Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141) modd3r válasza aprokaroka87 (#140) üzenetére


modd3r
őstag

Aha. És ezt hogyan oldja meg egy hozzánemértő stock-user, aki kiveszi a dobozból a zsír-új ilyenolyan robotos telóját?

(#142) Atlantis válasza buvartacsko (#134) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, erre gondoltam. Elolvastam már egy rakat telefontesztet, de egyiknél sem szúrt szemet, hogy nincs rajta. De ez csak egy példa volt..

Az iOS-nek a zártsága egyben előny is, ott biztos lehetek benne, hogy a 3 év múlva érkező szoftver is rendesen fog futni a telefonomon és a felhőszinkronizáció miatt ott folytatom, ahol abbahagytam, ha cserélek. Androidnál már abban sem vagyok biztos, hogy a következő főverziót egyáltalán kiadják majd arra a telefonra, amije az embernek van és akkor a különböző gyártók saját, ilyen-olyan kezelőfelületeiről még nem is esett szó. Katyvasz az egész.

Az egész gondolatot az indította el bennem, hogy a héten kezembe került egy S8...először lettem irigy, hogy a rossebbe is, nekünk ilyen miért nincs? :) Akármilyen is lesz a iPhone 8, ekkora forradalmat semmiképpen sem várok tőle...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#143) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#140) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerencsére nem te fogsz megvaltoztatni egy 10 éve bizonyított es tökéletesen működő funkciót amit mindenki így szeret ahogy van. :)

(#144) Somatom válasza buvartacsko (#137) üzenetére


Somatom
veterán

Az előző telómon volt dedikált kameragomb. Sohasem használtam fényképezésre. Ráprogramoztam a "zseblámpát". Illetve, ha csörgött a teló, akkor rövid nyomásra fogadta a hívást, hosszúra meg elutasította. Akár némíthatta volna is a telót, de, azt ráprogramoztam a hang le hosszan nyomásra. Ha van jack kimenet, akkor oda is lehet programozható hardvergombot rakni. Illetve, nekem most olyan telóm van (Moto Z Play), amin hardveresen is tudok módosítani. Ha minden igaz, akkor holnap kapom meg hozzá a fejlesztői KIT -et. Persze, ez már mélyvíz, nem felhasználói szint. De, a lehetőség adott.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145) modd3r válasza Atlantis (#142) üzenetére


modd3r
őstag

Ahogy mondod, katyvasz az egész frissítés. :(

(#146) aprokaroka87 válasza modd3r (#141) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egy ilyen funkciót az adott telefon gyártója is megtud csinálni.

Akkor kell hozzá nagyobb szakértelem ha alapból nem tudja a telefon

(#147) Somatom válasza buvartacsko (#137) üzenetére


Somatom
veterán

No, az nálam rögtön zseblámpakapcsoló lenne. :) Az számomra hasznosabb külön gombon, mint a némítás. A némításra nekem megfelel a hang le hosszan. Gondolom, iPhone -on is megtehetem, hogy más funkciót rendeljek a gombhoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148) buvartacsko válasza Somatom (#147) üzenetére


buvartacsko
addikt

értem, szóval ha androidon valami nincs alapból, akkor nincs is rá szükség. ;)

(#149) aprokaroka87 válasza Somatom (#147) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A némitó gomb esetén?
szerintem kizárt

Nem azt mondjuk hogy nincs rá szükség...de ennyi erővel akkor lehetne külön gomb minden funkcióra.

Ha pl lehetne "programozni" a gombot..sokkal okosabb lenne

[ Szerkesztve ]

(#150) Somatom válasza buvartacsko (#148) üzenetére


Somatom
veterán

Én ilyet nem írtam. Sztem kifejezetten hasznos egy plusz hardvergomb. De, nem szabad bebetonozni egy adott feladatra. Meg kell adni a felhasználónak a lehetőséget, hogy arra használja, amire neki a leghasznosabb.

Atlantis:
Egyébként az S8 -on is van plusz hardvergomb. A Bixby -é. Kicsit Gugliztam, és úgy látom, hogy van rootolás nélküli mód a remapolására. Lehet akár némító is. Vagy, bármi más.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151) Alex91 válasza Somatom (#150) üzenetére


Alex91
félisten

Bocs, ilyesmi van Androidra? [link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#152) Atlantis válasza Somatom (#150) üzenetére


Atlantis
veterán

Én ilyen mélységben még nem ástam bele magam, de köszönöm, hogy utánanéztél. Több hónap még, míg váltani fogok, mindenképpen megvárom az Apple idei megoldását is. Mire a végére érek, már lehet, hogy nem is az S8 lesz a befutó, addigra megjelenik gondolom más is Android-fronton és azért az S8 már most nem tökéletes, de arra jó volt, hogy elindítsa bennem a vezérhangyát. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#153) Somatom válasza Alex91 (#151) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, de nem vágom, hogy ez tulképp micsoda. Valami navi virtuális szemüvegben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Pár hónapja váltottam Androidról (Galaxy S6) iOS-re (i7+ 32GB). Azóta adtam még egy esélyt a droidnak a Oneplus 5 személyében, de köszönöm szépen, jól megvagyok iOS-en. Egyedül a torrent kliensek hiányoznak, de ha nagyon akarom akkor Jailbreak-el megoldom. Minden másban stabilabbnak, koherensebbnek és kényelmesebbnek érzem a rendszert mint a droidot.

What I cannot create, I do not understand

(#155) buvartacsko válasza Somatom (#153) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem vágja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(#156) Somatom válasza buvartacsko (#155) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben nem tudom, hogy mi a megdöbbentő. Inkább írd le légyszi, hogy tudjam, mi ez!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157) buvartacsko válasza Somatom (#156) üzenetére


buvartacsko
addikt

semmi, semmi, továbbra sem értem hogy lehet negatív véleményt alkotni egy platformról amit egy kicsit sem ismertek. :)

mindig megdöbbenek hogy a legalapvetőbb dolgokkal sem vagytok tisztában, de folyamatosan megy a fika mégis.

[ Szerkesztve ]

(#158) Alex91 válasza Somatom (#153) üzenetére


Alex91
félisten

ARKit, amivel majd eladja az uj cuccait az Apple. A telon a kameraval latod a valos kepet amelyre aztan a telo rateszi a virtualisat. Az iOS11-el jon ki, de mar latni kulso fejlesztok munkait. Sok jatek, meg szorakoztato marhasag, de van mar par hasznosabb dolog is. Legalabb lesz ertelme az eronek, amit belepreselnek az eszkozokbe...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#159) Somatom válasza buvartacsko (#157) üzenetére


Somatom
veterán

Az imént még egy hardvergombról volt szó, ami úgy tűnik, hogy be van betonozva egyetlen feladatra. Nekem ez nem tűnik valami innovatívnak.
Erről a navis dologról pedig nem alkottam véleményt, mivel nem tudom, hogy tulképp mire való.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#160) adise válasza Somatom (#159) üzenetére


adise
őstag

Bixby ugyanugy bevan fixálva egy updatel, de mindegy
Itt te csak kötözködsz az egész topicban és probálsz fogást találni a másikon mindenféle hulye indokkal :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.