Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szerintetek mire lesz elég ez az aksi, ekkora kijelzőhöz? Az 5T milyen aksi időt tud kb. a 3300mAh-val?

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Jól van, ahogy nézem ha cserélem is idén a Oneplus 3T-t, biztos nem Oneplus lesz az utódja. Ez sacc per kábé semmi rendkívüli újdonság, se felbontás, se teljesítmény, se aksi, se más szempontból.
Ha meg notch-al hozzák ki, akkor végleg kiesik a pakkból...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Lassan a OnePlus is felzárkózik árban a nagyokhoz.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) aelod válasza -FreaK- (#1) üzenetére


aelod
veterán

Pont ezen agyaltam én is. De ha jól optimalizálják a rendszert... :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) atike


atike
nagyúr

Nekem is az akksin akadt meg a szemem... Meg az árán... :DDD Ez már nem az a OnePlus mint amikor indultak... :( Még notch kell rá és teljesen kuka. :((

(#6) roli543


roli543
őstag

Tablet :(

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Matada2.3 válasza atike (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Most érkezett el a marketing stratégiában a teljes árhoz a Oneplus. Így nem tudom kinek lesz vonzó ez a készülék.

Finn the human

(#8) ollie válasza -FreaK- (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jó a SoT-ja, ennek is jó lesz. Az S8+/S9+-ok is simán hoznak 6+ óra SoT-okat a 3500-as akkuval, és 6.2-es kijelzővel, és jóval nagyobb felbontáson.

(#6) roli543: nem tudom láttál e már S8+/S9+-t, eltörpülnek a tabletek mellett.

[ Szerkesztve ]

***

(#9) HREH válasza -FreaK- (#1) üzenetére


HREH
senior tag

Nekem 7, de inkább 8 órás SOT-jaim vannak.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#10) Rinocerosz válasza HREH (#9) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Az is nagy baj, hogy a oneplusnak nem esik az ára mindíg fix :(

Bocsi nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#11) Mr President


Mr President
senior tag

Én arra leszek kíváncsi, hogy dizájn terén egy az egyben másolják az X-et vagy veszik a fáradtságot hogy picit egyedibb legyen e a készülék.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#12) DeathAdder


DeathAdder
veterán

6,28" vagyis szinte biztosan noccsos lesz, na meg ha még árban is elszállnak..

Sajnálom hogy nem lehet újan venni OP5 készüléket (sőt úgy látom már 5T-t sem), ha most megvenném 2 évig nyugodt lennék, addigra meg táncsak lecseng a noccsforradalom.

Mondjuk valószínű megtehetik, hogy jókorát emeljenek az áron, mert akárhányszor mentem fel a weboldalra éppen sosem lehetett kapni az aktuális készüléket :(

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Az ára egyre durvább :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) monguz82


monguz82
tag

Ha notch-os lesz, nálam is kiesik...

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#15) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A kamera vajon visszakapja az optikai stabilizálást? Ha igen, esélyes következő telefonnak. Nélküle esélytelen.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16) aelod válasza MaCS_70 (#15) üzenetére


aelod
veterán

Annyira stabil lesz, hogy notch-al lesz odarakva :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Pitsába már! Hova nő a OnePlus is? 6.28" :F :Y :O
Mekkora lapát kéz kell már 16 centis telókhoz... Zsebben sem fér el normálisan.
És 5.5 coll felett miért nem 4 ezres akksit tesznek alapból a készülékekbe? Mint a Xiaomi, Lenovo meg még 1-2, de kisebbségben vannak.
Ebből is pofára esés lesz...nem tanulnak a gyártók.

(#18) MaCS_70 válasza aelod (#16) üzenetére


MaCS_70
félisten

Jézusom! Már a hátlapon is notch lesz???!!! :Y :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#19) hyperspace


hyperspace
őstag

Erről külön cikk lesz majd gondolom: [link]. Lehet, hogy a $/€749 még nem sok nekik? Annak kéne lennie :(

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20) Jeanne d'Arc

Kezdenek a gyártók fejlődés terén megrekedni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) marcarc válasza -FreaK- (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

30-40 órás készenlétek 5-6-7 óra sottal. Nem nekem de folyamatosan kapom oket oltásként.

