Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Kezd elfogadható kinézetet ölteni ez az Android, de még mindig vannak benne olyan ocsmány részek. Nem tudom, de már szinte gejl az egész. (a prime videóban látszik ez eléggé)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Pete55555 válasza plus44 (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Pedig szerintem nagyon szépen néz ki, a videóban is pl szvsz nagyon jó kis UI-t csináltak neki, a Music appot pedig használom is már 2 napja lassan, és eddig nagyon bejön.

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) sanyi.flat


sanyi.flat
csendes tag

NexusOne-on 2.3.6 alatt a Google+ 2.0 kinyírta a kontaktlistámat. akinek hasonlóan force close-ol kontaktokba való belépésnél, csak simán tegye vissza a hivatalos verziót.

gondolom, ez a ICS-ben lévő mélyebb Google+ integráció miatt van.

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Ez a Music program egészen mutatósra sikeredett, bár úgy összességében a kezelőfelületen még lenne mit csiszolni.

Forward thinking. كرر

(#5) slice14


slice14
veterán

Csak az a kérdés hogy mikorra tolták el a konferenciát.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6) csakapuma


csakapuma
csendes tag

Milyen telefonok fogják megkapni az ICS-et?

(#7) slice14 válasza csakapuma (#6) üzenetére


slice14
veterán

A Nexus S biztos, talán a Nexus One is. A SE idei készülékei, stb...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8) csakapuma válasza slice14 (#7) üzenetére


csakapuma
csendes tag

Samu idei készülékei is remélem bele fognak tartozni.

[ Szerkesztve ]

(#9) sagit


sagit
addikt

remélem a végleges zene appban lesz hangszínszabályzó mert nagyon bejön az app :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10) #16820480 válasza Pete55555 (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

a Music app-ban megoldották már, hogy be tudja rendesen indexelni a zenéket? mert most a 3.2 alatt a van, hogy ha felmásolokúj dolgokat, akkor teljesen véletlenszerű, hogy megtalálja-e, vagy sem, és általában ha törlök dolgokat, akkor az istennek sem akarja kiszedni a library-ből.

(#11) sanyi.flat


sanyi.flat
csendes tag

szerintem az alap, hogy a 2magos telók megkapják az ICS-t, mert ez fogja támogatni rendesen. ha valamelyik gyártó nem frissíti a 2magos telóját ICS-re az szégyelje magát.

(#12) Pete55555 válasza #16820480 (#10) üzenetére


Pete55555
addikt

Kipróbáltam. Myphone explorerrel toltam fel 1 zenét. Ugyan médiakeresés nem futott le, de zene appba rákerestem, és 2 betű után meg is találta a számot, és listában is megvan. Törlést nem néztem.

Akit érdekel, ezt másoltam fel rá, jó zene :DDD

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) rep3at válasza Pete55555 (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Nem rossz :)

Forward thinking. كرر

(#14) slice14 válasza rep3at (#13) üzenetére


slice14
veterán

Az új konferencia időpont október 27. Nexus Prime, ICS bemutató.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15) solanthugor válasza sanyi.flat (#11) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Hát nem tudom, tekintve hogy a O2X csak nemrég kapott hivatalosan Gingerbread-et, nem volnék abban olyan biztos hogy mind megkapja, de azért reméljük a legjobbakat..

Ez a médialejátszó rész viszont egész szép, magát az ui-t még fejleszthetnék, mert bár androidot használok, de néha tényleg kicsit csúnyácska..
Kíváncsian várom az ICS-t..

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#16) #16820480 válasza Pete55555 (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi, hogy megnézted! nekem sajnos az van, hogy ftp-vel rámásolok valamit a Music mappába (ha bedugom kábellel a gépbe, akkor nem ismeri fel sajna), és nem találja meg a zene app. pedig elvileg figyelnie kéne azt a könyvtárat, mert a 2.x alatt minden gond nélkül ment, csak 3.x alatt van gondom :U

(#17) Pete55555 válasza #16820480 (#16) üzenetére


Pete55555
addikt

ftp az miaz ? :)
Próbáld más úton felmásolni, pl ahogy én Myphone explorerrel, vagy nézz valami drivert, hátha felismeri a géped, és úgy sztem be kéne indexelnie.

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) #16820480 válasza Pete55555 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

az ftp azt jelenti itt, hogy egy ftp szervert indítok a telefonon, és a gépről egy ftp klienssel felmásolok fájlokat.
egyszer szenvetem 3 napig vele, hogy megjelenjen meghajtóként a gépben, de nem működött, úgyhogy marad ez a megoldás inkább, sokkal egyszerűbb. az mtp protokoll miatt amúgy is dög lassú kábelen másolgatni. vagy legalább is nálam meg sem közelíti a közvetlen mass storage sebességét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.