Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) StLui


StLui
veterán

érdekes, még teszik is, de egy éjjeliszekrény az egyik oldalán van az ágynak, szóval kettő kéne, és egy-egy hangsugárzó beléjük :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2) atti_2010


atti_2010
nagyúr

az ottani árak pedig mindig magasabbak, de azért 525 dollár
Mennyi????? :Y :Y :Y

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#3) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

"Letisztult formavilággal operál a hálószobához nagy teljesítménnyel operáló N-BX3"
Sok volt a Vészhelyzet?:)

Üdv, Balázs

(#4) clippy


clippy
tag

Kíváncsian várom a dokkolós wc csészét és az éjjeli bilit (utóbbit porcelánként a mindennapokra, fémet a retro stílusnak és műanyagból kórházaknak) :W :R

(#5) pumpika666


pumpika666
csendes tag

tiszta hülyék az emberek, ezért a micsodáért pénzt adni...inkább fizetnének érte annak, aki elviszi :D

(#6) pumpika666


pumpika666
csendes tag

én leginkább ettől a dokkolós baromságtól vagyok kész, ennyire meghülyítették a parasztokat az almás levélnehezékekkel?

(#7) atti_2010 válasza clippy (#4) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Én meg az agyszondás dokkolót hogy álmunkban is tudjuk fogadni a hívásokat, inkább kidobnám a telefonom mint ilyet vegyek.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#8) elefant válasza atti_2010 (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ezaz :D

én se hittem nagyon el elsőre.

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Enyhén túl van árazva, pedig ötletes. A dokkolós wc csészét epekedve várom :)

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ennyiért szinte ajándék... Egy kamionnal kérek! Amúgy meg nekem is az agyamra megy ez a dokkolós hülyeség, már mindenben van. Báár dokkolós kenyérpirítót, sütőt még nem láttam.

(#11) atti_2010 válasza KaiotEch (#10) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Csak nyomd be a telefont a pirítóba és indítsd el. :DDD

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#12) nuke7


nuke7
veterán

490$-ért nekem kellene :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#13) schawo


schawo
titán

Fél éve jósoltam az almadokkoló-vázát, haladunk, haladunk.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Pf... Hihetetlen, hogy mennyi baromsággal tudnak előállni a gyártók, komolyan mondom. Akinek van egy pici kis esze, az nem ilyen dokkolós marhaságot vesz ennyiért, hanem egy vélhetően sokkal komolyabban szóló rendszert. Már amennyiben a zenehallgatás a cél, nem pedig a rajoskodás a haveroknak.

(#15) nuke7 válasza kolosanyi (#14) üzenetére


nuke7
veterán

grat.
honnan tudod, hogy hogy szól?

https://youtube.com/user/nuke7

(#16) schawo válasza nuke7 (#15) üzenetére


schawo
titán

1. Vannak dolgok, amit pusztán szemmel is lehet látni.
2. Alma a forrás.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) kolosanyi válasza nuke7 (#15) üzenetére


kolosanyi
veterán

Onnan, hogy az ilyen dokkolók eleve parasztvakításnak lettek kitalálva. Nem, nincs komoly, profi rendszerem, de attól még nagyon szkeptikus vagyok az ilyenekkel kapcsolatban. Ugyanígy nem hiszek a mindenféle x.1-es házimoziknak se. Persze lehet, hogy az én ismereteim túl felszínesek, és egy ilyen egybevalami simán lenyom egy ugyanennyiből összeválogatott minőségi rendszert.

