Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Sipike19


Sipike19
tag

Már éppen ideje volt, hogy legyenek hírek az AM4-ről, főleg úgy, hogy már csak maximum 1-2 hónap lehet vissza a megjelenésig, de volt szó márciusról is, és később áprilisról is, és ehez még adjuk hozzá AMD-t, tehát valamikor május.
Minden esetre, nagyon várós, főleg ha végre lesz teljesítménynövekedés a Visherához képest, nem úgy, mint a konkurenciánál, lásd: Ivy->Haswell->Skylake

Ha valóban csak 95W a csúcs proci fogyasztása, és az I7 5820K-val lesz versenyképes, mint ahogy azt eddig állították, akkor igencsak jó energiahatékonyságnak örvendhetünk, és méltó versenytársa lesz a konkurenciának, és talán ad egykis löketet az AMD-nek.
Nem várok egy második Athlon XP-t, de remélem végre kellemeset csalódhatok, és nem az lesz mint az FX-nél.

UI: Nem vagyok fan, volt minden gyártótól Intel, Nvidia, AMD, de tényleg szurkolok nekik, mert jó volt akkor, amikor az Athlonnal az Intelhez képest fél áron kaptam MAJDNEM ugyanazt a teljesítményt, egyedül egy SSE volt a különbség, és imádtam, valamint a Phenom, és a PhenomII is hozta azt, amit az AMD-től vártam.

Már csak a Polaris lesz kérdéses, hogy hogyan is fog kinézni, és mit tud....

Sipi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.