Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hurrikan


hurrikan
addikt

Hmmm.. ugyan arról az árról indul mint a neo, sikeres lehet így nagyon. A kategóriában a neo is ütős, ha a pro nem lesz drágább akkor még sikeresebb lehet.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2) rumos14 válasza hurrikan (#1) üzenetére


rumos14
nagyúr

riktán érzek ilyet SE telónál, de ez kifejezetten szimpi!

(#3) gerilee


gerilee
aktív tag

Hű, ez nagy baráti árnak tűnik. Bár itthon a szolgáltatói megjelenésig biztos vastagabban fog fogni a ceruza...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#4) eeXaa


eeXaa
addikt

...remélem jön wp7-ben is...

(#5) Karma válasza eeXaa (#4) üzenetére


Karma
félisten

Az SE nem csinál WP7-et, erről már volt szó.

“All nothings are not equal.”

(#6) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nocsak, végre egy emberi indulóárú SE. Trendváltozás szaga van a dolognak. Remélem nem csak egyszeri. :DDD

(#7) sdd2


sdd2
veterán

Jó áron jön akkor sikertermék lesz.Tesztet is kérünk minnél előb. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) eeXaa válasza Karma (#5) üzenetére


eeXaa
addikt

..ja tudom, dehát a reménynek nem szabad elhalnia... :N

(#9) xlife11


xlife11
senior tag

Kezd legalább annyira unalmas lenni ez az xperia-formavilág, mint a sok szappantartó...Tényleg a legutóbbi telefon ami kinézetre megtudott fogni a Dell Venue/Pro volt... :U Ja meg a Motorolák közül némelyik.

(#10) skul0 válasza xlife11 (#9) üzenetére


skul0
aktív tag

Azért a temérdek htc, samsung és iphone szappanok közt, ez a néhány xperia formavilágú darab még mindig felüdülés...

(#11) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Jók ezek az új SE-k, nekem nagyon bejönnek. És az áruk is barátságos.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) mrlujoak válasza xlife11 (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nyugi, ez a forma az idén év eleji készülékekkel egyetemben került még elénk, azaz arc, neo, PLAY, pro.

Az újak, mint az Xperia mini és mini pro, (és a még be nem jelentettek) új dizájn-t kaptak az Xperia családon belül is.

(egyébként elég kicsi a tűrésed. A kritizált Xperia formavilág alig egy éves...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) Saccco válasza rumos14 (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1

Az új felhozatallal nagyon magukhoz tértek. Összekapták magukat.

Lehet rájöttek, hogy a legfontosabb tényező a vásárlói elégedettség.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) skul0 válasza Saccco (#13) üzenetére


skul0
aktív tag

Az pedig az ilyen készülékekkel minden bizonnyal meg lesz, hisz ki ne elégedne meg pl a minikkel, vagy az x8 utóddal, kicsi kompakt készülékek erős vassal és minden más finomsággal. Csak így tovább.

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem a sima Neo tetszik. Nem okoz gondot az érintő kijelzőn gépelés. Elég jó hatékonysággal megy már a szövegbevitel rajta.

(#16) johny dragon válasza mrlujoak (#12) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Az Arc másképp nézz ki. Az X10 család dizájnja is más volt (rosszabb, szerintem), a Mini (Pro)-é pedig tényleg más. Egyébként a Neo/Pro/Arc vonal igen korrekt lett.
Egyébként a Neoról sokkal előbb jutna eszembe a szappantatartó, mint az iPhone 4-ről, vagy a HTC Sensationről.

Xperia mini pro 4.0.4

(#17) mrlujoak válasza johny dragon (#16) üzenetére


mrlujoak
veterán

...persze, hogy másképp néz ki... A stílus volt a kérdés.
Az X10, X10 mini, X10 mini pro,X8, Xperia arc, neo, PLAY és pro vannak egy stílusban - fizikai gombok (3 ill. 4) enyhén íves, mosolygós kiosztásban csücsülnek a kijelző alatt, míg az Xperia mini és mini pro, (és a még be nem jelentett újak) 1 fizikai és két érintő bill. stílusban jönnek... Kb ennyi :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) johny dragon válasza mrlujoak (#17) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Igen, volt az eddigi, X10-el debutált Xperia-dizájn, és most jön az új.

Xperia mini pro 4.0.4

(#19) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Minnyá jön a MA-án is a hír, hogy az eredeti tervezett nyár eleji érkezésből:

"a Pro azonban csak a nyár elején lesz megvásárolható."

bőven nyár közepei teljesítés lesz.

Sok oldal elkövette már azt a hibát, hogy bezzeg az arc, meg a pro és a PLAY már kinn van, holott az arc-ot ugye tudjuk, a CES-en (január elején) mutatta be a SE, a többit, pedig a február 13-i MWC előesten. Ráadásué jelezvén, hogy az Xperia pro később lesz majd a piacon, mint a már említett 3 modell...

Szóval srácok a nyár elejéből nyár közepe lesz, bár a Japánt ért katasztrófa miatt az Xperia neo világpiaci elterjesztését is késleltetni kellett - nem sokat hála az égnek - így remélem érthetőbb a pro csúszása is...

(pár embernek ez megbocsájthatatlan, olvastam is az egyik fórumon:
"too cant wait till july end...i ll go up with iphone4 or samsung s2...gud bye sony"

No, komám, ne mondd nekem, hogy az i4 és SGS2 helyett ezt vetted volna, ha nem késne... Meséld ezt másnak :) )

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sajnos tovább csúszik az Xperia pro megjelenése...
Kár, jó alternatíva lehetett volna a nyáron megjelenő modellek között...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) totog


totog
tag

Hát ez igencsak sajnálatos... :( Már egy ideje erre várok, de hogy októberig nem bírom ki, az tuti. Csak azt sajnálom, hogy ez az egyetlen androidos qwerty-s telefon up-to-date hardverrel, amiben bíztam - Desire Z-t fogtam a kezemben, és elment tőle a kedvem, a Milestone meg úgy tudom nem főzhető... Alternatíva? :/

Asszem marad egy nem qwerty-s, >4 colos kijelzős teló...

A teló eladások igencsak meg fogják érezni ezt a több hónapos csúszást... (De gondolom nem jókedvükben shiftelték.)

[ Szerkesztve ]

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

(#22) bapo17


bapo17
csendes tag

Én ezt a telefont akarom megvenni :R
Boltokban (Pl. T-mobile)mikor lehet kapni? :(((
:))

[ Módosította: 7 ]

(#24) Bubble15


Bubble15
csendes tag

lehet kapni :D:D juuhuu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.