Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CSorBA


CSorBA
őstag

Kb mint az érettségin :DDD

És most kedves gyerekek, számítsuk ki a következő feladatot.
Ha tudjuk, hogy "a HTC nyeresége idén 528,6 millió dollárra rúgott, mely 11 százalékkal magasabb az októberi és 22,1 százalékkal magasabb az elmúlt novemberi eredményeknél. Az első 11 hónapban a cég 29,6 százalékos növekedést ért el az előző év azonos időszakához képest."
Akkor, a HTC-nek mekkora bevétele volt pont egy éve?

:D

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...és ahogy nő a cég, úgy halmozódnak a hibák a készülékeikkel...

Szomorú, hogy csaknem mindegyik modellje gyermekbetegségekkel "küzd", a legújabb itt is olvasható...

Amugy gratula a cégnek. Szép megkapaszkodást prezentál.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) eami válasza mrlujoak (#2) üzenetére


eami
addikt

és ezt honnan vették? mert 1-2 készülék a millióból ilyet produkált? lol...
Arról nem is beszélve, ha megnézed a forrás forrását, akkor rögtön kiderül hogy a srác szanaszét moddolta a gépét....

[ Szerkesztve ]

(#4) mrlujoak válasza eami (#3) üzenetére


mrlujoak
veterán

Touch HD, Dia vodás sárga kijelzője, ezek több - nem csak magyar - fórumon is előjönnek.

A híreket, posztokat, véleményeket én olvasom, a forrásokat a cikkíróknak "kötelességük" megfelelő körültekintéssel kezelni... :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) Dare2Live válasza eami (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az adott problémával nem találkoztam még az viszont tuti, hogy a HTCk rendszeresen durván bugosak, hibásak van bajuk rendesen.
A HTC support pedig finoman fogalmazva is: Inkorrekt és Lószar. Évek óta. Nincs pl Nokia féle suport, hogyha kiderül, hogy "zenelejátszás szaggat"(innen ugye nem igazán jó zenelejátszó), Navi késik(innen ugye nem jó ismeretlen helyen navinak k*ra nem mindegy mikor mondja be BPen 2sávoson amikor 70el megyek).... akkor Nokia köv firmel azt javítja. Itt ilyen nincs.
Mondhatni k*ra inkorrekt cég a HTC.

szvsz mobilarenan az "ajánlott" minősítés mindig az író szvsze, mindenesetre ha Omnia/5800 ajánlott minősítést kapott én nem értem, hogy ezek az új elit HTCk, hogy kaphatnak szintúgy ajánlott minősítést. Persze értem a cikkíró szvsze.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) Morden24 válasza Dare2Live (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egy valamit kéne a HTC-nek csinálnia, az pedig civilizált support, valamint bővített brigád a szoftverek írására és tesztelésére. Ehhez meg többek között azért is fel kell nőni, mert Európában, Amerikában más az elvárás egy support-tól.

Mellesleg a HTC-nek hardveres hibái arányban semmiképpen nem magasabbak, mint a többi hasonló kategóriás kütyünek. Szoftveresen van velük a gond, ennyi.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Parosz


Parosz
tag

(#8) Dare2Live válasza Morden24 (#6) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Szoftveresen van velük a gond"

Nem is mondtam ennek ellent..... És én se kritizálnám a HTCt ha dobálná ki a hibákra az firmwarekat.... Elvégre Omnia sött tuti 5800 se (volt) hibátlan első FWvel...

HTC béta állapotú telefonokat ad el dizájnal/technikai paraméterekkel méregdrágán úgy hogy késöbb tudvalévőleg nem csinál a bugokra javítás. Az meg, hogy mobilarenan a tesztelők evvel tisztába vannak! és mégis rányomnak egy ajánlott plecsnit nekem nagy csalódás. :(

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Lirion válasza Parosz (#7) üzenetére


Lirion
addikt

Az os x mióta telefongyártó? Volt már nem egy nem két apple eladásokról szóló hír, majdnem minden újabb millió eladás után, elégedj meg azokkal. Egyrészt. Másrészt meg erről már volt hír, utána nézhetnél dolgoknak, mielőtt baszogatod az oldal készítőit, akik az olvasókért dolgoznak hobbiból...
Azon kívül elég érdekes az a linkelt kép is, mivel a Q308-as eladásokról picit megbízhatóbb a mobilarénás cikk, ahol a Canalys kutatására támaszkodik az eredmény szemben a linkelt adattal, aminél semmilyen forrás nincs megjelölve.

