Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

Határozottan tetszik a kütyü, a doboz, a tartozék, minőségi érzést nyújt így képekről, bár nem én vagyok a célközönség...a headsetcsati hiánya viszont súlyos hiba.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) F-ECT$


F-ECT$
titán

Feleségem mamájának is vettünk mamitelefont, és azt kell mondjam, hogy sajnos túl bonyolult neki: billentyűzár, rádió, zseblámpa, sms, stb. Egy olyan kellene neki, amivel tényleg csak telefonálni lehet, szóval még a tesztben bemutatott is túl sok funkcióval bír...

Dive ever, work never.

(#3) Djuree


Djuree
félisten

időstelefon :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4) Djuree válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


Djuree
félisten

nokia 3310nél jobb időstelefon nem kell. erős, egyszerű, nagy gombokkal és ezzel tényleg csak telefonálni lehet :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5) #43960832


#43960832
törölt tag

Sokkal inkább a korábban tesztelt Panasonic telót választanám.

(#6) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Felüdülés végre dizájnt látni a sok egy kaptafa okostelefon után. (ha még tudna is valamit a készülék, talán elgondolkodnék a vételén :) )

ez a kedvenc aláírásom

(#7) fateless


fateless
veterán

Nekem NAGYON tetszik! Másodtelefonnak hol egy okostelefont használok, hol meg egy 2.490 Ft-os os full fapad készüléket, hangulatomtól függően. Ha nem ilyen drága lenne ez, akkor akár ezt is el tudnám képzelni, mivel tetszik a formája, telefonálni és sms-t küldeni pedig lehet vele. Pedig még messze vagyok a nyugdíjtól...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) T0rnad0 válasza fateless (#7) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, ezzel én is így vagyok, külsőre sokkal jobb mint a többi ilyen készülék.

Z Fold 4

(#9) opeter87 válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


opeter87
senior tag

Teljesen egyetértek.
Nagyimnak vettünk egy Emporia Talk Premium-ot és állandóan bekapcsolja az ébresztőt. (véletlenül) - egyébként szerintem is könnyű bekapcsolni.
Bármilyen fura, de tényleg sok ez a funkció mennyiség is, amit tudnak ezek a telefonok.

(#10) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Rohadjak meg, de ez nekem nagyon tetszik!

Ebből csinálhatnának android-os cuccot, csak az előlapon kellene cserélni a gombokat + kijelzőt egy nagy kijelzőre és akkor már lazán elfogadnám még én is

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) knyitogato


knyitogato
őstag

rádiót hiányolni egy nagyifonban...

egy nagyifonba SEMMI más nem kell a hívásfunkción és a hangos csörgésen kívül. Semmi. Én egy Doro PhoneEasy 341-et vettem a nagyinak, és mindent letiltottam benne, amit csak le lehet. (sms-t is!) Nem usb-s a töltője (ezt se értem időstelefonoknál) és baromi hangos. Bevált, mama elérhető, meghallja, ő is tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#12) Cannabis7 válasza Djuree (#4) üzenetére


Cannabis7
senior tag

talán még annál is jobb a 6310:) még nagyobb gombok, brutál üzemidő:)

tényleg, hogy abból miért nem csinálnak egy remaket?:D

(#13) #43960832 válasza Cannabis7 (#12) üzenetére


#43960832
törölt tag

A kínaiak csinálnak felújítottakat. Nem mondod meg, hogy nem gyári.

(#14) Peterson_ válasza Djuree (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

+1 nálunk is a 3310 a bevált taktika.

A készüléket tekintve, perverz dolog, de kifejezetten tetszik a külső.
- a csak-on, meg a traktoron sírtam:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) s4tch válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


s4tch
veterán

Nagyapám elbír vele. 82 lesz idén az öregfiú. A telefon egy Emporia Talk Premium, bátran mertem ajánlani mindenkinek, aki hasonlót keresett. A teszt alapján ez az RL1 sem rosszabb, sőt.

Azért valahol ezek sokkal jobb telefonok a maguk nemében, mint 1-1 középkategóriás okostelefon, amelyik lefagy, állandóan frissítésre szorul, napfényben nem feltétlenül olvasható le a kijelzője, és sorolhatnám. A Talk Premiumnak egy hétig simán bírja az akksija, állat hangos a csengőhangja, a menü gombja nincs útban, szemüveg nélkül leolvasható, jó minőségű a beszédhangja, és az aljából kihúzható kis lista is nagyon figyelmes konstrukció.

Fülhallgatót, bluetooth füles csatlakoztatási lehetőséget hiányol a cikkszerző? Ám legyen, ő biztos végzett olyan piackutatást, amit az erre szakosodott gyártó nem...

