Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Nagyon jót tenne a piacnak, én várom a kínai gyártót. :C

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

;) Jöhet ;)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) B1T3


B1T3
addikt

Örömmel várom őket. :)

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

remélem ez komoly - mert viccnek azért túl durva lenne...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jöhet! :C A másoláson kívűl azért tudhatnak valamit... :)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6) lordyka


lordyka
aktív tag

venném mint a cukrot :C

(#7) bok92


bok92
addikt

Várjuk, de nagyon! :))

(#8) Zotya43


Zotya43
csendes tag

Ha télleg kedvező àron lesz kapható illetve erős hardwerel akkor beszerzek egyet :-) ràadàsul még nagyon jól is néz ki :-)

(#9) B1T3 válasza Zotya43 (#8) üzenetére


B1T3
addikt

Ha csak 10%-kal kedvezőbb a többi azonos kategóriájú telefontól az ára a Xiaomi készülékeinek, már megérte erre a piacra jönniük. :)

(#10) bagkri01


bagkri01
őstag

Remélem ez a hír igaz. A xiaomi igencsak jót tenne a mobil piacnak, talán lejjebb nyomná a nagyobb gyártók árait, bár az embereket. Bár a tech mániásokon kívül valószínűleg nem venné senki, "a még sosem hallottam a gyártóról" mondattal indokolva. Sajnos a huawei és a zte is lassan került be a köztudatba, sőt még mindig van mit dolgozniuk a népszerűségükön.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#11) Athoss9


Athoss9
csendes tag

Ha eltekintenek az 1$=1€ átváltástól, akkor vámmal és áfával együtt 83k lenne amiért még bőven megéri

(#12) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Mobilarena TV teszt nem lesz róla. Megnézném, az tuti :C
Jó gép, jó ár. Várjuk 1000-rel :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13) SkyLaci


SkyLaci
őstag

az biztos hogy lenne rá kereslet...persze csak ha az árat eléggé lent tudják tartani, 100000 alatt

[ Szerkesztve ]

(#14) GrooveHero válasza SkyLaci (#13) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azzal a munkerővel, amivel ők dolgoznak, lásd megcsinál 10 db telefont egy marék rizsért, simán tartható sztem a 100k alatti ár. Én egyedül a minőség meg a gari miatt félnék.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15) blade zte


blade zte
őstag

Szomorú hogy csak jövőre jön :( .Akinek kell az szerintem elő fogja rendelni és beszállítani valahogy áfamentesen. Asszem honkong post vagy iyesmi segítségével be lehet "csempészni" 70ezer forint körül.

A magyarországi árusításról pedig: Szinte biztos nem lesz hivatalos, minimum 90ezerért adják a haszonleső kisüzletek. Ez az elképzelhető egy országban ahol gyakran használtan drágábban próbálják eladni a termékeket, mint amennyiért vették.(nem a 200éves portrékra gondolok ;] )

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#16) a.sebi válasza GrooveHero (#14) üzenetére


a.sebi
őstag

most pl a mert a többi gyártó nem kínában rakja össze a telefonjait.... pl apple. .. es megis 600 eutro egy iphone 4s 16 giga a mediamarktban....

(#17) vicze


vicze
félisten

Egyetlen probléma a forgalmazással, hogy egy bizonyos gyümölcs logós cég esetlegesen perelhet jó pár szabadalom miatt, amit erőteljesen sért a MIUI. (Meg persze a többiek is akiknek szúrja a szemét a terjeszkedés. :) ) Simán rádobhatnak 100$ licencdíjat is.

[ Szerkesztve ]

(#18) errorcode06


errorcode06
őstag

Várós, 80-90k között bestbuy lenne...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#19) GrooveHero válasza a.sebi (#16) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ok, de azért vmi mégis csak van benne, hogy jobb ahrdveresen, mint az IPhone, oszt mégis fele árba kerül, pedig ugyanúgy kínában gyártják. valahol sántít a dolog. Tuti a minőségen spórolnak, vagy anyaghasználat, vagy tudom is én...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#20) blade zte válasza Athoss9 (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Számolj rá a 70ezerre 27% áfát.Az olyan 19ezer forint.Jön még az eladóüzletek haszna, ami sztem minimum 5ezer forint.

