Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Sosem voltam Diablo fan, de ezt lehet megnézném.
Ami engem jobban érdekelne, az a WarCraft sztori feldolgozása hasonló rajzfilmsorozatként. és nem csak a War1, 2, BtDP, 3, TFT, hanem a teljes WoW story is (nem WoWozok egyáltalán, de a szoryi érdekelne).

(#2) Viktor77 válasza Cythyel (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Rage47


Rage47
veterán

ez egy jó ötlet :)

(#4) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Alig várom :DD

XBOX360 4EVER

(#5) #52588800


#52588800
törölt tag

Grind lesz benne? Legendary drop rate? :DDD

(#6) Cythyel válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

Köszi, de én az animációt jobban kedvelem :DDD
Lehet elolvasom majd ha nem lesz másik LN amit olvashatok.

(#8) Mamuska


Mamuska
őstag

Netflixen vannak jó animék, ezt is megnézném.

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jöhet! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Nézném. :C

(#11) VágniValó


VágniValó
addikt

Èn csak a Legacy of blood-ot olvastam, és az első gamet toltam, szóval nagyon sok fogalmam nincs a témáról. Egy jól összerakott sorozatnak örülnék, ha nem az általános iskolások a célcsoport, de először csinálják meg a Witcher sorozatot rendesen ;-D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12) saelin


saelin
veterán

Lore van bőven a világban, úgyhogy van miből dolgozniuk. Én csak azt remélem hogy nem CGI/3D lesz, hanem valami kézzel rajzolt cucc.

Szívesen elnéznék egy blizzard minőségű CGI sorozatot, de annak a költsége fölöslegesen nagy lenne, míg a "régi" módszerrel simán kitolhatnak több 6-12 részes évadokat.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) cheatergs


cheatergs
senior tag

Mivel történetileg már a D3-féle retconos randomcselekmény-generátor irányvonalat követi, totál hidegen hagy.

Mindig minden mindegy

(#15) Simba86


Simba86
senior tag

Ugye minden fontos szereplő fekete vagy ázsiai lesz? Ezen kívül nagyon fontos, hogy legyen meleg szál is, anélkül már nem lehet jó a sorozat...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#16) saelin válasza #32839680 (#13) üzenetére


saelin
veterán

Jaja, az piszok jó. A héten futottam bele a season 2 trailerébe. :K
Ha hozza azt a szintet akkor tuti siker lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) VágniValó válasza Simba86 (#15) üzenetére


VágniValó
addikt

Mindenki önkéntes lesz egy gyerekeket segítő alapítványnál és az adott kor Prius-át fogják közlekedésre használni, mert annak a legkisebb az ökológiai lábnyoma. Ezen kívül a főszereplők között lesz erős, egyedülálló, rövidhajú, vegán harcoslány és a társa egy meleg raszta hajú fekete lesz, aki amikor nem szörnyeket hány kardélre akkor a lebénult barátjával virágot köt.

Emmy szaga lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#18) Simba86 válasza VágniValó (#17) üzenetére


Simba86
senior tag

ez már nem is Emmy-díjas alkotás lenne, hanem a történelemben először még az Oscarra is jelölnék :DDD

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.