Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Johnzy válasza NoLF (#8) üzenetére


Johnzy
tag

Hali mindenki! :)

NoLF, lehet, én gyűlölöm, de úgy szívemből ezt a sportot, viszont 1 motorozás következtében úgy vagyok összerakva dokik által deréktól lefelé....viszont a több hetes teljes mozdulatlanul fekvésnek köszönhetően az amúgy se svárcenegger testecském mégjobban kezdett összeaszalódni :DDD ....és ekkor jött a dokik, gyógytornászok parancsa, hogy rá kéne kapcsolni és a pancsoldát ajánlották ők is. Ehhez természetesen nem volt sok kedvem, de mivel a lábaim voltak a legjobban elsatnyúlva, ezért természetesen a sakk :D és olyan sportok ami csak felsőtestre mennek nem jöhettek nagyon szóba. Viszont ami a lábra is dolgozott volna attól + be lehetett szarni, futás pl. olyan volt mintha minden1es lépésre vki kicsit +forgatna a lábad több pontján több kést is, karate + ienekről álmodni se lehetett volna a rúgások és hasonló pörgések, stb, miatt. Aztán a több hónapos fekvés miatt begyógyultak a hegek [van belőle pár és jó hosszúak :K ], és összeszedtem minden erőmet és bátorságomat majd elmentem a tócsához :D, először kicsit furcsa érzés volt oda bemenni ahol aztán minimum 15 éve nem jártam leszámolva azt az 1-2 alkalmat amikor fater hívott el és még annó általánosba volt tesi "ajándéka" -ként pár szabadúszkálás. Természetesen amikor faterral mentem, akkor is majdnem +döglöttem, és a tesi keretében tartott óra se volt 1 leányálom-mármint nekem-. Már amikor ovis korunkba oda kelett menni, én már akkor sejtettem, hogy valami bazinagy gáz lesz, éreztem a vesztetem, pedig alig voltam pár éves és azt se tudtuk, hogy tényleg megyünk-e és ha igen akkor mikor és hova.....bár a lottón lett volna ilyen találatom, az 1. alkalommal szívattak, a talán 80 centis (vagy fenetudja milyen) magasságommal már akkor benyomattak minket a 2 méteresbe, hadd nyúljunk ki, én persze sikítoztam és menekültem volna......Aztán valameik alkalomkor az a hájas undormány banya aki az oktató volt, valamit csinált és csak arra emléxem h már kinn vagyok a vízből és ott pofozgatnak fel, de már ott volt valami újraélesztős batyú (vagy valami ilyen vizimentős segédlet) mellettem, azt hiszem, mintha hulla-hop karika vagy mi volt lenyomva a viz alá azt az alatt kellett átbújni, de az én időmbe se szemüveg se l*fasz nem nem volt és emléxem, hogy nem tudtam átmenni rajta de addig nyomott le ameddig át nem mentünk rajta....hát énnekem csakazért se sikerült átmenni rajta.....de olyanra is emléxem, hogy az 1. alkalmak valameikekor is volt valami eksön, amitől talán vizet nyelhettem vagy nem tudom, és teleokádtam a gyerekmedencét és ott figyeltem ahogy úszik a visszajött kaja a víz felületén, viszonylag egész nagy foltban XD.......nah, bocsi, itt az emlékkitérőért, de ezen ismeretek tudatában, azthiszem gondolhatjátok, hogy hogyan állok hozzá azokhoz a vizekhez amik medence, tó és/vagy egyéb nagytömegben vannak, amíg a zuhanyzóban és a pohárban van, addig nincs vele bajom, de ha a kád elkezd +telni vele akkor már azért kezdek mérgesen ránézni......szal az usziba ahova jártam, ott volt a kezelés is, tehát muszály volt betolni a seggemet, aztán mákomra nagyon rendes emberek voltak, kiderült, hogy volt olyan ottani úszmester csaj aki a szintén motoros kórházi szobatársam 1ik legjobb haverja :)) , aztán kezdés a gyerkőcmedencébe (abba amit jópárévvel ezelött full telerókáztam), majd úgy fél év múlva összeszedtem magamat és bedugtam az ujjamat a nagymedencébe is, ebből lett aztán az hogy fog- és seggösszeszorítva, de amíg tartott a kezelés, addig 2naponta, majd utána változó időnként elmentem és keményen időre nyomtam :C , ÉS JÓL IS JÖTT, OLYAN FORMÁK JELENTEK + COMBON, VÁDLI, BICÓN, HÁTON, STB, AMIKRŐL NEM IS TUDTAM HOHY OTT LÉTEZIK IZOM :DD ,viszont 1 vmit ne felejcs el!!! -> inkább többször, rendszeresen, de ne keményem, mert úgy jársz mint én, hogy az amúgy is szar alkatrészeidet galyravágod ripi-ropi!!....NEM, CSAK LÁNGSÁM, NYUGIBA!!!, attól is egész frankón + fog erősödni és kevesebb lesz rajta a zsír, jobb lesz a vérkeringésed, stb.....de ha nagyon erőlteted az minden energiádat kiveszi és szétbarmolja az izületeket naggggyyyyyyyondurván! Szal jót fog tenni, de ne úgy mint a versenyzők, inkább amolyan lájtos, úgynevezett "nyugdíjas" tempóba (de azért persze közbe ne aludjá el! ;] ) a 2.: akinek gyereke van az nagyon gondolja + hogy kinél fogja +tanítattni, mer ha rosszul sül el (lásd: Én!) , akkor 1 egész életére félhet tőle és valszeg +utálhatja!

Bocs a pszichológiai +nyilvánulásért, de elkezdtem pötyögni, azt vhogy nem akart abbamaradni! :)

Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.