Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

Hűségre én is allergiás vagyok, kártyafüggetlen telefonokat szeretem

(#2) szablya


szablya
tag

Kiváló bemutató egy igazi szakértő tollából :R

Megjegyzés: ezen tulajdonságokkal egyes konkurens gyártók termékei is rendelkeznek, sokszor alacsonyabb árfekvéssel, szóval érdemes szétnézni a piacon, mielőtt ennyi pénzt áldoznánk egy hasonló mobilkommunikációs termékre, arról nem is beszélve, hogy a pénzünkért elvárjuk a megfelelő minőséget (a nyikorgás ebben az árkategóriában már szvsz. elég kínos)!

Ja, és a Touch meg a 3210 integrációjához én leginkább a házi papír ragasztószalagot ajánlanám, ezzel a moddolással még komfortosabbá tehetjük a mobil-életérzést!

Mégegyszer gratula a cikkhez!

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) tildy válasza szablya (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is nyikorog . Szerintem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) joey04


joey04
titán

az új generációs iPod touch beszerzését (189 font). A két készülék együtt tökéletesen fedi az új generációs Apple telefon minden képességét
hát-hát.
5mp kamera helyett 0.9 kb.
nincs led a kamerának.
a memória 512mb helyet mindössze 256mb (mint a 3GS-ben)
a kijelző jóval gyengébb, csak a felbontás azonos
a hozzáadott füles szintén gagyibb
ráadásul plusz 1 eszköz.
:)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

hogy tudtál iylet jó állapotban szerezni ?

az első telefonom ez volt :)

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

nem szeretem igazából a nokiákat, soha nem is volt nekem... de ez szerintem az egyik legsikeresebb készülékük volt... meg a 3310-es... :K egyik ismerősöm játszotta mindig is a sznobot és "minden telefon sz@r, csak a nokia az igazi" szöveggel cserélgette folyamatosan a nokiáit... a 3410-től kezdve viszont egyre több baja volt velük: kifogott csomó szoftverhibásat és volt olyan telefonja, ami többet volt szervizben, mint nála :) az az igazság, hogy szvsz. az emberek nagy részének elég lenne bőven egy ilyen telefon, mert pusztán az alap funkciókat használják, amiket ez is tud...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Hohóó! Hát ilyen volt az első telefonom! :) Imádtam, nagyon jókat fociztunk vele a grundon! :DDD

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

flame gyanús cikk :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) joey04 válasza joey04 (#4) üzenetére


joey04
titán

ja, és a GPS is kimaradt belőle

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Mr.Csizmás válasza Kalandor (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de az nem mindegyik szériával működött, nem? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) danih


danih
addikt

Ehh, akkor a telefonok még valóban telefonok voltak, és nem kellett őket félteni!
Nekem az első telóm Nokia 3110-es volt... Imádtam a designt, a gombokat, a viszonylag nagy képernyőt, és hogy tényleg focizni lehetett vele, és még meg sem karcolódott :)

(#13) Mr.Csizmás válasza danih (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

váááá ilyen volt az első telefonom, imádtam :D :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Zolás


Zolás
addikt

Első mobilom Pannon szerződéssel :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15) tildy válasza joey04 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Az uj ipod touch majd mar az iphone 4 kijelzojevel jon :P
o meg errol beszelt.....
Viszont tobb mint 300 fonttal olcsobb, amit epp kedvenc baranojere is el tud kolteni :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) joey04 válasza tildy (#15) üzenetére


joey04
titán

tévedsz :N
ahogy írtam is, csak a felbontás azonos. ha régire gondoltam volna, ezt egyébként sem írtam volna, hiszen a régi touch 320*480, míg az i4 960*640

ja és rezgő mód sincs benne :D
(csak mert azt is pletykálták, aminek lenne is értelme a facetime miatt)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ejj... a legenda. :) A legelső igazi néptelefon. Ezt tényleg lehet még kapni, vagy ez csak a fun része volt a történetnek? Nekem Ericsson A1018s volt az első, nagyon szerettem, de csodáltam ennek a Nokiának a könnyűségét, vékonyságát, és az integrált antennát.

