Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hito


hito
nagyúr

Jó ez, de a HDMI hiánya megbocsájthatatlan :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2) VD


VD
őstag

Ez a fehér szín sokat dob rajta!

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

eddig nem úgy volt, h nincs nfc benne? legalábbis többen állították itt teljes meggyőződéssel :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) hyperspace


hyperspace
őstag

Ja hogy erre vannak es lesznek frissitesek? :O
en meg a mangos valtozatot varom.
Milyen programok erhetok el erre az osre?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#5) j-cool


j-cool
tag

Nem úgy volt hogy leállnak a MeeGoo fejlesztésével? Akkor most újra nyomják?

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#6) Karma válasza RaveForce (#3) üzenetére


Karma
félisten

Az N950-ben nincs, az N9-ben a kezdetek ota hivatalosan is benne van. Nem keverted ossze fejben a Lumiakkal veletlen?

hyperspace: van elotelepitett Angry Birds meg Galaxy on Fire meg valami autos. Par alap cucctol eltekintve szar sincs (meg?)

j-cool: az utolso igeret az volt, hogy szoftverfrissitesek lesznek meg egy darabig.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7) hito válasza Karma (#6) üzenetére


hito
nagyúr

Mikor akarod eladni az N950-edet? :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) Karma válasza hito (#7) üzenetére


Karma
félisten

Nem az en tulajdonom, igy nem elado.

“All nothings are not equal.”

(#9) hito válasza Karma (#8) üzenetére


hito
nagyúr

Tudom, tudom :O Nem lehet valahogy levadászni e-bayről vagy valami ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) plus44


plus44
veterán

Szép ez így fehérben, meg korrektek ezek a frissítések. Nyilván senki nem várjon 20 évig supportot, de minden kicsinek örülni kell.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) b4zsi- válasza plus44 (#10) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azért 308 apró javítás nem nevezhető annyira kicsinek szerintem :) Az alkalmazás hiányán kívül van valami hátránya a telefonnak (mondjuk az se mindenkinek hátrány)?

(#12) domerator


domerator
veterán

Ha már fehér, akkor a kijelző kerete miért nem az? Nem jobban nézne ki hófehéren?

(általánosságban sem tudom a választ... minden színes telefonnak fekete a kijelző kerete)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#13) kristof83


kristof83
aktív tag

"Swype gombsor integrációja"
Ez pontosan mit jelent??

Szép ez a fehér, igaz sokkal jobban tettszene egy narancssárga mint az N8-as.... de csak órák kérdése, és kézhez kapom a gyári független, magyar garis KÉK N9-emet :DD

(#14) Karma válasza b4zsi- (#11) üzenetére


Karma
félisten

Volt rengeteg idegőrlő, de apró - így elsőre nehezen felfedezhető - bug az 1.0-ás rendszerben, abszolút jóság, hogy kipucolták őket. A Swype bevitel is nagyon királyra sikerült, még magyar nyelven is. Aztán hogy a böngészőt mikor hozzák értelmes szinre, az egy más kérdés...

De az a bug, ami engem halálosan kiidegel jelenleg, és a böngésző sutaságánál is rosszabb, az N9 tulajokat meg nem érinti :) (a HW billentyűzettel van gebasz).

kristof83: Erről a Swype-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15) utomi


utomi
senior tag

Sajnos egyenlőre T-s N9-en nem tűnt még fel! :(

(#16) M.A.Z. válasza hyperspace (#4) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Mivel Nokia, ezért Ovi Store...
Kiválasztod készüléknek N9-et (webes ovi store), aztán lehet nézelődni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Arthuro_Adam válasza Karma (#14) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Mi a hiba a billentyűzetben?

(#18) tjb007 válasza plus44 (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezzel a színnel csak egy probléma van, hogy ez a fehér csillogós fehér, nem matt.
Amúgy meg gyakorlatilag minden színben jól néz ki, én még egy tojássárga színben is bevállalnám :DDD

(#19) Karma válasza Arthuro_Adam (#17) üzenetére


Karma
félisten

Ott kezdődik, hogy gépelés közben mindig aláhúzza egy pillanatra a karaktert - rossz jel, és egy konstans zavaró lagot ad az írásnak.

