Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) vodkaboy22 válasza Lompos48 (#7) üzenetére


vodkaboy22
addikt

:) Köszi Az értékelést!
A cikkben szereplő tápot, ahogy anno a hobbielektronika forumban mondtad is nem sok értelme van használni, ezért leegyszerűsítettem és zavarelnyomás miatt raktam be 317-337 párost.
Talán nem tűnik ki eléggé a megfogalmazásból, hogy nem a gyártó által ajánlott tápot ajánlom ami bevan rakva elgondolkodtatónak, hanem az ajánlásokat felhasználva saját táp építését amit én is tettem!

Cső fűtéshez stab táp a hülye biztos megoldás miatt van! Ne lehessen rövidzár! (7812-es IC levéd) Illetve ha egyik cső kiég másik is elhalkul a soros kapcsolás miatt.

Gyenge viselkedés alatt azt értem, hogy végállás közelben nem a potik többsége vacak ergo elveszti hirtelen az ellenállását vagy szakadásba megy át. Esetleg tengelyükkel párhuzamos pici mozgásra beragadnak stb...

Tényleg kérdés:
E88cc dupla trióda novál foglalatú és a 9dik láb a két trióda közti falra van kötve elméletileg de mással nincs kapcsolatban. Sehol nem találtam erről értelmes leírást mi is akar lenni! :W Ezért gondoltam a 2 trióda közti szigetelést hivatott növelni és földre kötöttem... kipróbáltam bekötetlenül is illetve +30V-ra kötve egyik esetben sem tapasztaltam változást ezért visszakötöttem földre és maradt is ott az utso prototípusban. Ez az amire gondolok vagy valami más? :F

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.