Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hú de durván néz ki a pót! :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Szépen leamorizálta ! ! ! :Y

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#3) carr válasza JossZombie (#2) üzenetére


carr
őstag

Ilyen könnyű bekerülni hozzátok? Megyek én is baszki. :D
Jó lett a cikk.
viszont, ha ennyi önbizalomhiánnyal küszködik, és a tipikusan csak a másik szemében látja meg a szálkát, a magáéban a gerenda is elfér, akkor hogy kaphatott engedély C+E-re?
OMFG.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4) radamsky válasza carr (#3) üzenetére


radamsky
senior tag

inkább hogy kaphatott PAV-ot:D

köszönöm az irást. Tanulságosnak tünt

(#5) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kitartás! :)

(#6) gabe_


gabe_
őstag

Én ugyan más területen dolgozok, de nekem is van hasonló kolegám, így meg tudom érteni... Mindenesetre jó volt újra hallani "Lacinkról". :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Sziasztok! Néhány privát levélre itt válaszolnék.Nem tűntem el semmi gond nincs, de Rastattban töltöm napjaimat lassan már egy hónapja.Május 20-án megyek haza pár napra,de figyelemmel kísérem a naplót itt is,a szállodában szerencsénkre van internet.
A szerkesztést így a fiam vette át, hogy minél hamarabb el tudjátok olvasni.A fényképezőgép nálam van, terveink szerint lesz majd még egy gép, addig nézzétek el Lacinak ha nem lesz kép a napló következő részeiben.Üdv mindenkinek!

(#8) SzalaiG válasza gradilacine (#7) üzenetére


SzalaiG
addikt

Okok. Nagyon jó így. :)
Ehhez a részhez jobb is ha nincsenek képek.

(#9) sagvary


sagvary
aktív tag

A munkáltató mit szólt ehhez, mert a pót egy darabig kiesett a munkából. Nagy cégnél persze ez nem olyan égető probléma.

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#10) gamek!ller válasza sagvary (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ne haragudj, de ez jelenleg meg nem publikus.

(#11) sagvary válasza gamek!ller (#10) üzenetére


sagvary
aktív tag

Csak költői kérdésnek szántam.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha én ilyen tanulót kapnék, legkésőbb fél nap után megszabadulnék tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

koszi a beszamolot :) Eros idegzeted volt, hogy kibirtad a kollegaval....

"There is nothing permanent except change"

(#14) jerry311


jerry311
nagyúr

Nem lehetett volna csak úgy kilökni az autóból? :DDD
Hát nem kötötte be magát és kivitte a huzat véletlen... ;]

(#15) sagvary


sagvary
aktív tag

Csoda ha sokan inkább egyedül szeretnek vezetni?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#16) tomixf105


tomixf105
csendes tag

Szegény ember............pályát tévesztett,beleölte a sok pénzt........hiába.De hát ami nem megy azt nem kell erőltetni.Még azon csodálkozom hogy amikor egyedül ment nem pocsékolt össze senkit az autópályán.Mázlista :( :( :(

(#17) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Hát Laci, most megszívtad, de reméljük többet nem lesz ilyen.
Apropó tolatás, miután apum is kamionos (DAF XF95 480) , már sok sok éve megtanított tolatni, összeakasztani. Nekem semmi bonyolult nem volt benne, bár összeakasztásán, mikor tolatni,meg szintezni szintezni kellett elsőnek, hát nem volt valami könnyű. Aki még nem próbálta, az nem is tudja, hogy milyen a királycsapot beilleszteni a nyereg be, fő a magasság, s pontosság. Ja és csak érzéssel, mint ha.... :D

(#18) KAMELOT


KAMELOT
titán

Lengyelben vigyázni kell! Esetleg ha lassan ment volna alatta át és pumpálta volna a légpárnákat talán átfért volna. Aztán kitudja!
De minden esetre durva!
Volt ilye sofőr a szomszéd vállalatában is ahol a kedves sofőr nemlátta ,hogy mekkora a híd és behajtott! Telibe ledarálta a pótkocsit de ugy hogy a ponyva tartópilléreit kiszaggatta!
Kárt neki kellett állnia 4 millió FT!!!!

Kaminozásra születni kell!! Te vagy a kamion és a kamion meg te!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem semmi mókus lehet... :) Már vártam a beszámolót mindig nagy élvezettel olvasom őket. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#20) Napfénysüti

Kemény az a cabrio pót. Múltkor egy teherautónál láttam hasonló manővert egy ilyen 4m-es Tescós sorompónál. Próbáltunk segíteni neki úgy hogy vagy tizen rácsimpaszkodtunk de nem igazán sikerült...

Més que un club!

(#21) L.T.