Oppo find 7 astro black

(#21) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem ártana a piacnak, az biztos - legalábbis vásárlói szempontból :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Sn00k


Sn00k
veterán

De jó is lenne, ha be robbanna...

írta itt valaki fórumon, innen is lehet rendelni és nem vészes ára van 370 $, csak kérdés mennyire biztonságos.
Én mégsosem rendeltem innen semmit... :U
Nincs valakinek infója, mert haverral nagyon golndolkozunk, hogy beszerzünk kettőt.

http://www.fastcardtech.com/goods-7502-Xiaomi-X2-Quad-Core-15GHz-43inch-IPS-Screen-2G-Ram-16GB-Rom-Support-GSM-3GWCDMA-8MP-Camera-720p-90ftps-Record.html

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#23) errorcode06 válasza blade zte (#20) üzenetére


errorcode06
őstag

Kifelejtetted a vámot :D

Sn00k: Paypallal is lehet fizetni, úgy sztem egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#24) #80354048


#80354048
törölt tag

Én is tervezem egy ilyen beszerzését, de most nem érdemes rendelni. A hivatalos készletek kifogytak a sok előrendelőnek köszönhetően, szóval ha valahol azt látjátok, hogy lehet rendelni akkor vigyázzatok! Másolat, ami az új mt6577-el van felszerelve, és azért a kettő között van egy kis különbség... ;] / ez az négymagos S4 nem zabálhatja az akkut mint az állat?

(#25) feliks válasza bagkri01 (#10) üzenetére


feliks
senior tag

Blade lassan a köztudatba? Kijött és mindenki vitte mint a cukrot. :D

[Be Happy]

(#26) turika86


turika86
aktív tag

Ha valaki bekockáztatja a rendelést kérem mihamarabb ossza meg a tapasztalatait...

"Time is the fire in which we burn"

(#27) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jöjjenek csak kell is a vérfrissítés...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#28) vanye válasza GrooveHero (#19) üzenetére


vanye
senior tag

"Az Apple 2010 áprilisa és 2012 márciusa között nettó 49-52%-os nyereséget ért el az iPhone eladásokból Amerikában."

Magyarán kétszer annyiért adja az Alma, mint amennyibe neki kerül. Ennek tükrében nem sántít ez sehol sem. (Illetve ott, hogy a kínaiak piacszerzés címszó alatt gyártási ár alatt adják a telefont. Így kerülhet bele jobb hardver - féláron.)

Stern des Südens!

(#29) GrooveHero válasza vanye (#28) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nahát én is erre gondoltam, hogy az ájfón azért drágább ugyanazon körülmények között, mert alapból drágábban adja a termékeit. Érthető. Köszi a tájékoztatást :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30) tjb007 válasza vicze (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van azért itt más probléma is, nem csak ez.
Nem csak egy csettintésbe kerül az európai piacra lépés és egy szolgáltatónak megfelelni sem olyan egyszerű.

(#31) papi85


papi85
csendes tag

Szerintem akkor is lenne rá kereslet, hogyha 100 fölött lenne.... de inkább ne legyen :DDD Xiaomi várunk :K

(#32) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Jól néz ki ez a sziámi phone, ezt egyik kínai telóról sem tudom elmondani, bár az látszik, hogy a nagyoktól csipegette össze a stílusjegyeit.

[ Szerkesztve ]

(#33) GrooveHero


GrooveHero
addikt

bok92 kolléga linkelte egy másik topican, akit érdekel, nézze végig. Kínai.

