Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nem semmi :D

Sic Parvis Magna

(#2) 7


7
addikt

Gratulálok! :)

(#3) SaNyEe válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

utólag csak a vádlimat érzem, de azt nagyon, nálunk mindig fekvő volt a bünti, ilyesmihez nem szoktunk, most úgy járok a lépcsőn mintha fából lennének a lábaim .. főleg lefelé néz ki viccesen a történet :DDD

-- end of transmission --

(#4) SYS64738


SYS64738
csendes tag

Gratulálok!

Nekem volt térd és bokaficam, Vállam nekem is kiugrott a helyéről.
Az Öcsém még légmellet is kapott egy zuhanós kaszáló csípődobástól, de mégis egészségesebbek vagyunk, mint a nagyátlag :)

Pihentesd sokat a válladat, az sem baj, ha felkötöd a karod. Sőt, most így utólag, több sportsérülés után mondom, mutasd meg orvosnak is, ne sajnáld rá az időt.

(#5) 30z.Samu válasza SaNyEe (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hehe :D Nálunk annó volt olyan időszak amikor seggberúgás volt a bünti, én meg akkoriban olyan jó gyerek voltam. :DDD Kb úgy mentem mint akit seggbeb***tak volna! :U :DD

Sic Parvis Magna

(#6) Pukkancs


Pukkancs
tag

"ember tűrőképessége mennyivel kitolható, ha tudja, milyen sok múlik rajta"
Hát ja gólyabálon el kellett vállalnom azt a feladatot, hogy a csajok kisminkelnek meg lánygöncöket raknak rám :O , azt mondták, hogy jól csináltam :DDD , meg is nyertük a vetélkedőt vele :C
egyébként grat, jó írás

(#7) SaNyEe válasza Pukkancs (#6) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

először gólyatábort értettem, akkor még oké lenne de egy bálon .. hát én ezt be nem vállaltam volna semmi áron az fix :))

-- end of transmission --

(#8) Pukkancs válasza SaNyEe (#7) üzenetére


Pukkancs
tag

Muszáj volt a csapat miatt kül halgathattam volna hetekig
mod: ja és ott volt a fél iskola meg a tanárok fényképezőgépekkel felszerelkezve

[ Szerkesztve ]

(#9) 3psilon


3psilon
aktív tag

Milyen stílus ez-e? Valamilyen karaténak tűnik (kyokushin?), de én azért ennyit nem dolgoztam egy sárga övért :)

Kőkemény...

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#10) SaNyEe válasza 3psilon (#9) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Zen Bu Kan Kempo :)

-- end of transmission --

(#11) 7 válasza SaNyEe (#10) üzenetére


7
addikt

No majd megérdeklődöm pajtitól, hogy ő milyen öves (Kempozik szintén)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.