(#16) schawo


schawo
titán

Masszív, masszív, masszív. A magyar szó jelentése nem azonos az angol massive (jelentős) szó jelentésével. Érdemes lenne hanyagolni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) ducsidu


ducsidu
senior tag

Jó teszt. Szerintem egyedül az SOS ami fontos és kimaradt

A "Csak" sablonon és a traktoros részen behaltam :DDD :))

(#18) daninet


daninet
veterán

Ez ugrott be a tipliről

tudom.. leültem :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19) zsarkov válasza schawo (#16) üzenetére


zsarkov
tag

Az igazság az, hogy részben jogos csak a felvetésed, mert az angol "massive" szónak semmi köze a magyar "jelentős" szóhoz. Inkább egy tárgy tömegére, súlyára, kiterjedésére szokás használni. Nagy, súlyos, stb. Ilyen jelentései vannak. Ha már angol óráig jutottunk. :DD

(#20) F-ECT$ válasza daninet (#18) üzenetére


F-ECT$
titán

Súlyos. Már az ötdekás sem a régi :DDD

Dive ever, work never.

(#21) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Az első olyan nagyitelefon amire azt mondom, hogy kifejezetten jól néz ki :K

(#22) madgie válasza daninet (#18) üzenetére


madgie
titán

Vodkából vettünk egyszer poénból egy hatost, a körömlakk-lemosónak különb íze lehet, kommersz a köbön :D

(#23) misx


misx
senior tag

Vicces, de tényleg tetszik, a szögletes formák mindig is bejöttek. :DD
De azért már ennyire minimalista szintre nem megyek le, mert kiröhögnek. Meghagyom inkább az öregeknek. ;]

(#24) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Én simán használnék egy ilyent, ha csak fele ennyibe kerülne. :)

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#25) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez bitang jól néz ki ha nagyimobil ha nem.Egy ilyet még én is eltudnék viselni tartalék telónak.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#26) x6radio


x6radio
tag

Valamiért bejön nekem, de azért ejj megint kaptunk egy újabb számológépet!! :C

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Külsőre jó

(#28) kcsa válasza schawo (#16) üzenetére


kcsa
veterán

párszor már én is szóvá tettem, de továbbra is masszívan uralja a teszteket ez a szó :P

(#29) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Kövezzetek meg, de nekem a külseje határozottan tetszik! :B

Mentalita'

(#30) Telomanikus válasza nincsisbéla (#29) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Hátulról jól néz ki. :D

(#31) B1T3


B1T3
addikt

Egész pofás darab az „időstelefonok” között. :)

(#32) gybazsi


gybazsi
senior tag

Azt hiszem nem vagyok egyedül a véleményemmel, hogy ez a telefon baromi jól néz ki. Legalábbis elölről mindenképp.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#33) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

jó telefon,faternak pont jó lenne a kőmüves ujjaihoz,de mi kerül ebbe 20k ft-ba???

(#34) aag


aag
őstag

Jó telefon, de a dátum mért pici?

(#35) kpityu2


kpityu2
őstag

Pofás, bár a számgombokat jobban elhatárolhatták volna egymástól.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#36) Zsolto


Zsolto
őstag

Hú, atomgeek, gyönyörű. Elfogadnám magamnak is a sok húszdiplomás okostelóm után.
Viszont a "Tárgyaláson vagyok" szövegű fix sms-en nagyot nevettem. Inkább az kellett volna bele, hogy "Az SZTK-ban ülök" :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#37) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Azt sokan elfelejtik, hogy egy nő általában 50 éves kora körül nagymává lesz, és bár még fiatalosan öltöznek, de a látásuk és a hallásuk már nem túl jó. Márpedig nekik még megvan az igényük egy normális külsejű telefonra, egy nagyitelefonnal elhajtanának a picsába.
Ez végre olyan, amit bátran ajándékoznék az anyámnak, mert nem ciki és megy a táskájához... ;)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38) decoati


decoati
aktív tag

Anyámnak legutóbb valami gyökér SE-t vettünk, az első gombnyomásnál majdnem kettétört a kütyü. :D Komolyan gondolkodom egy ilyenben neki.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#39) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszik...Jöhet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#40) #48613632


#48613632
törölt tag

Esztétikus, és egyszerű. Ami problémát jelenthet, az az sms üzenetek mentési lehetősége, ill a belső memória hiánya.
A többi perfekt. És éppen ezért nem sokallom az árat sem.

