Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes lesz majd a 3D szkennelés ember nagyságú alanyoknál. A plüssmaci,plüssnyuszi is érdekes egy ideig.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) atike válasza pusszycat (#1) üzenetére


atike
nagyúr

...valahol el kell kezdeni... Az a durva, hogy már egy telefonnal is meg lehet ezt csinálni, még ha az egy csúcsmodell és még ha a technika nincs is kiforrva...

(#3) Levi941127


Levi941127
senior tag

A d*ck picek új korszakába léptünk :D

(#4) doooo válasza Levi941127 (#3) üzenetére


doooo
veterán

Lám... ezt is megértük... :DDD

(#5) ROBOTER válasza Levi941127 (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

80m3 határral? Látszik, hogy Ázsiai fejlesztés.

(#6) GoldhandRent válasza ROBOTER (#5) üzenetére


GoldhandRent
őstag

80 m³ azer nem keves 😂😂
mar csak 3D nyomtatot kell beleepiteni, es barmit lehet nyomtatni On The Go 💁

[ Szerkesztve ]

-

(#7) vicze válasza pusszycat (#1) üzenetére


vicze
félisten

1000éve megtörtént. Ezt már annyiszor techdemózátk, hogy nem is tudom..

(#8) noro79 válasza vicze (#7) üzenetére


noro79
tag

És ott a Sony csinálta meg!!!! :C A tárgyak méretének megmérése pedig Iphone 12 funkció 2018... De gáz...

(#9) logitech1 válasza vicze (#7) üzenetére


logitech1
tag

Hát igen,de nekik új :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#10) pusszycat válasza logitech1 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2017-ben én még kicsi voltam. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) Mercel válasza pusszycat (#10) üzenetére


Mercel
senior tag

Na ez az amit hiányoltam a tesztből.
A másik fele meg , hogy azért ez nem semmi kunszt. Nyilván még csak játékszer de ha elkezdik komolyan reszelni akkor műszaki vonalon nagyon használható lesz és sok szakember fog csettinteni .

Marcel

(#12) Joachim21


Joachim21
senior tag

Amire nagyon kényes az a megvilágítás, kb a fényforrás alá kell helyezni az állványt. A csillogó felületeket szintén nem kedveli, de pl. egy plüssálatot nagyon szépen beszkennel.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#13) ffrdgc


ffrdgc
tag

Építész makett beszkennelésére alkalmas?

Samsung Galaxy Note22

(#14) Joachim21 válasza ffrdgc (#13) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nem, sztem arra jobb a lidar szenzoros 12 pro max almáéktol. Ezzel kis tárgyakat tudsz szkennelni.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#15) ffrdgc válasza Joachim21 (#14) üzenetére


ffrdgc
tag

Nem a terepasztal méretű makettekre gondoltam, hanem a kis tenyérben is elférő 1:100 léptékű családi ház modellekre.

Samsung Galaxy Note22

(#16) Joachim21 válasza ffrdgc (#15) üzenetére


Joachim21
senior tag

Azt elviekben jól beszkennelné, de sok dologra kényes. Pl megvilágításra, a végeredmény nagyon függ tőle, hogy rendesen körbe legyen világítva a tárgy. Amikor még kísérleteztem vele, akkor általában az sikerült jól, amit közvetlen csillár alatt fotóztam körbe. Amikor bemutatták ez valami forradalminak látszott, de sztem soha nem öltek elég energiát bele, hogy tényleg működőképes legyen a rendszer.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.