Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Esmein válasza Yutani (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

a diamondot visszasoroltam bluetoothos 3G modemme, es beraktam a 3210-be a "fo" kartyamat. Tenyleg nem bantom a telefont, a maga egyszerusegeben elragadonak talalom amilyen precizitassal vegzi a dolgat. Ket dolgot tud, de azt szuperul. Tovabba, ha egy ilyet huzok ki a zsebembol az utcan, senkinek eszebe nem jut, hogy ott a 300k-t ero macbook pro a hatizsakomban.

Egyszeruen nem erzem az ingert, most mar hogy legyen egy iphone 4-em is, habar eddig akartam egyet. Fokepp mert abban aztan tenyleg minden benne van. Nem telefonalok 15 percnel tobbet egy nap, szinte ki se megyek a szobabol/lakasbol egesz nap, ha megis akkor meg ott a mobilnet laptoppal. Egyszeruen mas az eletritmusom mint a korombelieknek, es ebbe belefer az, hogy egy 11 eves telefont hasznaljak, akar kizarolagosan is.

Mindenem a szamitogep es a technologia, de ettol meg megtehetem azt, hogy lepek egyet hatra, es azt mondom hogy allj, nem veszek uj keszuleket, mert a regi meg ellatja a feladatat. Ezt a lapitopit is azert vettem meg, mert a netbook 6 honap utan mar hatraltatott a munkaban, abbol viszont nem tudok engedni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.