Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A "Grand" és a "Mega" jelzőt régen még értettem, de manapság már nem tudom melyik piacon kell ilyen elnevezéssel pozicionálni az amúgyis "szűkített" termékpalettát. :N

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) sefan67


sefan67
aktív tag

Ebből is látszik, hogy kb. mindegy hogy melyik sorozatba "illeszti be", mert kinézetre ugyanaz mindegyik. (kevés kivétellel)

(#3) balaaazs


balaaazs
senior tag

Én komolyan nem értem, miért éri meg a samunak tucatjával piacra dobni a nagyon hasonló telefonokat. Így nem is várhatják el azt, hogy hype legyen a készülékek körül, mert mire elterjedne egy, már van másik három :U

¯\_(ツ)_/¯

(#4) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Pedig már mindenki úgy várta ;]

(#5) szkukalek


szkukalek
csendes tag

Hatalmas veszteség lesz, hiszen így újabb és újabb klón telefonok nem kerülnek piacra. Számomra ismeretlen a Samsung üzletpolitikája, hogy csak is kizárólag klón, és klón mobilokat dob piacra. Egy-két kivétettel... Nem tudom mi lenne, ha az összes mobilcég folyton csak ugyan olyan kinézetű telefonokat dobna ki. Kicsit unalmas volna. Az elején még egészen tűrhető volt hogy ezzel a dizájnnal dobálják piacra a telókat. De mostanság már roppant unalmas, és ahogy elnézem az emberek többsége szintén elégedetlen ezzel. Ennyire lusták változtatni? Vagy csak ennyire szarnak mindenkinek a fejére? :)) :N

[ Szerkesztve ]

(#6) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Mi ertelme? Megveszed az "a" szeriat es ugyan azt kapod.. Minek az "o" jelzo? Kulsobe meg semmit se változtat a samsung. Szegeny, nem tud mar mit kitalalni :D

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#7) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként arról van infó hogy eddig öszesen hány db Samsung Androidos telefont gyártottak?

(#8) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Pedig már kezdtem örülni, hogy elfelejthetjük a grandokat végre.

(#9) e-newsee


e-newsee
addikt

Ilyen hülye neveket! Ennyi erővel lehetne GrandO és OMega. Az legalább olyan erőltetett lenne. És miért éppen On?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#10) szabi__memo válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez engem is érdekelne, de erről szerintem még nekik sincs fogalmuk.
Sőt ahogy elnézem a kínálatot az is lehet, hogy azt sem tudják jelenleg hány fut. Mintha vagy 10 cég adna ki samsung névvel telókat.
Vicc az egész

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

" Samsung az idei évre csökkenti a termékpalettájuk méretét" :D

Ez jutott eszembe a napi-samsung után...

Marad a régi fejetlenség, meg az xyz extrajelölések..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Emtra


Emtra
tag

Nem lenne meglepő ha holnap bemutnák

(#13) Luck Dragon

Grand On egész jó lehet egy 45E árcímkével.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

De kár....

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#16) eventus


eventus
veterán

Végre bevett a samsung immodiumot? ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Semmit mondóak. Samukám, szoftvert kéne fejleszteni, tesztelni. Ennyi készülékkel kikövezni az utat veszélyes.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Rolandd


Rolandd
újonc

Már hányszor adja ki a Samsung ugyanazt a telefont?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot!

(#19) kssvirag


kssvirag
tag

van még bőven betü az abc-ben.
hány modell van jelen pillanatban amit árul a samsung?

(#20) gerii


gerii
addikt

Ez így egy nagy O

(#21) Enci1983 válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére


Enci1983
senior tag

400+ körülbelül, ezekbe beletartoznak a különböző variációik. Dual, LTE stb.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#22) Fejvadi válasza balaaazs (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még annyi idő sem kell nekik. :)

(#23) Kékes525


Kékes525
félisten

Biztos hogy lehet valami haszna a Samsungnak ebből a telefon kavalkádból, csak én nem tudom, hogy miért és hogyan. Megjegyezni is nehéz ennyiféle telefont. Egyedi reklámot hogy készítenek hozzá? A potenciális vevő összekeverheti őket, aztán dühöng, hogy nem azt kapta, amit várt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.