Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) mr.iGZ


mr.iGZ
csendes tag

Egészen megjött a kedvem az utazáshoz! Asszonykának is tetszettek a képek, remélem a közeljövőben össze tudunk hozni egy nyaralást Tajvanra!

(#62) sdd2


sdd2
veterán

Nagyon tetszett, köszönjük :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#63) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nagyon jó írás! Kösz Bog!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#64) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó cikk :)) egyszer én is elmennék a környékre! :DD

Finn the human

(#65) menpee


menpee
aktív tag

Öröm volt végigolvasni az írásod, gratula hozzá :C

"hogy miképp alkotnak új szavakat, hogyan lesz rím egy versben és a szóvicc fogalma mennyire él, nem is beszélve a tipográfiai játékokról"
ha csak a japánból indulok ki (tudom, ez nem az, de tekintsünk el tőle), ott rengeteg lehetőség van szóviccekre akár azonos alakú kanjikkal, akár egy kis cserével, változtatással az írásmódban.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#66) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hú, ezt nagyon fogom szeretni, most csak átfutottam, és beleolvastam, nagyon jó lesz! Ha lesz egy szusszanatnyi időm, azonnal nekiesek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#67) m@xsys


m@xsys
senior tag

Mindenhol vannak szép helyek, de én valahogy soha nem vágytam ide. De jó volt olvasni, érdekes beszámoló! Igazi élmények

(#68) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Gyorsan ugrottam is a végére az összegzéshez, hogy van-e ajánlott plecsni... :DDD

(#69) Komplikato


Komplikato
veterán

Én vagyok csak annyira gasztromán, hogy hiányolom a szakajtónyi kajafotót, főleg abból a tuti tészta(leves) kajáldából? :D
Amúgy kösz a cikket, jó volt olvasni, ha már sokunk nem jut el oda egyhamar.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#70) troland26


troland26
őstag

Ez egy igazán jó leírás volt Tajvan-ról . Remélem nem sértelek meg , de sokkal jobban élveztem mint a telefonos írásaidat szoktam ..természetesen pozitív értelemben véve :P :)

(#71) ittakary


ittakary
nagyúr

Nagyon jó iromány, élvezet volt olvasni :)

(#72) B1T3


B1T3
addikt

Jó cikk volt, én is szívesen olvastam. :) Mondjuk én kaja téren nem vagyok bátor, és az sem valószínű, hogy akár a távolabbi jövőben gondolkodva eljutok ide, de meghoztad a kedvem. :) Az egész út Xperia S-sel lett végigfotózva?

(#73) Tom5


Tom5
addikt

Tetszett. Most már értem miért van a főnököm üzleti tárgyalásokkor minimum 10 napot Tájföldön. :DDD

(#74) troland26 válasza Tom5 (#73) üzenetére


troland26
őstag

szerintem azért , mert Thaiföldön virágzik a szexturizmus :DDD

(#75) Tom5 válasza troland26 (#74) üzenetére


Tom5
addikt

;] :K

(#76) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez aztán kimerítő, részletes és bazi hangulatos írás lett, köszönjük! :R

Én Japánba tervezek letelepedni, de minimum egyetemre járni, úgy néz ki, hogy Taivannak, Dél-Koreának és Japánnak varázslatos hangulata, kultúrája és uszkve mindene van. Á, egy nyaralást tuti beszerveznék, de előtte meg kellene tanulni pár parancsot. :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77) mongoose123 válasza Mister_X (#76) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. Tényleg más "világ". :K

(#78) Ádám16


Ádám16
addikt

Büszke vagyok rá, és szeretek magyar lenni, de ezek a kultúrák nagyon vonzanak, jó lett volna egy ilyen közegben, ilyen helyen is felnőni.
Az íráshoz pedig gratulálok, nagyon tetszik. Szerencsésnek tartalak, hogy ilyen helyeken is járhattál ;)

(#79) whitezo88 válasza Lenry (#11) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekünk lehet az, de nekik nem :)
(például Kína kínaul Zhongguó, ami középország-ot jelent)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.