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Mondjuk észrevehető volt a HTC fejlődése, legalábbis számomra. A Diamond és társaival egész jól befutottak. Itt-ott bugos, de azért szerethetőek abszolút. :)

Parosz: Kit érdekel az OSX egy mobilos cikkben? :U

(#11) Parosz válasza Lirion (#9) üzenetére


Parosz
tag

A pirossal írt két sor, tudod az egy link, na az a forrás :P

Figyelj, ez is egy link

Osx van a szifonon is. A gyártó így hívja legalábbis..
Tényleg mindent nekem kell elmagyarázni?

Az a hír lényege, hogy az Apple megelőzte a Winmo-t!!
Teccikérteni?

[ Szerkesztve ]

(#12) Morden24 válasza Parosz (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Remélem tudod, hogy ez nem piaci részesedés :U

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Parosz válasza Morden24 (#12) üzenetére


Parosz
tag

De az új készülékek piacán az :K
Hol van már a tavalyi hó? :DDD

(#14) Morden24 válasza Parosz (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez 3 hónapos eladási statisztika. Impresszív, csak éppen nem annyira, mint amennyire gizdulsz rá. Tavalyi hó, mi... tudsz olvasni, tudod mit jelend a Q3? Nem, nem Quake...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Lirion válasza Parosz (#11) üzenetére


Lirion
addikt

[,,,*]
Megjelent itt egy hír egy mobilgyártóról (HTC, mint amilyen a Nokia, Apple vagy Sony Ericsson), hogy növekedni tudott. Erre te jösz és beleugatsz, hogy arról miért nem volt hír, hogy az OS X (operációs rendszer, mint a windows vagy symbian) megelőzte a windowst, holott azon kívül, hogy köze nincs a témához, még volt is hír róla, amit linkeltem is (tudod, a pirossal írt szöveg).
Aztán leírtam, hogy a mobilarénás kimutatás hitelesebb, mint a mobilportos (ahonnan ugye szedted azt a képet), mivel utóbbinál nincs megadva forrás, erre beköpsz ide egy olyan barámságot, hogy a te linked a forrás? Normál margit?

* Enélkül is megy, ugye? :U

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#16) zenész88


zenész88
tag

Hello vettem egy HTC S710-es de angol menüs. valaki tudna segíteni hogyan tudok rá magyar nyelvet rakni? köszi.

és bocsi ha rossz helyen kérdezek! :R

(#17) eami válasza zenész88 (#16) üzenetére


eami
addikt

próbáld ezt:

http://www.sunnysoft.com/download.php

De nem javaslok semmi magyarítást. Csak a gépet húzza le... annyira nem bonyolult dolog hogy ne menne angolul, ráadásul a programok többségi bizony úgyis angol marad ;)

(#18) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szorítkozzunk a gyártók közötti különbségekre, összehasonlításokra, a személyeskedést, és egyéb, nem témába illő dolgokat hagyjátok el!

Parosz, téged külön is figyelmeztetnélek, mert az ideiglenes kitiltásoddal és az előéleteddel veled szemben nem leszek annyira toleráns!!!

Samsung Galaxy A54

(#19) zenész88 válasza eami (#17) üzenetére


zenész88
tag

Az nem baj ha belassúl.

felraktam, de az WM5-re van. viszont lett benne 3 magyar szó.

(#20) Parosz válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


Parosz
tag

Kissé diktatórikus jelleget kezd ölteni a Mobilaréna.
Erről a hírről szűkebb értelemben nem nagyon lehet mit beszélni, ha nem irogattam volna ide, örökre eltünt volna a süllyesztőben a topic.
A srácnak HTC-vel kapcsolatos kérdése volt, ez egy Htc-s gyüjtötopicnak tünt a címe alapján, hát kérdezett, szerintem senkit nem zavart ez csak Téged.

(#21) HorthyEde


HorthyEde
csendes tag

Sziasztok.Én nemrég vásárpltam egy HTC Tytn 2-es tipusu készüléket és nem panaszkohatom.Nagyon gyors még sosem fagyott le pedig már 2 hónapja megvan :D .Eddig csak Nokiim voltak,N72,N73,N95 és még egy de csak kölcsönbe az új N97.De mondhatom a symbian a windows melett egy nagy nulla.Természetesen ez csak az én véleményem nem kell magára vegye senki :N .Azok megbízhatatlanok és ha a lefagyásuk hűtene akkor a hűtőszekrényünk semmi lenne melette.Jól megvannak csinálva az ötlet is jó meg a megoldások de megbízhattalanok.Annyi szomorú percet okoztak nekem hogy az már fáj.Traviánozás közben rengetegszer lefagytak ezzel együtt az egységeim is pusztultak hiába :(( .

(#22) Mamuska válasza HorthyEde (#21) üzenetére


Mamuska
őstag

Nekem sem jött be az n97, már el is adtam, mert nem passzolt a rózsaszín Murcielagomhoz. Pfújj szar nokia. Azt a nem jóját ezen jót kacagtam.

(#23) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

az igen grat HTC csak így tovább!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.