L.T.
aktív tag

Hát nem semmi fickó a volt tanulód. Ő valakinek a valakije? Vagy ennyire nincs sofőr a cégnél és "mindenkit" felvesznek? Valamilyen értékelési rendszer azért nálatok is van és ha nem válik be esetleg a kolléga, akkor elválnak útjai a cégtől.
A napló egyébként jól sikeredett megint. Minden jót Neked és családodnak (a kutyákat is beleértve persze:))

[ Szerkesztve ]

(#22) Alexios


Alexios
veterán

Nem Carlo volt az útitárs?:D

(#23) L.T. válasza Alexios (#22) üzenetére


L.T.
aktív tag

Pont ezt akartam én is kérdezni :DDD

(#24) gaborbol válasza L.T. (#23) üzenetére


gaborbol
őstag

De gonoszak vagytok :)

Carlo otthon van jelentem:eszik, tevet nez, es alszik,de nem is okoz kart a szerelvenybe.

Faterom unokatesoja kamionsofor nemetorszagban. Kint el mar vagy 30 eve,de nem is ez a lenyeg, hanem a lanyanak a ferje is kezdo kamionos volt, munkanelkuli.

Addig addig kerlelte apost ,hogy ajanlja be a ceghez amig az megtette.
Elso utja Berlinbe volt a sracnak a pottal es mit ad isten, egy egy hetes porsche-t sikeresen lecsora is vagott, mert megfeletkezett a potrol, annyi volt a makja, hogy legalabb nem ult benne senki.
Volt am orom a cegnel...

Azert nagyon esznel kell minden egyes pillanatban miutan az ember elforditotta a kulcsot.
Felesegem nagypapaja mondogatta mindig, fel labbal a temetobe, fel labbal a bortonbe.

Persze buszken mutatta a 1.5(?) millio kilometer balesetmentesen jelvenyt, meg hogy vezetett o meg ezutan, csak megszuntettek az ermet.

[ Szerkesztve ]

(#25) bul07 válasza Napfénysüti (#20) üzenetére


bul07
nagyúr

Talán az segített volna ha a kerekeit leengeditek mert ugye az egyből min 10cm süllyedés, bár nem voltam ott lehet az se segített volna

Nekem is van a környezetembe olyan sofőr aki nem nézte a magasságkorlátozást szépen meg is zúzta a fülkét ő a Galassini-nál dolgozott (azt nem tudom hogy kelet e fizetnie)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26) Napfénysüti válasza bul07 (#25) üzenetére

Ez nem nagy kamion volt hanem valami közepes teherautó. Szerintem annyit nem számított volna. Mindegy, megpróbáltunk segíteni de nem igazán sikerült. Gondolom a sofőrt nem dícsérték meg később.

Més que un club!

(#27) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Sziasztok! Hát ez a napló igen tanulságos volt számomra, de gondolom Lacinak is egy "élmény" volt!

Azt szeretném kérdezni Lacitól, hogy mostanába hogyan müködim a felvétel a sok "kis" wabi miatt?? Mert lassan nekem is kell hogy agyaljak rajta hogy hova is menjek el, már ha felvesznek vhova!

Köszönöm!

(#28) Gradilaci válasza MrAti86 (#27) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia. Szerintem ezerszer le lett mär irva. Bemesz, vagy felhivod a kivalasztott ceget, es megerdeklodod. Ennyi. A Wabinal meg van felveteli procedura, a tobbinel cege valogatja.
Udv.

Ui: bocs az ekezetnelkulisegert, de Nemetbol, egy terminalrol netezek.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#29) Gradilaci válasza L.T. (#21) üzenetére


Gradilaci
tag

Senkinek a senkije sem volt. Elmondasa szerint erdeklödni ment be a Szallito utra, es a liftben egyutt utazott az egyik fonokunkkel, aki megkerdezte, mi jaratban van. Elmondta, a többi ismert... :Y

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#30) MrAti86 válasza Gradilaci (#28) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Azt tudtam idáig is, hogy a Wabinál van felvételi proba! Csak ezek a "kis" cégek okoztak nekem problémát! Megtudakolom, mi a helyzet ezzel kapcsolatban! Köszi

(#31) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mennyi lehet a legrövidebb idő, ami alatt le lehet tenni a C+E-t?

(#32) MrAti86 válasza SzalaiG (#31) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Hello! Nekem a C 3 és fél hónap volt! Az E-ből 2 vizsga van visza, de még csak 1 hónapja járok rá :D

(#33) SzalaiG válasza MrAti86 (#32) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az sok. Augusztusra kellene. :U

(#34) tomixf105 válasza SzalaiG (#33) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Szerintem ha ügyes vagy, sürgeted az oktatót és talán tolsz egy kis csúszópénzt sikerülhet.Nekem a C 2 hónap 2 hét volt úgy hogy több mint egy hétig nem tudtam menni vezetni mert rossz volt a tanulójárgány váltója(nem kapcsolt alsósort).

[ Szerkesztve ]

(#36) SzalaiG válasza tomixf105 (#34) üzenetére


SzalaiG
addikt

Muszáj lesz. :)

(#37) tausztomy válasza MrAti86 (#32) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Hello!

Nekem 3 hónap C+E együtt csúszópénz nélkül. De én még ezt is sokaltam, mert a tanfolyam, és a kresz vizsga közt két és fél hét telt el semmit tevéssel.
Ja SzalaG-nek szántam!