Aztán próbálkozik az automatikus nagy kezdőbetűvel, de a lagtól mindig a második karakter lesz nagy, az első kicsi marad, lehet visszatörölni és javítani...

...amivel az a baj, hogy ha mozgatom a kurzort a szövegben, van hogy az újonnan beírt karakterek a kurzor előző helyzeténél jelennek meg, csak úgy tudom rávenni hogy ismét ésszel írjon, hogy az egész sort kitörlöm és újrakezdem.

Aztán tud olyat, hogy a smiley-kat beírás után kitörli, plusz az utána begépelt karaktereket is elnyelni.

Meg volt, hogy ide-oda ugrált a kurzor két hely között.

De ezek mind csak a hardverbillentyűzettel jöttek ki, "szerencsére", így az N9 tulajokat nem érinti, és ha minden jól megy, hamarosan már engem se. Mindenesetre ilyenkor tűzhalált szoktam kívánni párszáz embernek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20) plus44 válasza tjb007 (#18) üzenetére


plus44
veterán

Igen, mikor a legelső hír kinn volt róla azt hiszem Engadget-en, akkor pont gondoltam, hogy ez a fehér mattban azért eléggé vinni mindent, de így fényesen sem gáz, ha nem karcolódik nagyon. (mondjuk ismerve magamat az ilyen fényes cuccok nyáron, izzadt tenyérrel...szappan szindróma)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) Arthuro_Adam válasza Karma (#19) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem csodálom, hogy ez idegesít. Nekem amúgy a gombok sem tetszettek, N97, E7 gombjai sokkal jobban bejöttek.

(#22) RaveForce válasza Karma (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

jár a pont :) lumia 800 bekavart :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Fehér mobilt az életben nem vennék, amúgy is eléggé nőies szín. Én inkább az élénkebb színek híve vagyok, ha már nem a klasszikus szürke/fekete/ezüst valamelyikét választom.

(#24) BobTail


BobTail
őstag

én azért választanám ezt a fehéret (férfi létemre), mert talán ez tükrözi a legjobban a minőségi belsőt! A fekete olyan műanyag, a magenta és cyan komolytana, ez a fehér pedig komolyság! SZVSZ

(#25) RaveForce


RaveForce
veterán

nekem az omnia7 matt fehérben verhetetlen lenne, kár h a samsung nem gondolta így, arena világos ezüst-fehéres fém hátlapjáért is oda vagyok, de egy matt fehér fém telo wáá :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) zlutor válasza RaveForce (#3) üzenetére


zlutor
aktív tag

Nem, alapból benne van...

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#27) zlutor válasza hyperspace (#4) üzenetére


zlutor
aktív tag

Sokminden. A hivatalos nokais appboltban is, meg amugy is.
Pl. http://my-meego.com/downloads/index.php

És kiraly! :DD

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#28) zlutor válasza Karma (#6) üzenetére


zlutor
aktív tag

azert van ez-az...

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#29) stevve válasza zlutor (#28) üzenetére


stevve
nagyúr

Használd a szerkesztés funkciót, ne írj feleslegesen több hsz-t egymás után.

(#30) zlutor válasza b4zsi- (#11) üzenetére


zlutor
aktív tag

Meglehetősen borsos ára van - nem a tudásához képest! - meg valamilyen általam fel nem fogható okból a 64GB-os variánst itthon nem is lehet kapni...

Összességeben nekem nagyon bejön...

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#31) zlutor válasza utomi (#15) üzenetére


zlutor
aktív tag

ez?

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#32) Karma válasza zlutor (#28) üzenetére


Karma
félisten

Hát ez a fingós appok szintje még :P

“All nothings are not equal.”

(#33) zlutor válasza Karma (#32) üzenetére


zlutor
aktív tag

Lehet, de mi hiányzik? ;) A telón alapból rajta van szo-szo böngésző, navigáció, levelező progi, naptár, mindenszarközössegihálókapcsolódóbizbasz, miegymás.

Akinek nem jó a gyári böngésző, elérhető rá az Opera is. Decibelmérőt meg lehetett letölteni. :D

OK, az is igaz, én nem vagyok egy ilyen letöltögetős fajta... :R

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#34) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Tetszetős nagyon ez a fehér szín.:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.