Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ha jól mérem fel a helyzetet akkor ez ilyen free-to-play modellt fog követni igaz? Legalábbis epic games storeban már vannak különféle csomagok hozzá.

(#2) oriic válasza KISDUCK (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lenyegeben igen.

Live-Die-Respawn

(#3) Daelion


Daelion
őstag

Hát ez még nagyon béta, kb kint se kéne lennie még open bétába ilyen szinten.

Játszottam vele ~1 órát és hagytam is a fenébe, botrányos állapotban van a játék jelenleg.
Optimalizálás az 0, low-ultra tök 8 min van játék képes 30 FPS környékére beesni és akkor már úgy is néz ki.
Felnéztem fórumra és ott is panaszkodnak miatta, hogy még 1080 Ti-t is képes megenni meg túlmelegíteni a játék miközben semmi extra kinézete sincs. 'Wolcen jobban néz ki szerintem'

Chatet nem lehet lecsukni vagy csak mute-ra rakni és ezerrel spammelnek rajta a gyökerek, kb mint egy 10 évesekkel teli twitch chat.
Erre a fórumon kellet keresni megoldást és egy chat commandet használni ami ideiglenes megoldásnak jó.
Nem lehet semmi grafikai dolgot állítani részletesen csak preseteket és AA off vagy on.
Még a billentyű kiosztás is limitált illetve egy sima XP bar kijelzéshez is meg kell külön nyitni a kari adatlapját. :DDD
És akkor még sorolhatnám de ennyi nekem elég volt, hivatalos fórumon van elég poszt erről.
Jah meg jelenleg aki EPIC-es accon keresztül vett pénzért dolgokat játékban az nem kapja meg mert ahhoz külön acc kéne a játékhoz és utólag regisztrálva meg nem látja. :C 'gondolom meg fogják oldani de erről is panaszkodnak már'

Maga a játékmenetbe látok fantáziát és még poén is lehetne de ez így számomra vállalhatatlan, na majd talán pár hónap után ránézek hátha történt valami változás. 'Nagyon remélem hogy idén már megjelenik nálunk is a Lost Ark..'

[ Szerkesztve ]

(#4) oriic válasza Daelion (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lost Ark-ot elvileg Amazon adja ki, de ezer éve nem hallottam friss hírt róla (Most napokban durva pletykaként márciusi bejelentést suttognak egyesek, de hiszem ha látom)

Anno amíg volt PC-m kipróbáltam talán a koreai verziót (asszem ahhoz volt angol nyelvi patch), de egy idő után kvázi játszhatatlan volt nekem. :(

Live-Die-Respawn

(#5) Daelion válasza oriic (#4) üzenetére


Daelion
őstag

Orosz szerveren játszottam VPN-en keresztül meg angol patch-el kb 1 hónapig, 1 akkori max szintes karit csináltam.
Nekem nagyon bejött, persze vannak hibái de látszik hogy van benne munka és igényes alkotás.
Többet viszont nem akartam bele fektetni egy ilyen szerveren ahol lehet nem tudok játszani egyik nap meg eleve nem értem emberek többségét azt inkább várom a rendes kiadást.

Jah és a játék tökéletesen futott minden gond nélkül, még városban tömegben is.

[ Szerkesztve ]

(#6) KISDUCK válasza Daelion (#3) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mentem egy próbakört hát ez nagyon gyatra, a grafika olyan mint egy mobilon 50 fps mellett és ha jön 2 mob akkor elég erős fps drop jön. Ezért megérdemelné a fejlesztő hogy kártérítést fizessen, mert erre pazaroltam az ssd-m újraírhatóságának egy részét.

(#7) Daelion válasza KISDUCK (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Hát igen, persze tisztában vagyok vele hogy már öregecske a RX570-em de azért egy ilyen kaliberű játék ne fusson már így mert az nevetséges. :N

Szerencsére a fórum olvasgatása után megnyugodtam, hogy nem nálam van a gond. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) nanocry


nanocry
tag

Pre-Alpha, Beta, Gammá-nak is hullagyenge. A játék menetben lenne potenciál. Viszont ezt így Open-Betyárnak kiadni, hát elég Armageddon állapotban van. Ettől még a kábelkötegelő is jobban tart... :D

[ Szerkesztve ]

(#9) nanocry


nanocry
tag

Ahh, igen a Lost Ark, nah az ehhez képest nagyon kidolgozott MMOARPG, ami vajsimán fut, és nagyon átgondolt játék. WoW egy izometrikus nézetben. Nem véletlenül hívják Diablo Killer-nek. Ami egyes elemeiben simán veri. Én az Orosz verzióval játszottam, ExitLag (VPN, Angol patch). S1, és most S2-ben, de otthagytam, mert nem akarok egy olyanba sok időt fektetni, ami nem a mi régiónk. Viszont nagyon várom már, hogy az EU-ba is eljöjjön. Hallottam én is pletykákat, hogy nyárra már EU bétát akarnak. Kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) KISDUCK válasza Daelion (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Egyetértek, nekem 1060 max-q van, de még az is vállalhatóan vitte a CP2077-t 2560x1080-ban, ez meg ahhoz képest kabaré és a 7600m is elég jól vitte anno a Diablo 3-at és az még jól is nézett ki. Nem tudom eldönteni hogy ez ennyire rossz állapotban van vagy a fejlesztők kriptovalutát bányásznak a játékosok gépén.

(#11) Daelion válasza KISDUCK (#10) üzenetére


Daelion
őstag

Nem tudom mi van mostanság, hogy egyre több az ilyen állapotban lévő játék.

Adjuk ki jó lesz az úgy majd kijavítjuk 'vagy nem' vagy majd oldják meg a játékosok erőből valami atom drága karival amit nem is lehet ebben a helyzetben venni. :DDD 'ja bocs lehet de 2-3x áron'
És igen tudom ez béta de ilyen állapotban még korai volt szerintem.

Lowon kb úgy néz ki a játék mint egy mobilos izé azt még úgy is képes 35 FPS-t kiköhögni ha már kicsit is történik valami bunyó.

Hivatalosan az az álláspont jelenleg a fejlesztőktől meg oda is van írva a known issues listára, hogy bizonyos zónái a játéknak rosszul futnak és addig meg vedd le a beállításokat.
Hát kösz de úgy is szarul fut és kb egész játék nem csak 1-2 zóna. :D

Érdekelni érdekelt volna mert szeretem ezt a játékstílust 'ARPG/MMO hibridek' de így inkább nem.

No mind 1 én ennyit is foglalkoztam vele, ment a kukába.
És ja kb 1-2 éves AAA játékok jobban futnak mint ez.

#9 nanocry

Úgy legyen, én is várok már rá. :K 'Oroszon én sem akartam sokat játszani csak 1 karival próbálgattam de az tetszett'

[ Szerkesztve ]

(#12) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Meg lehet kövezni, de nekem eddig bejön a játék. Oké, érezni, hogy béta, sőt, nagyon érezni, de amúgy nagyon hangulatos, élvezetes ez a kártyacserélgetős skillrendszer. Nagyon remélem, hogy ezt fejlesztik és többen fognak érdeklődni iránta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.