[ Szerkesztve ]

(#38) SzalaiG válasza tausztomy (#37) üzenetére


SzalaiG
addikt

Valahogy én is így szeretném, mert augusztustól lenne meló. :)

(#39) MrAti86 válasza SzalaiG (#38) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Nah és hol sikerülne munkát találnod?

(#40) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek Calaisból. Itt piknikezek, hétfőn megyek át a szigetországba. Nos akit érint: szólt a főnököm, hogy van néhány üres hely nálunk, váltósnak is, meg állandó kocsira is, vihetek, ha van még a "tarsolyomban" kollégát, újat is, mert akiket eddig én engedtem ki a kezeim közül, azokkal maximálisan meg vannak elégedve. Tehát lányok, húzzatok bele, egy emberke már van, ő 20.-a után már jelentkezik is. A nyár a fiaimé, de utána szabad vagyok!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#41) SzalaiG válasza MrAti86 (#39) üzenetére


SzalaiG
addikt

Francia meló egy régi ismerős által.

(#42) MrAti86 válasza Gradilaci (#40) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Helló Laci! Jó piknikezést a hétvégére, gondolom vagytok egy páran! Akkor Én mivel, még 3 vizsga viszavan, így Nekem, nyár után lehet aktuális lenne! Persze ha vki betanitanna

De hogyhogy van üresedés? vagy bövült a flotta?

(#43) SzalaiG válasza Gradilaci (#40) üzenetére


SzalaiG
addikt

Annak aki tőled tanulhat ez hatalmas lehetőség. :)

(#44) Asifan


Asifan
tag

Üdv! Én épp az E-nél járok, és nálam úgy volt elméleti oktatás, hogy nem volt! Egyedül a Bü-nél volt oktatás. Kezembe nyomtak egy könyvet, meg egy CD-t, hogy tanuljam meg, és szóljak, ha felkészültem a vizsgára. Őszintén szólva nem bánom a dolgot, nem hiszem, hogy túl sokat vesztettem vele. (illetve majd hétfőn megmondom, hogy bánom-e, amikor az E-s elméleti vizsgám lesz:) És valószínűleg így kaptam ezt a viszonylag kedvezményes (C+E vizsgákkal összesen 260E Ft) árat.
Ha sürgeted a dolgot, akkor meglesz augusztus végére szerintem. Főleg, ha jól megy a vezetés, akkor az oktatók nem szokták levezettetni az összes órát.

(#45) Gradilaci válasza MrAti86 (#42) üzenetére


Gradilaci
tag

Természetes szelekció.... Mint írtam már, sokan ezt egy nagy-nagy kalandnak hiszik, aztán az első egyedül töltött hét-hónap után teleszalad a naci, és már állnak is tovább. Főnököm szerint a stabil létszám már megvan, de jön a nyár, a szabadságolások, szóval mindenképpen kell még kolléga, és a "saját nevelés" biztos kifizetődőbb. De a nyárból két hónap foglalt, az Krisztiáné, junius végéig vagyok szabad.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#46) MrAti86 válasza Gradilaci (#45) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Értem! És érthető is a dolog, hogy kikell adni a szabikat, meg mennek is el emberkék! És a nyarat is megértem,a család az eslő! Én amugy is csak az őssz közelettével szeretnék kamionozni, addig elleszek itthol! Engem csak egy vmi zavar! 5-6-7 hétig kint, ez neces! Bár azt mondják a ki kurvának áll benne van, hogy megb...k! Ha válalsz akkor is betanitást, lehet megkeresnélek majd! :D

(#47) MrAti86 válasza Asifan (#44) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Hát az E-s elméleti vizsga nekem leves volt! 36 kötelező órából 3 óra alatt megvolt! A többit már tanultuk C-nél :D Ezt mondta az oktató! 2 x25 kérdésből 2 hibám lett, meg vagy 6 perc alatt megcsináltam szal nem gáz! De ez a forgozsámolyos pótkocsi, ez az agyamra megy! Ezzel tolatni vmi félelmetes!

(#48) Asifan


Asifan
tag

Komolyan forgózsámolyos a tanulóautód? Az szívás, nekem olyan tandem, mint mondjuk most gradilacié.
Érdekes ez a kintlevősdi egyébként. Egy rokonom nemzetközizik, és majdnem minden hétvégén itthon van. A legrosszabb eset eddig, hogy 3 hetet volt kint. Valami hasonló céghez jó lenne elszegődni. Ha mást nem, akkor valami olasz gabonamunkát csak talál az ember.

(#49) MrAti86 válasza Asifan (#48) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Igen forgózsámolyos! Mindegy ez van! Tandem az jó, az menne nekem is, könyebben mint a forgós! Nekem is csak a kintlévőség a bajom! Mert oké, hogy mondjuk ha ugy alakul, hogy svéd, vagy dánia, norvégia, finn, nem tudsz hazaérni hétvégére, vagy spanyol, portugál, de hogy én kint legyek 4-5-6-7 heteket, ááá!!!

(#50) roadrunner79 válasza KAMELOT (#18) üzenetére


roadrunner79
csendes tag

Na persze.
A sofornek kellet kifizetni a 4 milliot......
Te sem sok munka torvenykonyvet olvastal.
Kulonben nem irnal ilyen hulyesegeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.