Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) rdt89 válasza elektrotank (#4) üzenetére


rdt89
addikt

PEdig az a film tipikus ellen példája ennek a nézetednek, egy nagyon jól összerakott érdekes sztorit csináltak, mely eltér az animetől. Transformers 1 része számomra is az egyik legjobb volt, az még igazi élvezet volt, talán a 4 is jó volt csak baromi hosszú, az 5 literes popcorn, már az előzeteseken elfogyott. :) Halálos Iramból az 5. rész a kedvencem, azt annyira jól összetákolták, igazi iparos munka, hatalmas akciókkal és minimális, szinte 0 cgi effekttel megtűzdelve. :D Paul Walker eltávozása szerintem is a széria végét kéne jelenteni, de 9 részre van szerződésük a színészeknek, szóval lesz még pár "családi" sztori (remélem átment az íróna a fémjelzett szóval XD). Igen egy jó animációs zúzást én is megnéznék már szivesen, csak hát nem nagyon van olyan, amibe ilyen lenne, ha van is akkor az rövid, vagy nem olyan felnőttes zúzás. A Smite-t nem ismerem, de utána fogok nézni, ezek után. Az FG, SP, A...stb nem a rajz stílusa miatt nézi az ember, hanem egy jó poén és nevetés céljából, vagy egy friccska miatt, de ennél egyik se több. :) Mondjuk a könyvre kiváncsi lennék, mert nekem is sokszor eszembe jutott egy jó anime stílusú forgatókönyv, csak szupererővel a központba, és evidens, hogy nem japán kultúrával megáldva (bár szerintem a Dragon Ball egy kivételesen jó mű, sőt tökéletes, bár ez saját vélemény :D). Igen a negatív komment tipikus példája annak, hogy aki próbál értelmesen a másikra hatni, hogy vissza terelje még inkább olajat önt a tűzre, de van aki ezt élvezi, ha kötekedhet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.