(#18) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nekem még mindig 3410-esem van, le se cserélem, amíg működik.

(#19) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sejtettem a cím alapján, hogy valami oldmobil lesz a "legjobb telefon". A 6310re gondoltam, de tény a 3210 volt a gyártó első igazán kívánatos telefonja a beépitett antenna miatt.
Hasonló okokból, a 7650est megtartottam. Nyolc éves, de még mindig működik. Most éppen egy Vodafone 845ös idegel fel a virtuális bill.jével. A 7650es használata sokkal nyugisabb. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) mephi666 válasza Algieba (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem ilyen volt az első telefonom: (2001 májusban vettem)

imádtam :) mértem: 56perc alatt volt maxon az akkuja, 3-4 napot simán kibírt... frankó asztali töltője volt, amibe bele lehetett állítani, maga a telefon meg elpusztíthatatlan volt... ejtettem le véletlenül lépcsőn és próbáltam vele részegen megdobni bagzó kóbor macskákat is :) mindent kibírt a telefon... évekig volt nálam, majd nővéremnek adtam... pár éve adta meg magát az akkuja :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Hát ez nagyon jó. :DDD Amint abbahagytam a röhögést majd én is kfejtem a gondolataimat.

(#22) tildy válasza Algieba (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Eredetileg azt akartunk venni, de horribilis aron (£50 ~ 15E ft) adjak. Oke, mondjuk a ket het akkuido annal befigyel:D
Nekem o volt az elso telefonom:

De utana rogton lett egy 5110-esem, emrt utaltam, hogy a maxont naponta kell tolteni :Y ;]
Mondjuk azota a technika nem ment elorebb ezen a teren, ma is atlagosan ketnaponta toltom a telom ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) brownus


brownus
veterán

jóóó :DDD

(#24) joey04 válasza joey04 (#16) üzenetére


joey04
titán

meg is van: [link]
de elég ez is:

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) vans? válasza mephi666 (#20) üzenetére


vans?
őstag

Nekem is ilyen volt az elso:)

kiraly a teszt ;]

hábm bábm

(#26) plömplöm válasza Kalandor (#10) üzenetére


plömplöm
őstag

tudtommal és tapasztalatain szerint a 3210-esnek kétérintkezős az akkuja, csak a két sorbakötött nimh cella kapocsfeszültsége van kivezetve. nem is férne el el vibramotor az akkuban, koppra kitölti a testet a két cella, itt van előttem egy gyári BML-3. a vibramotort odabent kell elhelyezni, forrasztani nem kell hozzá, viszont a menüben engedélyezni kell ezt a pontot, azaz hogy ki- avagy bekapcs. de jó kis biznisz volt ez is annak idején... [nosztalgikus sóhaj]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#27) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Nekem ő volt az első. :B Még mindig megvan :)
Motorola 5200

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#28) Lenry válasza joey04 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

irónia... humor.... :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Yutani válasza Lenry (#28) üzenetére


Yutani
nagyúr

Számomra ez a rettentően humorosnak szánt írás sokkal inkább visszatetsző, mint vicces. Teljesen felesleges "bántani" ezt az akkoriban nagyon népszerű és jó kis telefont (ilyen volt az első mobilom 1999-ben, kb. 3 évig használtam). :U

#tarcsad

(#30) Esmein válasza joey04 (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha komolyan veszel, kinevetlek :)

Kalandor: Rezgoakksival nalunk Gimi^2-ben siman lehetett csajozni, ma mar megengedhetetlen luxus!

lorcsi: sima mazli, vagy tenyleg jol karban van tartva.

yutani: Veresen komoly az iras, tenyleg ez a vilag legjobb telefonja. Nem vagyok hajlando lecserelni, csak majd ha Londonban is ledonti a forradalom az utolso GSM tornyokat.(Francba, onellentmondas. Most nem tudok majd aludni)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Esmein válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Aki belem bir kotni ilyen temaban, az baratom egy sorre egy helyi pubban ;] Jelen pillanatban is az OSX eszi az ekezeteimet es tenyleg iphone 4-est akartam, de most hogy megvan ez, eszem agaban nincs cserelni.

