Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

lesz nyugi.
a karácsonyi dömpinget hülyék lennének kihagyni

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Tudom, hogy most nem kéne... De ANNYIRA unalmas már ez a kinézet, hogy nekem rossz volt rá nézni arra a képre is, ami a cikkben van. :D

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

eleve jott volna eu-ba, csak csinaltak egy kis hisztit

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) DithenS válasza fornettisuti (#3) üzenetére


DithenS
senior tag

Jaja,hülyítik a népet.Azért milyem ingyen reklámot nyomott le mi? Ki írnak egy üzit valahová,erre minden hírportál erről ír.Ba meg hivatalosa meggondolja magát na akkor is.Az a szomrú hogy az emberek bele menneka játékba,benyelik a samsung féle üzleti politikát és ez nem jó.Azt hitték az emberek hogy a karácsonyt elfeleljti a samsung? Ha 1 millát is eladnak európába az már rég megéri.1 milkát meg úgy is megvesznek az emberek.

(#5) Piwi válasza balazsfanni (#2) üzenetére


Piwi
addikt

én az iphone-os képekkel vagyok így ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6) #24536576 válasza balazsfanni (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem meg az ilyen hozzászólások unalmasak. Legalább ne írnád elé, hogy "tudod, hogy nem kéne". :W

Egyébként a Note4-nél miért nem jött elő, hogy fordítva is vissza lehet dugni? Csak mert annál is meg lehet csinálni. Szennylapokban/oldalakban megértem, hogy ez hírérték, de itt...

(#7) willope


willope
tag

ekkora felhajtás aztán lehet, hogy mát ott pihennek a készletek a boltok raktárában.

(#6) LosBlancosrm
Nem. Nem lehet a Note 4-nél fordítva visszatenni. Az van nekem, az elsö volt, hogy megpróbáltam. Illetve erövel beljebb lehet tuszkolni, de az már nem a figyelmetlenség kategória, csak vandalizmus.

Amúgy a Note 5-nél sem látom értelmét a cirkusznak, nehogy már ne vegye észre valaki, hogy szúrja az ujját a toll amit be akar tolni.

[ Szerkesztve ]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#8) sanyijedi válasza willope (#7) üzenetére


sanyijedi
őstag

nekem lazán bemegy a note4-be, nem kell erőltetni.. (beljebb is megy, csak most nem akarok a kipiszkálással szöszmötölni mint tegnap :D)


Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9) Vadmeggy válasza sanyijedi (#8) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Ne higyjetek neki, ez egy Note5 álruhában!

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#10) ctvagyok válasza Vadmeggy (#9) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pedig mindenki bőszen állítja hogy nem ment bele eddig. Aztán mégis. Nevetséges. :DDD

(#11) willope válasza sanyijedi (#8) üzenetére


willope
tag

Azt én is hozzá tettem, hogy bele lehet tuszkolni. De annyi erö kell hozzá, hogy észre vegye az ember, hogy valami nincs rendben. Másrészt nem ez a baj, hanem ha beakad. Ugye, hogy neked nem ragadt be a Note 4-be?

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#12) Halkow. válasza sanyijedi (#8) üzenetére


Halkow.
senior tag

Idáig nem ment fordítva a korábbi cikkek szerint, na ennyit érnek a hírek :DDD

(#13) S e t h


S e t h
nagyúr

"Egyre több jel utal az európai Galaxy Note5-re"

Így van, elmentek a gólyák, gyülekeznek a fecskék, sárgulnak a falevelek, közeleg az ősz és majdan a tél, amikor is megérkezik a készülék.
Szóval valóban egyre több jel utal az érkezésre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Mindent mindenhová be lehet dugni kellő erővel és kitartással. Ha a hülyeség fájna...

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#15) Emtra


Emtra
tag

Hát bánja a fenne, én a samsungba most nagyot csalódtam és ez az ötös Nota csalódás számomra, a sok idióta meg már elő is rendelte 320-400k ért .... ész megáll hogy lehúzzák a népet apple módra na ez a fenomenális!

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Butaság lenne kihagyni, ellenben nem vonzó annyira, ha választanom kéne lehet inkább 4.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Luck Dragon

És még jós sem voltam, előre megírtam az előző note5 cikkben. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) legiaap


legiaap
nagyúr

Az a cikkből kimaradt, hogy úgy néz ki 3G rammal jön nem 4-el. Ha ez igaz akkor nem sok értelme van 4-ről váltani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20) Kékes525


Kékes525
félisten

Az elejétől fogva nyilvánvaló volt, hogy lesz. A lebegtetés csak marketing fogás, hogy beszéljenek róla. Ingyen reklám. Miért akarná kihagyni? Azért hogy kevesebb legyen a bevétele és dühítse az esetleges európai vevőket? Ha mégsem lesz, akkor a Samsungnál valaki megzakkant. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.