(#16) schawo
Igen, ennyivel is el lehet intézni és sokkal elegánsabb, mint az én kis monológom... :))

[ Szerkesztve ]

(#18) Peti66


Peti66
senior tag

Pedig,pont ma láttam kenyérpirítósat(is) a techline-on :K

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#19) clippy


clippy
tag

Azért bele gondoltam, amilyen minőségű zenéket szednek le ezekkel az ájfonokkal, annak lejátszására dokkolós hokedli is megteszi .."Wazze nézzétek nekem már ilyen is van bebebeee.." :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) nuke7 válasza kolosanyi (#17) üzenetére


nuke7
veterán

:)) :DDD
jóóó, szép.
nem mondok inkább semmit.
nap mint nap egybe cuccokkal dolgozom, és hát B&O picit furán nézne rád vagy a JBL esetleg a harman&kardon ha ezt így előadnád nekik, de te tuti jobban tudod :D

imádom az ilyen ignoráns embereket, csak sajnos túl sok van belőlük :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Milyen jó érzés mikor az ember almában odacsap neki a kezével és darabokra hullik, na bocsika, volt 500 dodó nincs 500 dodó, egyébként ez 500 euró lenne nálunk.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#22) Apika


Apika
Közösségépítő

Egy újabb drága csecse-becse...

(#23) Tikakukac


Tikakukac
titán

3800 forintért is sírtam, amit kiadtam a HD2 dokkolóért. Pedig ez tölt második akksit is közben. 500 dodóka pedig már a fel nem fogható pénzösszeg esete, nincs gond. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) Gusztáv válasza kolosanyi (#17) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én kicsit másképp látom, igazából az Apple tulajoktól ezt az egy dolgot irigylem. Szerintem nagyon praktikus, ha pl a telefonodat/mp3 lejátszódat rá tudod dugni a kocsidban egy csatlakozóra, ami tölti, átmegy a zene/hívás és még vezérelni is lehet pl a kormányról. Meg otthon az ébresztőóra dokkolójában is töltődik és távirányítóval tudod kezelni a fotelből. Én egy Zune HD-t használok, és erősen elgondolkoztam hozzá egy dokkoló beszerzéséhez, de sajnálom rá a 100$+50$ postaköltséget (sajna usa only). Persze tesóm LG hifijéhez alapból van Ipod dokkoló, meg az itthoni pioneer-ből is volt ilyen +5000 Ft-ért.

Laci

(#25) schawo válasza Gusztáv (#24) üzenetére


schawo
titán

Autó az más, ott tényleg nem rossz megoldás.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) kolosanyi válasza nuke7 (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez inkább szerintem személyes preferencia kérdése. Nekem szimpatikusabb az, ha magam válogatom össze a zenei rendszerem elemeit, mint az, hogy megveszek egy előre összeállított izét, kiveszem a dobozból és kész. Számomra megvan a varázsa annak, ha elbíbelődök a kütyükkel (most ide sorolom ezt is). Persze ez időigényesebb, de szerintem így jobb hangminőséget, vagy inkább a saját ízlésednek jobban megfelelő hangképet ki tudsz hozni, mint egy ilyen egybe cuccból. Meg én elsősorban zenehallgatás céljából válogatnám össze, nem filmezés meg stb miatt, ezért se lenne szükségem a divatos, mindenféle hangzatos marketing jelzőkkel ellátott hiperszuper szettekre. (Mondtam, ilyen sok.1-es kialakítás, meg 360°-os hangsugárzó, meg mit tudom én még mik vannak mostanában.) Persze egyetemista lévén nincs önálló keresetem, így egyikre sincs pénzem, szóval csak feleslegesen koptatom a billentyűzetet, de gondoltam kifejtem bővebben a véleményem. Lehet, hogy hülyeség, de én így látom. :)

Ja és a sz@r jelzőt konkrétan erre a valamire gondoltam, nem hiszem el, hogy egy ilyen izé értelmes zenehallgatásra jó lenne.

(#24) Gusztáv
Hát én otthoni zenehallgatásnál, ha már kiadok ennyi pénzt érte, akkor el nem tudnám képzelni, hogy egy telefon, hordozható lejátszó legyen a forrás. Nyilván ha nem otthon vagy, akkor jó az is, de azért nálam nem az lenne az elsődleges lejátszó. Ha meg van egy normális rendszered, ahhoz általában távirányítód is van. A kocsi viszont tényleg más, ott hasznosnak tartom. (Persze ezt bluetooth kapcsolattal is meg tudod valósítani, kivéve a töltést.)