Algieba: Eskuszom nem jut eszembe olyan telefon amivel ennel "surlodasmentesebb" a telefonalas. Ez tenyleg ennyit tud, + a minden idok egyik legsikeresebb snake implementaciojat es kalap. Akinek kell mas is, az vegyen robit vagy almat. Lehet en is fogok majd ha nagy leszek, de telefonnak ez telefon, az biztos.

#32: es mintha lattam volna a hivatalos promo copyban a hd video felvetelenek lehetoseget is. Igaz ha utanaszamolok, 1280x720p meg mindig 1 megapixel kornyeke sacc/kb, de azt engedi sejttetni hogy omgwtf a kep minosege. Holott ezek szerint akkor nem. Mindjart belejavitok a cikkbe es egy Palm T|X integraciojat javaslom, abbol nincs vita! :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) joey04 válasza Lenry (#28) üzenetére


joey04
titán

tudom... :U
arra világítok rá, hogy specifikációk és látszat ellenére az új ipod touch nagyon nem egyenlő egy telefonos funkciók nélküli iPhone-nal. És ebben hibás az Apple is, mert a bemutatón elhangzott valami olyan is, hogy az új touch iphone without a contract
és (sajnos) nagyon nem az. :) :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Esmein válasza joey04 (#32) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sot. a Promoanyag kerek perec retina displaynek nevezi az uj kijelzot. Szaglik.

Mas: lement 2 pottyre az akku, pedig tegnap ilyenkor toltottem es azota csak 10-15 percet telefonaltam rajta. Meglatjuk mikor kapcsol ki, bar az touch diamondomhoz kepest ez mar haladas.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#34) tildy válasza Esmein (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

khm, valaki tegnap nyomkoraszta.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) Yutani válasza Esmein (#30) üzenetére


Yutani
nagyúr

De valamiért nem tudom komolyan venni, amit írsz... :N

#tarcsad

(#36) Esmein válasza Yutani (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

a diamondot visszasoroltam bluetoothos 3G modemme, es beraktam a 3210-be a "fo" kartyamat. Tenyleg nem bantom a telefont, a maga egyszerusegeben elragadonak talalom amilyen precizitassal vegzi a dolgat. Ket dolgot tud, de azt szuperul. Tovabba, ha egy ilyet huzok ki a zsebembol az utcan, senkinek eszebe nem jut, hogy ott a 300k-t ero macbook pro a hatizsakomban.

Egyszeruen nem erzem az ingert, most mar hogy legyen egy iphone 4-em is, habar eddig akartam egyet. Fokepp mert abban aztan tenyleg minden benne van. Nem telefonalok 15 percnel tobbet egy nap, szinte ki se megyek a szobabol/lakasbol egesz nap, ha megis akkor meg ott a mobilnet laptoppal. Egyszeruen mas az eletritmusom mint a korombelieknek, es ebbe belefer az, hogy egy 11 eves telefont hasznaljak, akar kizarolagosan is.

Mindenem a szamitogep es a technologia, de ettol meg megtehetem azt, hogy lepek egyet hatra, es azt mondom hogy allj, nem veszek uj keszuleket, mert a regi meg ellatja a feladatat. Ezt a lapitopit is azert vettem meg, mert a netbook 6 honap utan mar hatraltatott a munkaban, abbol viszont nem tudok engedni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#38) 33as válasza Esmein (#36) üzenetére


33as
senior tag

Pedig "majd" ha egyszer meglesz az iPhone 4-es telód, akkor is nosztalgiázhatsz ám!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#39) plömplöm válasza Kalandor (#37) üzenetére


plömplöm
őstag

rezgős akkujaim az 5xxx 6xxx telefonokhoz voltak, ahol az akkupakk négy érintkezős volt. mobil-tartozékokat (is) árultam akkoriban, nem merem kijelenteni hogy olyan nincs ami nem járt a kezemben, de 3210-hez sosem láttam ilyet, ha van róla valami linked, érdekel. itt egy leírás a belső, gyárilag előre kitalált, és aztán a mi piacunkra szánt végleges termékből kihagyott vibrára.

