Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) #27483136 válasza bkercso (#18) üzenetére


#27483136
törölt tag

"Egy rendszer több, mint a részek egésze" Teljesen egyetértek, én is azt gondolom, hogy EZ az erősítő EZZEL a tápmegoldással nem klappol.

Mint fent is írtam, az ismerős Marantz BR lejátszója volt a kontroll, pontos típust nem tudok, de nem az olcsósága miatt vette meg. (Még jó, hogy nem valami teskó minihifi nyomta le :) ) Senheiser HD XXX fejhallgatóval. Nála ez.
Hogy nálam mi? Az eddigi alkotásaim.

Ha jól emlékszem 500mVcscs körüli ingadozást számoltam a VGND-re teljes kivezérléskor 20Hz-en.
Épp ezért került be a kettős CCS is, mert az egy dolog, hogy mekkora az IC PSRR-je, de mekkora az őt követő tranzisztoros részé? (Szerintem 70-80dB körüli lehet egyébként a közelítő mérések/számítások alapján....talán nem tévedek sokat....)

Végül is sikerült produkálnom azt, amit sok "menő" cég: gyönyörű műszaki adatok, és teljesen hétköznapi hangminőség. Na jó, annál azért lényegesen jobb. De nem olyan jó, mint amit a mérések jósolnak.
Ez a másik tanulság (kezdőknek): a mérések olyan statikus jelekből állnak, amilyen a zenében nincs is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.