Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hmb


hmb
aktív tag

mar csak GPS kene es tokeletes

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#2) bollokcs80 válasza hmb (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én az NFC-t várnám nagyon.

B.Cs.

(#3) csako válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


csako
veterán

Magyarországon mire tudjuk használni?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) Ferrarer válasza hmb (#1) üzenetére


Ferrarer
tag

Ilyen pl a Huawei Band 4 Pro

(#5) csendes


csendes
őstag

Hát így elsőre van benne egy funkció, ami egyelőre teljesen feleslegesnek tűnik számomra... :U

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6) szekra válasza csako (#3) üzenetére


szekra
őstag

Fizetés?

(#7) gabee jr válasza csako (#3) üzenetére


gabee jr
tag

Én mindenhol telefonnal fizetek, ahol csak van NFC.
Google Pay plusz Revolut, egyszerű nagyszerű. :K

"Csukaharapást szőrivel"

(#8) Laci.M válasza csako (#3) üzenetére


Laci.M
senior tag

Elméletileg idén már tényleg jön a Google Pay hivatalosan is Magyarországra, onnantól nem kell majd borzalmas banki alkalmazásokat használni, sem külföldi címmel felhekkelni a google payt, amiért elméletileg az egész fiókot felfüggeszthetik jelen állás szerint.

Aláírás

(#9) htom127 válasza Laci.M (#8) üzenetére


htom127
tag

Így 2020 táján már végre ezt is megérthetjük. :C

" Bazinga !"

(#10) norberto9 válasza Laci.M (#8) üzenetére


norberto9
aktív tag

És mikor jön a Google Pay..????

(#11) akaido válasza szekra (#6) üzenetére


akaido
addikt

Ha ők fizetnek azért hogy felvegyem, részemről rendben. :)

norberto9:
Kínában az kész ráfizetés lett... :)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#12) hogabesz válasza gabee jr (#7) üzenetére


hogabesz
aktív tag

GP-t hogy használod pontosan?

(#13) hmb válasza Ferrarer (#4) üzenetére


hmb
aktív tag

tudom azt vettem.de az utolso huawei volt.ne kelljen mar fel napot kutatni es vadaszni appokra stb.hogy mukodjon egyutt note 10-el is.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A töltő csatlakozó rém gagyi a 2-3-ban, nálunk nagyon leszerepelt, sajnálatos, hogy ismét ugyanezt a megoldást választják a pletykák szerint.

(#15) Laci.M válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nem a csatlakozóval van baj, fogpiszkálóval néha meg kell takarítani és kész, örök élet. Azzal van baj, hogy minden töltésnél ki kell erőszakolni a szíjból, gondolom erre gondoltál. Mágneses megoldás jobb lenne mint mondjuk a cor-nál, vagy GTR-nél.

Aláírás

(#16) Degeczi válasza Laci.M (#15) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem kell kierőszakolni a szíjból, ha megfelelő töltőadaptert használsz.

(#17) Laci.M válasza Degeczi (#16) üzenetére


Laci.M
senior tag

Már egy hete benne van az alis kosaramban, de még nem vettem rá magam, hogy megvegyem :)

Jó, működik rendesen? Végre egy valós véleményt hallok róla legalább.

- Anyám rá tudja rakni fordítva? Mennyire bolondbiztos a működése?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#18) Degeczi válasza Laci.M (#17) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Asszony használja, neki bevált (nekem Bip-em van). Majd ránézek, mennyire bolondbiztos.

(#19) Mr.Silkó válasza Laci.M (#15) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem a csatlakozóval is volt bőven problémám, nagyon laza, gagyi maga a töltő bölcső is, jobb lenne valami igényesebb mágneses megoldás.

(#20) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Ha nálunk is használható lesz NFC-s fizetésre, már veszem is meg. Semmi másra nem használnám ezen kívül, minden más funkcióját tiltanám. Miband 2-m volt, műanyag kis gagyi, semmi értelmét nem láttam az én életemben, el is adtam. NFC-s telefonom van, azzal fizetek, de sokkal jobb lenne, ha nem kellene még azt sem magammal vinnem.

(#21) Degeczi válasza DrKapocs (#20) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És azt hogyan gondolod?
Az NFC-s fizetéshez mindig kell a telefon, hiszen arra telepíted a bankod alkalmazását, és csak az képes mobiladat kommunikációra... Egy NFC-s karperec annyit segít, h ne kelljen elővenned és feloldanod a telefont.

Laci.M: elég bolondbiztos a csiptetős töltő, mert a szélén vannak az érintkezők - ahogy a MiBand 4-nek is. Fordítva tehát csak úgy lehetne ráerőszakolni, hogyha nem a karperecre, hanem a szíjára tennéd rá (de úgy meg nem maradna ott)

(#22) DrKapocs válasza Degeczi (#21) üzenetére


DrKapocs
őstag

Na ezt nem tudtam, köszönöm az információt! :R
Azt gondoltam, hogy a karkötő tárolja a kártya digitálizált adatait, bekapcsolom rajta az NFC-t és már csippantja is le a terminál. A telefon pedig szépen pihen otthon.

Ez tuti, hogy nem működik telefon nélkül az NFC fizetés?

(#23) Degeczi válasza DrKapocs (#22) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Technikailag persze megoldható lenne, de biztonsági okokból nem fog így menni. A hazai bankok még a telefonos NFC fizetés offline használatát is csak pár alkalomra engedélyezik.

(#24) anrb válasza DrKapocs (#22) üzenetére


anrb
aktív tag

Van ilyen, ideiglenesen offline fizetést lehetővé tevő megoldás: Fitbit, Garmin, WearOS, Samsung, Apple. Minden támogatott készülék lényegesen okosabb egy Mi Band-nél, és van mögötte gyártói támogatás. A gyártóknak ui. egyesével kell a bankokkal szerződniük. Addig is marad a Revolut, Transferwise, Curve és egyéb kártyákkal való próbálkozás.

(#25) Laci.M válasza Degeczi (#21) üzenetére


Laci.M
senior tag

Köszönöm, már rendelem is. :R

Aláírás

(#26) IIGeorge


IIGeorge
csendes tag

Én az Xiaomi (Amazfit) GTS frissítését várom. Jelenleg nem tudok jobb ár/érték arányú téglalap alakú okosorát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.