(#22) CSiPet2


CSiPet2
tag

Ugye azt vágja mindenki hogy az a $749 jó eséllyel kanadai dollár? Legalábbis a többi készülék árából elég valószínű hogy nem US. Innentől ez nagyon nem 190ezer. :R

(#23) Juhaszatti válasza CSiPet2 (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A többi készülék árát is kanadai dollárban adták meg korábban? A honlapjukon US, vagy kanadai dollárban szerepel az ár? Ha nem az utóbbi, akkor jó eséllyel ez sem kanadai

(#24) Cifu válasza CSiPet2 (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azt ugye vágod, hogy most hülyeséget írtál?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) CSiPet2 válasza Juhaszatti (#23) üzenetére


CSiPet2
tag

A képen az iphone X mellett 1500$ van. Az meg a tuti nem US ár, adókkal együtt se megy 1200 fölé náluk. Nem tudom a kép honnan van, de a világon egy helyen 1500 usd az iphone, magyarországon. :DDD

@Cifu: nem vágom. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#26) Cifu válasza CSiPet2 (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

1.: A forrás oldal amerikai dollárban adja meg az árakat.
2.: A Oneplus készülékek ára folyamatosan emelkedik, a Oneplus 3 még 399 US$ / Euro, a 3T már 439 US$ Euro áron jött, az 5 felment 479 US$ / euro-ra, majd az 5T már 499 US$ / Euro lett - és ezek mindig az alapváltozatok, a nagyobb tárhelyű változatok 50-60 dollárral drágábbak voltak eddig is. Szóval miért is olyan hihetettlen, hogy a Oneplus 6-ból a 8/256GB-os verzió 749 US$? :F

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) CSiPet2 válasza Cifu (#26) üzenetére


CSiPet2
tag

google reverse image search

Correction March 21st, 10:47AM ET: Updated to adjust headline and story and reflect that the $749 pricetag likely isn't US dollars.

És egyik készülék se ugrott fél év alatt ekkorát. Úgyhogy szerintem jól tippeltem és ez nem US, de legyen, hülyeséget írtam, ha Te mondod biztos így van.

(#28) Benetnes


Benetnes
tag

Engem az zavar, szinte mindenki FullHD+ kijelzőket használ mikor már lassan 4 éve megy a Qhd vagy UHD! Annyit halgattam anno a 6" FullHD az max elmegy most meg kb 6,5"-on FullHD+ az rendben van? Nem mintha sas szemem lenne de egy S6-S7 pixelsűrűségét szinte alig éri el valami manapság!
Az előmodellekhez képest minimális előrelépés egy kis sebesség növekedés meg egy kicsit jobb kamera talán nagyobb aksi de ennyi! Az árak az egekbe!
Ja lesz notch akkor minden rendben 250 is lehet!
Vennék új telefont de kb nincs alternatíva, egy sima mezei Lg G4 is tud mindent Nougat van rajta és kb 35-ért van másik, nem utolsó sorban szebb is mint ez a sok copy......

[ Szerkesztve ]

(#29) MaCS_70 válasza Benetnes (#28) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én viszont (speciális esetek, pl. VR kivételével) tökéletesen értelmetlennek tartom a nagyobb felbontást.

Mi a francnak olyan számításokkal terhelni a rendszert és az akkut, aminek az eredménye az emberi biológiai képességek határán túl van?

Tudom, itt is biztosan nagyon sokaknak van olyan látása, ami legjobb esetben is legfeljebb a népesség 1-2%-át, de inkább senkit sem örvendeztet meg, de szemészek és optikusok szerint is már régen túl vagyunk a szemmel elkülöníthető pontok határán.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#30) Benetnes válasza MaCS_70 (#29) üzenetére


Benetnes
tag

Jó nem kell UHD nekem se de QHD minimum kellene egy ekkora kijelzőhöz! Anno szétsavaztak a Sony Z ultra/C5 ultra/Xa ultra miatt, most meg rendben itt számomra ez nem tiszta!
A vr más tészta ahhoz még kevesek is a mai kijelzők szerintem! Mármint a 120hz hiányzik belőlük!

(#31) #80439296


#80439296
törölt tag

Tőlem már felakaszthatják magukat, kuvva átb@szós banda.

(#32) aelod válasza MaCS_70 (#29) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem a VR-t telefonon nagyon nagyon nagyon kevesen használják. A legtöbb tartalom meg hitvány minőségű és bugyuta mobilra.
Amúgy meg a 720p és az 1080p között még látni a különbséget, felette már nem. Szerintem is felesleges az ekkora felbontás növelés. Inkább tennének bele nagyobb akkut, nem púpos kamerákat, notch-ról nem is beszélve...
A one+ okosan csinálja a régebbi modelleket kezdi kiszorítani az új ha akarsz venni akkor csak azt tudod majd megvenni ami aktuális. Ez nyereséges viszont nem mindegy a felhasználói oldal véleménye sem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) Bilux


Bilux
veterán

5T 6-7 ora sotot tud. Nem pdf olvasassal

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#34) Cifu válasza CSiPet2 (#27) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hmm... akkor itt többszörös keverés van, mert a cikk forrásnak nem a TheVerge-t jelölte meg.
A tévedés jogát akkor fenttartom... :R

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#35) fairi válasza MaCS_70 (#29) üzenetére


fairi
addikt

OLED kijelzők pentile-osak, vagyis kevesebb szubpixel van rajtuk, így azért fullHD esetén nem oly tökéletesek ez.

