Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52815360


#52815360
törölt tag

Akkor mostantól ez lesz a divat, hogy szétvágják a játékokat küldetésekre? :DD

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szégyen és gyalázat!!!
DLC, Early Access és most ez....r*hadjanak meg...komolyan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Beri78 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Beri78
őstag

Erre felé tendál minden. Így több pénzt be tudnak vasalni, ha valaki csak részletekben veszi meg.
Sőt, nem is kell egyszerre elkészülni mindennel....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#4) XFoxyX


XFoxyX
tag

Értem. Szóval most már egy Demo verzióért is kell fizetni. Azt csodálkoznak hogy van kalózkodás. Hát ba......................ukat!

(#5) ldave


ldave
félisten

Tudom, hogy kisebbség vagyok ebben a kérdésben, de nekem alapvetően tetszik ez az ötlet. De minden azon múlik, hogy egy ilyen epizód mennyi tartalommal rendelkezik majd, ha 3-4 estére leköt, akkor nekem okés.

A Slime draws near! Command?

(#6) XFoxyX válasza ldave (#5) üzenetére


XFoxyX
tag

Nem vagyok jövőbe látó de szerintem 3-4 este alatt az egész játékot ki lehet pörgetni. Legalábbis amilyen játékok vannak mostanában(tisztelet a kivételnek).

(#7) TBT


TBT
addikt

Square Enix ismét fullba nyomja a kretént.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Egész komoly fejés ez így, 65 dollár az nagyjából 18500 forint jelenleg. Persze, sok Steam-es játék van ami nem olcsóbb ennél, de azokra általában van dobozos alternatíva, erre meg nyilván nem lesz.
Na, akkor majd két év múlva az egész pakk háromezerért.

(#9) Sirandrish válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

"akik pedig a lemezes verziót tartják előnyben, azok év végén azt is megvásárolhatják." :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Fitzgerald válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, akkor csak benéztem.

(#11) prolad


prolad
őstag

Akkor majd év végén talán vetek rá egy pillantást.Addig felesleges :D

(#12) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem baj, legalább erre sem fogok költeni az idén. Kapják be. :U

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Éééés itt a gyűjtői kiadás 140 dollárért:

[link]

Live-Die-Respawn

(#14) Beri78 válasza oriic (#13) üzenetére


Beri78
őstag

az a nyakkendő... :DDD :DDD :DDD :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) BlackTreff válasza Beri78 (#14) üzenetére


BlackTreff
tag

A nyakkendő tényleg egy vicc, de a szobor nagyon adja szerintem! :K

[ Szerkesztve ]

(#16) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

dugják fel maguknak az epizodikus sz*rságukat

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#17) Fkris válasza oriic (#13) üzenetére


Fkris
őstag

A szobor nagyon adja,a nyakas kicsit fura, de a rögzítő ismét menő!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#18) ayo


ayo
addikt

Én nagyon várom, olyan 60 órám simán volt az előzőben is. engem nem zavar, hogy így csinálták, mert ha valakinek nem tetszik, akkor nem fog befizetni a következőkre, ha meg bejön akkor kipörgeti a teljes árat vagy darabonként megveszi.

Steamen ott a refund, tehát semmilyen fizetős demóról nincs szó, ennyi erővel a Walking Dead és egyéb TTG is az.

Egyedül egy bajom van a játékkal és ez volt a Telltale játékoknál is: várni kell a következő részekre. Pont egy ilyen játéknál szerintem nem a legjobb, mert teljesen ki lehet esni belőle - egy könnyebb kalandjátéknál, ami szinte egy interaktív sorozat, nem okoz gondot.
Szóval szerintem nem az ördög találmánya ez, meglátjuk hogyan fog elsülni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19) ripla


ripla
őstag

az előző rész csak simán botrányosan rossz volt, ezt meg ezzel a marhasággal cseszik el. azt hiszem keresztet lehet vetni erre a frencsájzra is.

[ Szerkesztve ]

(#20) 4ron


4ron
senior tag

Ez a megfelelő üzleti modell. Aki nem szeretne költeni 60 dollárt a játékért, az elkölti töredékét az első epizódra. Majd rákattan és végül megveszi jó esetben az összes hátralévő epizódot. Olyan vásárlói réteghez is el tud jutni a termék, mely egyébként nem elérhető a cég számára. Egyébként ezzel szerintem nincsen semmi baj.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#21) TBT


TBT
addikt

Tök jó ez a nyakkendő, de kérdem én! Ha a Hitman gyűjtői kiadásához nyakkendő jár, akkor a Rise of the Tomb Raider gyűjtői kiadásához miért nem jár melltartó? :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#22) ripla válasza TBT (#21) üzenetére


ripla
őstag

vagy egy jégcsákány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.