(#27) Gusztáv válasza kolosanyi (#26) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ja ez a cucc 500$-ért vicc. Mondjuk az én igényeimet bőven kielégítik a micro-mini hifi rendszerek, ebben a kategóriában a dokkoló szerintem nem egy rossz dolog. Persze egy különálló egységekből összeválogatott, több százezres rendszert valószínűleg tényleg nem egy ipod-ról kell meghajtani.

Laci

(#28) Möhe


Möhe
addikt

van ám iHlet,pazar cucc arany áron,mert szól rajta egy telefon :W

(#29) Móci


Móci
addikt

Nekem tetszik, de nem kellene, mert úgyis összetörne. Különösen a hajnali keléseknél lenne veszélyben...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) nuke7 válasza kolosanyi (#26) üzenetére


nuke7
veterán

ha igazad is van - annak ellenére, hogy nincs se ilyened, se komoly külön szetted - még akkor is erős, hogy látatlanban le sz*rozol valamit... -.-'
mert ez egyáltalán nem biztos, hogy így van, max. azt mondhatod hogy 1. mivel nincs pénzed rá 2. fogalmad sincs h milyen ezért neked nem kellene...
ráadásul nem hallottad, hogy mit tudnak az egybe pl. JBL cuccok 4x30wattos teljesítménnyel, térhangsugárzókkal, úgyh inkább hagyjuk (van aki olyanra cserélte a házimozi rendszerét pl.)
amúgy meg zenélek, szoval nem sz*r rendszerem van nekem se...

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak az innivalót rá ne borítsuk amikor rajta van a cucc is :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#32) #56573440 válasza kolosanyi (#26) üzenetére


#56573440
törölt tag

kocsiban én még mindig az usb-s csatlakozásra voksolok. rátolom a pendrive-ot aztán hajrá. jójó nem tölti a telefonomat, de arra meg ott van fixen a kartámasz alatt egy szivargyújtó, betol töltő ami elfér egyébként mellette amikor nincs használatban, bt bekapcsol a kihangosítóra és csók. abban a kocsiban amiben van ipod dokk abban azért akadnak ilyen "csodák" is, ha meg nem utólagosan beszerelt fejegység van usb támogatással hanem gyári, akkor azt is lehet kormányról pattogtatni...

nekem az idokkolók a disznónál konkrétan kihaltak. ott ütötték meg azt a szintet ami nálam kiégette a relét ;]

nuke: na ne mond hogy volt aki egybe rendszerre cserélte a házimoziját. a cimboráim között meg hülye aki 50k nál többet kiad egy csillió.2-es erősítő, hangfal, ajándék teve kombóra. és esküsznek a hangzására. soha nem bántottam meg hitükben őket. lehet hogy ez is frankón szól. lehet hogy ahhoz képest egészen meglepő módon tud zenélni. de ennyiért nem éri meg. annyi alternatíva van ami sokkal jobban szól, hogy arról beszélni sem érdemes.
ágy mellé senki nem zenére venné ezt az is tény. értelme se sok, mert akkor már kettő kéne, asszimetrikusan azért elég gányul néz ki. a célközönséget se az audiofilek adják. ettől még tény a tény, 500 dollárért hangzásban jobbat is lehet kapni. persze azon nem áll meg a tál májashurka kényelmesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) agemate


agemate
addikt

Ha Bluetooth vevővel lenne szerelve, többen elcsábulnának. Az iPhone mellett az Androidos telefonok is elég népszerűek manapság.

(#34) kolosanyi válasza nuke7 (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

Reagáltam privátban. Szétoffoljuk a topikot. :)

(#32) blackrulz
Egyetértek, kocsiban én is az USB-t preferálom, a telefont meg nem szeretem b*zerálni. Ha utas vagyok, akkor simán tudok telefonálgatni közben, ha meg épp vezetek, akkor ha nagyon fontos megállok, ha meg nem, majd visszahívom, miután megérkeztem. Nem telefonálok annyit, hogy mindig kihangosítva legyen a telefonom.

(#35) nicu71


nicu71
addikt

Almásoknak semmi ,de semmi sem drága...bármi jöhet,amibe a iphonejukat bele lehet gyömöszkölni...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#36) Móci válasza nicu71 (#35) üzenetére


Móci
addikt

Pedig ott van a s*ggük, az ingyenes...

