo: Őt hiányoltad szerintem, mint szakértő :DDD

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31) b4zsi- válasza Lambach (#27) üzenetére


b4zsi-
őstag

Még sokáig maradsz itt trollkodni?

ON:
Az a plusz pénz biztos az, hogy ingyen kapod a Pages, Keynote, Numbers, Iphoto, Imovie alkalmazásokat. Így ugyanott vagy mintha megvetted volna a Storeból.

[ Szerkesztve ]

(#33) L4mie válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


L4mie
veterán

erről is lehetne napokig vitatkozni :D
Maradjunk abban, hogy: terjesztette el.

részemről ennyi, kifejtettem párszor, csendben, halkan, az egésszel a baj, hogy nem lehet vitatkozni mert az emberek érzelmeket táplálnak a telefonjaik iránt és innentől veszekedés.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34) Lambach válasza b4zsi- (#31) üzenetére


Lambach
tag

A véleménykifejtés nem trollkodàs, nem azt írtam ide hogy ez a termék látatlanban is szar, ellenben az öreg Jobs csinált/mondott hajmeresztő dolgokat melyek degradálják a tiszteletreméltósági faktorát.
Ennyi.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#35) #56573440 válasza b4zsi- (#31) üzenetére


#56573440
törölt tag

Megvenni?storebol? Azert jo a droid mert minden ingyen van ra nem?

[ Szerkesztve ]

(#36) Vadmeggy válasza nofi (#23) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

"Ez a "Hallom ők is akarnak tepsit csinálni " kategória ami miatt most mindenki sír, hogy a C jelű iPhone nem "olcsó", hanem egy "másmilyen" telefon lett."

Másmilyen? :D Egy új köntösbe bújtatott i5 amit drágán el lehet adni. Eddig nagyon jól működött, hogy egy csúcskészülék volt és a régebbi iphoneokat tovább értékesítették kedvezőbb áron. Nem véletlenül szüntetik meg az i5 forgalmazását az applenél. Szerintem ez elég gusztustalan húzás, de érthető, hogy nem akarnak házon belüli konkurenciát csinálni az új "olcsó" 5C-nek.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#37) Dr.Anonymus válasza L4mie (#33) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem az elterjesztés épp elég...

ha egy vállalat vezető fel meri vállalni azt a sok kockázat ami ilyen még nem használt dolgok bevezetésével jár az már önmagában nagy bátorság

és mégegyszer mondom: nem volt sose iphoneom, csak androidos és wp-s készülékeim, de azért tudom tisztelni azt a munkát is amit az apple végzett/végez

(#38) gzbotii válasza Lambach (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

Van benne egy normalis kijelzo a Z-hez kepest?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39) deja vu válasza Vadmeggy (#36) üzenetére


deja vu
addikt

Ezért kell sima i5-öt venni amíg még lehet. De biztos lesz valami korrekció árban, mert az 5c árával tényleg gubanc van.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#40) kolosanyi válasza Lambach (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Alkalmazásokban még mindig az iOS az egyik legjobb, bár nagyon feljött már a droid is, a WP meg rendesen le van maradva. Maga a rendszer elég egyszerű (most felhasználóként nézem, máshogy nem tudom, nem vagyok szakmabeli), de nagyon kényelmes használni, tele van apróságokkal amik miatt frankó az egész. Persze egy droid is lehet ennyire intuitív, meg jól használható, csak a ROM-on múlik (de egy stock 4.3 már egész használható, ez az első, amire még launchert se tettem). Mindenesetre jó az iOS, legjobb benne talán az értesítési rendszer. Ezt nagyon irigylem, mint WP és droid felhasználó.

(#41) Lambach válasza gzbotii (#38) üzenetére


Lambach
tag

Z Ultra-t mondtam nem Z-t.
Szép a képe, jól használható.
Alakul ez :)

Maga a launcher tényleg szép, ez nem vitás.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#42) joey04 válasza Lambach (#41) üzenetére


joey04
titán

Z Ultra-t mondtam nem Z-t.
nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) M5Norbi válasza Syl (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

Biztos svájci frankért veszik a telefonokat a szolgáltatók :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#44) Lambach válasza joey04 (#42) üzenetére


Lambach
tag

Bocsi akkor, de arra gondoltam
Neked meg tudnod kell mire gondolok :D

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#45) nemlehet válasza Totheground (#32) üzenetére


nemlehet
őstag

Tény, hogy fogalmazhattak volna diplomatikusabban, de szerintem ez nem minősül trollkodásnak. Valóban lassan fel lehet tenni a kérdést, hogy miben nyújt többet az iPhone amiért megéri ezt a felárat. Egyrészt anyagminőség és lagmentesség már nem indok, mert ugyan ez androidon és WP-n is megvan. Software választék androidon szintén megvan, az apple szolgáltatások (iStore, zenevásárlás, iCloud, Siri stb) szintén elérhetőek 3rd party appokkal vagy már be vannak építve eleve.

Ugye ha minden igaz a 16 gigás 5s kb 250k lesz itthon, míg az ugyan úgy 16 gigás (de ráadásul ugye bővíthető) Galaxy S4 bizony 140k körül már kapható.

Nekem volt iPod Touchom és akkor még tényleg sokkal jobb volt mint a konkurensek. De manapság már tényleg egy közép kategóriás android nem nyújt annyival kevesebbet mint amennyivel kevesebbe kerül. Persze lehet mondani, hogy az apple egy életérzés, garancia a minőségre (nem az), meg aki megteheti miért ne vegye, csak lassan már kezd átcsapni kicsit a hülyeségadóba.
Az elfogadható számomra, hogy azért veszem, mert nekem ez tetszik, de az nem amikor megpróbálják elmagyarázni, hogy mennyivel jobb, meg innovatívabb mert nem az.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#46) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

A Google egy év után €100-al olcsóbban adja az amúgy is olcsó Nexus 4-et, az Apple meg drágábban az újranevezett iPhone 5-t. Vicc. Három Nexus 4-et kapsz egy i5S áráért, és bármelyikkel jobban jársz mint a jövő héten bölcsőde színbe öltöző iOS-el.

(#47) Lambach válasza nemlehet (#45) üzenetére


Lambach
tag

Tudom nem ide tartozik, de egyszer hosszan kipróbáltam egy Ipad Mini-t. Azt észleltem, hogy tudnám szeretni a mocskosját.
De ami tabletekre igaz nem biztos hogy helytálló telefonnál.
És az anyaga semmivel nem volt prémiumabb mint más eszközöké.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#48) gzbotii válasza Lambach (#41) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat baromira Nem:

"A Sony Xperia Z is drága, de olcsóbb mint ez. Az pedig egy besza-behu phablet.
De ez a kis nyeszlet telefon mit tud?"
- forrás

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49) b4zsi- válasza #56573440 (#35) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nem androidról beszéltem, hanem IOS en ezek fizetős appok: pages 10$ keynote 10$ number 10$ . Ezeket most az új készülékhez "ingyen" kapod, de ezek szerint beletették az árba:)

(#50) nord_ válasza Bone123 (#46) üzenetére


nord_
veterán

Újranevezett?? Gratulálok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.