nna a dualsim-es hátlap az egy nagy varázslat. akkoriban mekkora truváj volt, pedig a megvalósítások elég, hogyismondjam, nna... pld vagy pld :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#40) madstunt


madstunt
addikt

hehe ha 30 kilométerrel távolabb megyek az otthonomtól mindig bedobok a hátizsákba egy Ericsson A2618-at fullra töltött akksival :D abba megbízok a k850ben nem. ha az utóbbi éppen meghal (mert megszokott sajna) csak előveszem a jó öreg ericssont :D

[ Szerkesztve ]

(#41) proci985 válasza plömplöm (#39) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

rezgőaksit anno én nem láttam, viszont utólagos rezgő beépítést jópárat. egyik barátom csinált olyanokat... hát jórégen.

a dual sim hátlaptól meg olyan lett a telefon, mint egy bálna:DDD macerás is volt, de még mindig kevésbé, mint a folyamatos SIMcsere. egy időben emiatt volt két telefonom. aztán három... aztán pár hétig négy, hogy a végén maradjon egyetlen darab, mert megelégeltem, hogy kb csak zsebesgatyában tudtam bárhova is magammal vinni az összes számom.

más: nekem jelenleg egy 3510esem van. ami paradox módon egyben az első telefonom is volt, lassan 8 éves. hugom 3310ese dettó. snake mindkettőben van:) sőt, a 3510es tud emailt/lakcímet/több számot is rendelni egy névhez, az pedig egy hasznos funkció. a hatalmas névjegyzék is.

miután az omniám pár hónap után kontaktos lett (meg már előtte is csak pdanak volt remek, telefonnak katasztrófa), valahogy nem éreztem késztetést új telefon vételére.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42) Esmein válasza proci985 (#41) üzenetére


Esmein
nagyúr

"a 3510es tud emailt/lakcímet/több számot is rendelni egy névhez, az pedig egy hasznos funkció. a hatalmas névjegyzék is."

Neha en is azt hiszem vagyok eleg fontos ember ehhez a funkciohoz, aztan rajovok, hogy igazabol 2-3 ember hiv maximum, es ebbol az egyik az ugynok akitol a lakast bereljuk, ehhez igazan nem kell szuper telefon/telefonkonyv. Sot, semmilyen se, lassan tudom mindenkinek fejbol a szamat :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#43) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Fontos dolgot felejtettél ki, hogy bár a műszaki leírásában is elhallgatják, ez a típus gyakorlatilag ütésálló.
A snake játékról nem is beszélve, ami generációkat láncolt a telefonjukhoz :D

- http://pazsitz.hu -

(#44) WonderCSabo válasza PazsitZ (#43) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát igen, amelyik Nokiában nincsen Snake, az nem is Nokia. Sajnos már csomóban télleg nincs...

A cikk fasza, köszi. :)

(#45) proci985 válasza Esmein (#42) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

naja:)

jelenleg engem is kb ennyi ember keres. viszont volt olyan periódus az életemben, amikor az extra telefonkönyv jól jött (nem csak én futkostam több telefonnal, meg éltem társasági életet is), és ilyen szempontból talán ez volt a legjobb mobilom. hja, 7+ év hosszú idő:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Nekem egy ericsson volt az első :)

GH688

...csak én vagyok helikopter?

(#47) Phvhun válasza WonderCSabo (#44) üzenetére


Phvhun
őstag

Vanni van, csak az ujabb fajta, ami teljesen használhatatlan. :O

Én 3410-el kezdtem talán 8 évvel ezelőtt(?), még mindig megvan, telefonálni tényleg ezek a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

(#48) tildy


tildy
nagyúr

Csak kellett valmi jobb is, ugye ?:) OOOO , lumia...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) Eastman


Eastman
őstag

Jó volt olvasni.

Én évekig ezekkel mászkáltam:

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.