POÉN OFF

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

no offense, de ez mitől éjjeliszekrény?

egy doboz gumit nem lehet elrakni benne, nemhogy egy bibrátort :U :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) kolosanyi válasza Mr.Csizmás (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért nem mindenki tárol szexuális segédeszközöket az éjjeliszekrényében... :P
Egyébként gondolom attól, hogy rá tudsz tenni egy éjjeli lámpát.

(#39) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor ezt nappal nem is lehet használni? :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#40) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

A forma az megnyerő ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#41) Mr.Csizmás válasza kolosanyi (#38) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

főleg hogy ezt a facebookos linkhez akartam írni mócinak :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ilyen éjjeli szekrény sem kéne. Érdekes a képen sehol egy árva kábel/vezeték/kanóc, de akkor honnan kapja a naftát a két harminc wattos "hangfal"? Ezek után meg sem merem kérdezni feltölti-e reggelre az Apple masinát ami a dokkon csücsül.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43) schawo válasza kolosanyi (#38) üzenetére


schawo
titán

Akkor mostantól a mosógépeket is éjjeliszekrény funkcióval reklámozzák :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44) Misi1979


Misi1979
őstag

Nekem pl. tetszik. A franciaágy melletti egyik éjjeliszekrényemen (az én oldalamon lévőn) ott figyel egy ipad2 dokkoló, egy iphone dokkoló. Bennük töltődnek a készülékek, plusz az ipad2 rá van kötve a hangrendszerre. Továbbá egy-egy könyv, kislámpa, ikerdildó.

Hogy miért van így? Esténként, elalvas előtt egy kis olvasgatás, netezgetés után csak egy karnyújtás és helyére kerül az ipad2, esetleg beállítok rajta valami ambient muzsikát, youtube, mp3, netrádió.. közben ébresztőórás program fut, tompított, halvány zöld fénnyel.

Azt kellene felfogni, hogy 500USD odakint nem annyi, mint itthon. Egy designer éjjeliszekrény ennek jóval többszöröse is lehet.. Ha itthon lehetne kapni, elgondolkodnék rajta. Ha illene a hálószobánkba. Ha lenne fiókja:) És szerintem a hangminőséggel se lehet nagy baj.

Jöhetnek a kommentek, hogy fanboj vagyok, vagy mittomén.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#45) nicu71 válasza Misi1979 (#44) üzenetére


nicu71
addikt

hát fanboj vagy! :D
de legalább kihasználod 100% a készülékeid,és igen,nagyon sokunk szeret kellemes zenére elaludni/én is/. nem is arról volt szó,hogy nem pofás darab a kis éjjeli szekrény,de a fiók azért elvárható lenne...szóval,na :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#46) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nekem tetszik a feher, a halonkba illene, csak valoban kellene ra fiok- ahogy irtatok, a doboz guminak :)))

Persze sokallom az arat, de tetszik. En is az ejjeli szekrenyen dokkolom a telefonom.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#47) Misi1979 válasza Magnum_ (#46) üzenetére


Misi1979
őstag

Fuj, fanboj:))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#48) Magnum_ válasza Misi1979 (#47) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:)

I humbly and respectfully decline™

(#49) schawo válasza Magnum_ (#46) üzenetére


schawo
titán

Ha valóban funkcionális szekrény lenne ajtóval, fiókkal, akkor már nem állna meg 1000 dollár alatt. Így csak egy oszlopos lábon álló iPad dokkoló.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha 30cm széles és 11cm hosszú a felső felülete, akkor az a könyv egy HVG Zsebvilágtól is kisebb. Biztos jól lett felírva?
Túl sokat operál ez a sz*r ahhoz, hogy hálószobába szánják és ne műtőbe. ;]

Nem tudom, ez a készülék akcióban kapható lesz iPhone-dokkolós minilejátszókkal? Csak hogy legyen mit rátenni az éjjeliszekrényre... 20kg, posta van?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.