Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Na tessék. Pontosan ilyesmiről beszéltem a Google docks, meg az online office kapcsán.
Azt kérdezem én is, amit #1 is kérdezett.
Mi van akkor ha cég vagyok, és létfontosságú iratok, szerződések tárolódnak egy online felületen. Vagy csak akár egy szakdolgozat, amin mondjuk az illető diák már hónapok óta melózik...
Nem kéne erőltetni ezt az online szövegszerkesztős dolgot. Sőt, az egész életünket áthelyezzük a netre dolgot se.
Mi a francnak kell külön szerveren tárolni telszámokat, naptári bejegyzéseket meg hasonlókat, amikor ma már a telefonmemóriák GB-okban, de legalább 100MB-okban mérhető?
Naptár, bejegyzések, határidőnapló, fényképek stb... A fénykép kivételével mindet meg tudta tenni egy ezer éves 7110-es nokia is. És abból biztos nem veszik el ilyen egyszerűen az adat.
Amíg az online felület ennyire sérülékeny mint amilyen, addig fölösleges ezen gondolkozni.
Ki az az őrült, aki képes lenne a számára vagy cége számára fontos dokumentumokat online szerkeszteni, illetve tárolni, csak azért, mert nincs egy word telepítve a gépén? Vagy mert nincs egy szaros pendrive amin cipelhetné?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.