Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sonja


Sonja
veterán

Képek az LSI-Seagate SDD-ről.

Első, Második, Harmadik

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na itt kezdődnek ezekkel az "értelmes" SSD-k. Most már csak meg kell várni, mire lejjebb megy az áruk és elérhetőbbek lesznek.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Ste válasza Vikthor (#2) üzenetére


Ste
addikt

Egy ideje már vár rá a nagyérdemű, hogy lejjebb menjenek az áraik. Érdekes módon mindig "kitalálnak" valami újat, amivel visszaengedhetik az eredeti, kellően magas árszintre őket

(#4) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Azért az 50 GB-os elég szimpatikus lenne 47K-ért... Persze itthon biztosan sokkal drágább lesz.

Vagy alternatívaként, amit mindig szajkózok és ami kis hazánkban is elérhető ilyen áron: 2x 32 GB-os Patrion 2x 26K-ért RAID-ben. Azt ugye lehet fele felében is venni, amikor lesz zs-je rá az embernek. 210 / 175 MB/s azért nemrossz meghajtónként. RAID-ben meg sokkal gyorsabb, némi elérési időt feláldozva.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ste válasza Ren Hoek (#4) üzenetére


Ste
addikt

Inkább laptopban látnám szívesen, csak ott az általad felvázolt procedúra kevés esetben kivitelezhető csak.
Laptopba kis ssd, mellé egy nas otthonra, az lenne az ideális számomra pl

(#6) mv válasza Ste (#5) üzenetére


mv
aktív tag

Én is valami hasonlót szeretnék megvalósítani.

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#7) Ren Hoek válasza Ste (#5) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ja, laptopba nekem egy 32-es is elég lenne talán + mellé egy nagy pendrive, vagy usb kábelen laptop vinyó. Viszont noti sebességén biztosan sokat dobna.

Az általam felvázolt verzió, meg performance gépekbe lenne jó, játékra, munkára természetesen a TB-os vinyók mellé. Csak ilyen árak mellett 50 rugót még mindig luxusnak érzek. Jó lenne látni egy ilyen rendszert, mondjuk Samu F3-al vs SSD Raid.

(#8) liksoft


liksoft
nagyúr

;] Seagate? Firmware? Linux nem támogatott? ;]

Remélem nem a fenti kivitel lesz..... :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#9) Ste válasza Ren Hoek (#7) üzenetére


Ste
addikt

Korábban valaki már írta, hogy a noti üzemidejére is jótékony hatással van az ssd. Használatával lehet nyerni jópár extra percet. Mondjuk lenne egy 40-50GB-s szép paraméterekkel rendelkező SSD 15-20k körül, akkor szerintem sokan szereznének egyet a gépükbe.

(#10) Dassler


Dassler
őstag

Az 50-es ára már egész baráti. Itthon kb 70-80 lesz.. :(((

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez már sebesség, az 50-es 230 dodóért jó lehet majd. Kár, hogy sokat kell rá még várni.

(#12) #53246592


#53246592
törölt tag

elérhetik a 285 MB/s-os olvasási és 275 MB/s-os írási sebességet is

Átfogó tesztet szeretnék látni róla. Addig marad az Intel 80G-s SSD-je mint közeljövöbenilehetséges fejlesztés (200 euróért).

(#13) radi8tor válasza ^Clown (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogy kell rá várni. Bármikor megrendelheted a neten tőlük, de akkor + ÁFA és vám.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.