(#36) Mamuska


Mamuska
őstag

A barátaimnak mindig ajánlottam a OnePlus telefonokat a jó ár miatt. Sajnos ez változni látszik.

(#37) ollie válasza DeathAdder (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, 5T-t lehet jelenleg 8/128-as verzióban vásárolni.

***

(#38) ollie válasza dave_gahan (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért megvan, hogy a 6 colos kijelzőjű OP5T akkora, mint az 5.5 colos OP5 és OP3? A kijelzőmérettel nem feltétlen nő a készülékház is.

***

(#39) ollie válasza fairi (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látszik, hogy pentile, nagyon sokat fejlődött az amoled az elmúlt években.

***

(#40) DeathAdder válasza ollie (#37) üzenetére


DeathAdder
veterán

Röstellem, de még mindig nem látom hogyan.
Akárhogyan nézem, csak ennyit látok, és lehetőséget sehol a 8/128 - ra :N

(#41) ollie válasza DeathAdder (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tartózkodási helyednek megfelelő országra van állítva a shop? Mert ahogy nézem, te valszeg az amerikai shop kínálatát nézed (jobb felső sarokban látszik az amerikai zászló), onnan meg nem is fognak Európába szállítani.

[ Szerkesztve ]

***

(#42) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

"To notch or not to notch, that is the question"

(#43) kenccsi válasza marcarc (#21) üzenetére


kenccsi
tag

Ezt alá tudom támasztani, 5T-n nekem is 1 nap tizen x órak szoktak lenni általában, néha megesik, hogy két töltés közt el telik 2 teljes nap, 6-8 óra screen on time-mal.

(#44) DeathAdder válasza ollie (#41) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na bakter....

Köszi :D

(#45) macii97


macii97
senior tag

Várjuk ki a végét!
Minden esetre az 5T az eddigi legjobb 1+ szerintem, a 3T-vel sem volt soha semmilyen gondom! De üzemidőben, gyorsaságban, és általános minőségben is feljebb tette a lécet... Kíváncsi vagyok a 6-ra :)

(#46) #80439296 válasza Sebhelyes (#42) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vagyis:

Galamb, vagy nem galamb...

(#47) tixem


tixem
addikt

190 ezer a nagyobb lesz, könnyen kimatekozható a kisebbik modell ára is az eddigiek alapján, ha az 5T-ből indulunk ki akkor 50-60 euro lesz a különbség. 700 dollár, kb 175-180 ezer Ft.

Az tuti, hogy nem megy 170 ezer alá ha igaz a nagyobbik modell ára. Ebben az esetben pedig szerintem a hajukra kenhetik, mert a cikk alapján kb nulla fejlődés nem lesz az 5T-hez képest ami ekkora felárat megérne és minden bizonnyal lesz egy gyönyörűséges notch is.

Elkurvultak ezek is, na nem baj. Majd az eladások megmutatják ér e ennyit egy harmatos ráncfelvarrás (nem). Fájó ez attól a gyártóóriástól aki végre kicsit jobban elterjeszthetné a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasót. De nem, beállnak bégetni a többi birka közé.

Már csak a Mi Mix 2S jöhet szóba, mint értelmes, viszonylag kedvező árú flagship.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) t3tv3s


t3tv3s
tag

tudom, hogy hiú ábránd volt de bíztam benne, hogy op6 az apex vonalat fogja képviselni..így elég unalmas frissítés elé nézünk szép kis felárral fűszerezve. :((( Kávamentes divat sem hozta el amire vártam. Talán samsung kisebbik s készüléke.

(#49) LordNerve válasza tixem (#47) üzenetére


LordNerve
csendes tag

Mondj már meg egy telefont a felső kategóriában, aminek nem nőtt az ára. Erősebb, jobb hardvert akarsz ugyanazon az áron, úgy, hogy a nyersanyag árak és a bérek is folyamatosan emelkednek. Mégis hol élsz te?

(#50) #04441088


#04441088
törölt tag

Miert koveti mindenki ezt a notch marhasagot? Annyira undorító. Mutassanak fel egyedi megoldast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.