Xiaomi MI-TWO - Full Official Presentation 2012:

[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#34) SkyLaci válasza GrooveHero (#19) üzenetére


SkyLaci
őstag

vagy egyszerűen a nyereségen. ugye mondanom sem kell egy iPhone árának több mint a fele tiszta nyereség az Apple zsebébe...de ne menjünk mélyebben a bele :))

(#35) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Ha ezzel jönnek az európai piacra és ezen az áron, az nagyon durván átrendezi az erőviszonyokat a csúcskategóriában! :Y

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#36) erneszt96


erneszt96
csendes tag

gyere kislány, gyere!!! nagyon nagy lelkesedéssel fogadnálak :C

jevcsák

(#37) Xaels


Xaels
félisten

Ezek is úgy jönnek ide mint a Meizu...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) ^Clown válasza Xaels (#37) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem is ez a gyanúm. Pedig személy szerint nagyon vártam a Meizu-t, anno még az Infopatika (mint Meizu-forgalmazó) ígérte is, hogy lesznek telefonok...

(#39) errorcode06 válasza ^Clown (#38) üzenetére


errorcode06
őstag

Bízzunk benne hogy ebből többminden fog megvalósulni, még akkor is ha kizárólag szolgáltatónál lehet majd megvenni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#40) tjb007 válasza errorcode06 (#39) üzenetére


tjb007
nagyúr

Előbb fogsz te Xiaomi telefont kapni a Tesco -ban minthogy valamelyik szolgáltató bevegye a kínálatba.

(#41) errorcode06 válasza tjb007 (#40) üzenetére


errorcode06
őstag

Remélem igazad lesz, mert akkor nem kell sz@ros szerződéseket, hűséggel aláírkálnom :D

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#42) blade zte válasza errorcode06 (#41) üzenetére


blade zte
őstag

Mire a tesco egyáltalán odajut hogy pontosan kirakja az új csúcsmodellt hogy lássák... .Nézegettem, ilyen boltokban mint tesco,auchan,cora.Hónapokig várhatsz megjelenéstöl mire látni fogsz csúcsmodellt ilyen boltban. :O

Oppo find 7 astro black

(#43) errorcode06 válasza blade zte (#42) üzenetére


errorcode06
őstag

Na ezt nem tudtam. Nem szoktam telefonokat a teszkó elektronikai pultjain nézegetni, max néha a reklámújságaikba belelapozok. De nem nagyon izgatna ha hónapokat kellene rá várnom. Most is inkább kivárok, mi lesz a Win8-al, aztán novemberben döntök.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#44) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jöjjön-jöjjön, minél hamarabb :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#45) domperke válasza tjb007 (#40) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az nem baj..Nincs hűség,stb csak a cucc jön. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#46) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Jó telefon,ezért a pénzért biztos. Jöhet a gyártó. :)

(#47) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha itt lesz akkor nem áll meg az ára 100k-ig az biztos
Ilyen kedves kereskedőknél

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) blade zte válasza enginev3.0 (#47) üzenetére


blade zte
őstag

Az egyszer biztos:
http://meizubolt.uw.hu/rendeles.html
Ez nem ér itt véget:
Ez csak a kétmagos változat, és az ára nagyobb mint külföldön a négymagos 64gb-os 600 dolcsis változatnak!!! Hihetetlen pénzlehúzás :(

Xiaominál 2 dolgot tehetsz:
1.rendeled most, olcsóbb, gyorsabb, még áfával is kínából.
2.rendeled úgy február körül, magyaroktól,az kényelmes,de addigra lesz ilyen teló, és az ára is a fent mutatottakhoz hasonló. Tulajdonképpen egy addigra csúcstelefonok közt átlagos készülék, de azokhoz képest kevésbé ismertebb.

Oppo find 7 astro black

(#49) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Megfelelő árazással, szlogennel mindenkinek eladható akármi! ;] Ha occso' akkor megveszi az emberek többsége.

(#50) RootRulez válasza Gadgetfan_ (#35) üzenetére


RootRulez
félisten

Uhh... Túl szép lenne. :)

De ha nem sokkal drágábban lesz, akkor is érdekes lesz... :K

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.