(#41) #16820480 válasza F-ECT$ (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

dettó ugyanez a helyzet nálunk is, a nagyimnak vettünk egy Myphone 1030-at, de nem tudja használni. eleve nonszensz, hogy a tárcsázáshoz is már "menüpontokat" kell túrni. a másik, hogy minek egy ilyen telefonba rádió, meg hasonlók. még az sms-t is letiltanám, ha lenne rá lehetőség, de persze nincs. nyilván a tervezőnek sem volt nagyanyja, aki egyszer belépett az sms írás menübe, és nem tudott kilépni (Nokia 1100-val megtörtént). de ami leginkább el lett baltázva ezeken a telefonokon, az az, hogy ugyan hatalmas ló méretű billentyűket kaptak, de a kijelző pici maradt. oké, hogy az óra kint van nagyban rajta, de az összes üzemmód, meg egyéb jelzés, az opciók és egyéb szövegek picik, szemüveg nélkül esélytelen. a másik meg az árcédula, múltkor néztem az Emporia választékát, semmi nincs 20 ezer alatt, de inkább a 30-at közelítik. talán jó osztrák kézműves munkával rakják őket egyenként össze...?

(#42) vscotina válasza Kapanyél (#37) üzenetére


vscotina
aktív tag

Azt sokan elfelejtik, hogy egy nő általában 50 éves kora körül nagymává lesz, és bár még fiatalosan öltöznek, de a látásuk és a hallásuk már nem túl jó. Márpedig nekik még megvan az igényük egy normális külsejű telefonra, egy nagyitelefonnal elhajtanának a picsába.
Ez végre olyan, amit bátran ajándékoznék az anyámnak, mert nem ciki és megy a táskájához...

Ez jó nagy csúsztatás ugye tudod??? Kikérem magamnak a fiatalos 50-sek nevében. Tökéletes a látásom, és a hallásom!!! Ennyire azért egy 50-es nagymama nincs leépülve.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#43) madgie válasza vscotina (#42) üzenetére


madgie
titán

(#44) F-ECT$ válasza vscotina (#42) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy tizen-huszonéves szemében már a negyvenesek is öregek, hiába hiszik magukról, hogy fiatalosak. Szokj hozzá, Neked is könnyebb lesz ;)

Dive ever, work never.

(#45) disy68 válasza #16820480 (#41) üzenetére


disy68
aktív tag

Nálunk pont bejött a MyPhone 1030-as, igaz, főleg az SOS gomb miatt, azt nem néztem amúgy, hogy nincs-e rajta gyorhívás (ne kelljen menüben barangolni).

A rádió pedig hasznos kellék lehet, főként ami füles nélkül is használható (MyPhone 1030 is), kint a kertben stb.

[ Szerkesztve ]

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#46) Telomanikus válasza decoati (#38) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Régen pedig jók voltak a SE-ok. Nekem legalábbis kedvencem volt. :)

(#47) decoati válasza Telomanikus (#46) üzenetére


decoati
aktív tag

OMG most utánaszámoltam, több mint 8 éve volt, hirtelen a gugli sem lökött olyan telefont :DDD ilyen monokróm kijelzős fekete "gyerektelefon", hirtelen kellett valami utazáshoz. Jóanyám megfogta, (40 év fizikai munka + 3 "jómadár" fia + a falusi élet minden nyűgje) szemüveg fel, "hagynémcsak"! Megnyomott valami gombot, de mivel nem történt semmi, úgy gondolta: talán nem nyomja elég erősen. Hát megnyomta erősebben. :DDD A telónak olyan lehetett mintha kamion alá raknák, minden létező illesztésénél recsegni kezdett, a gomb meg érzékelhetően elindult a hátlap felé. Na itt kiszedtem a kezéből.
És az a telefon még mindig megy, csak az akksija tropa. (ellenben a nejem 5230-as samuja 2 év hímestojás-üzem után épp most dobta fel a talpát)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#48) Telomanikus válasza decoati (#47) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Hááát az 5230-ról ne beszéljünk. Köztudottan az egyik legrosszabb. Összes ismerősömnek akinek volt 1év után tönkrement. Ti akkor rekordot döntöttetek. :D

(#49) decoati válasza Telomanikus (#48) üzenetére


decoati
aktív tag

Bezony, taccsszkrín hiba, ráadásul az utóbbi időben csak akkor ébresztett, amikor úri kedve úgy tartotta. A tapi valami 2ezerből javítható lenne, de egy árva petákot nem vagyok hajlandó költeni rá.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#50) Telomanikus válasza decoati (#49) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Ne is, mert lesz még(lenne) vagy 100 másik baja.

Amúgy ez nem lenne rossz anyudnak. Elég szép azért. Nekem komolyan tetszik is külsőre. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.